Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Meble

29 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze przesłyszenia ;D

24 paź 2012 - 18:00:30

Cytat
asiowa666
Ostatnio się spytałam mojego narzeczonego za ile będzie obiad a on na to:
Za 3 minety;d
może on się wcale nie przejęzyczył :D

Wasze przesłyszenia ;D

24 paź 2012 - 18:00:34

Cytat
tolazoline
ja miałam tak,że zamawialam tort,a dodam,ze bylo to na wsi i tak jest swoista gwara i pani cukierniczka mnie spytała :"Pani godność?" a ja zrozumiałam "Pani głodnaś?" i odpowiedziałam :"nie dziekuje. jadlam w domu."
hahahaha :)

Wasze przesłyszenia ;D

24 paź 2012 - 19:07:28

kurcze mam koleżankę która jest level master w przekręcaniu usłyszanych słów, nieraz płakałyśmy ze śmiechu z niej, ale oczywiście nic sobie teraz nie mogę przypomnieć...

Wasze przesłyszenia ;D

24 paź 2012 - 21:04:45

z serialu Złotopolscy :P

Kleczkowska brala ślub z Grzesiem( tak chyba mu było)

i ona do niego: i przysięgam,ze nie dopuszczę Cie az do smierci ;P

Wasze przesłyszenia ;D

24 paź 2012 - 21:29:41

Już kiedyś opisywałam na tym forum tę historię, ale na pewno nie wszystkie z Was czytały, więc...

Kilka lat temu poszłam z koleżanką do apteki po chusteczki samoopalające. Kolejka była dość długa, więc z zaciekawieniem przyglądałyśmy się reklamie czopków. Gdy w końcu przyszła kolej na nas, koleżanka z pełną powagą wypaliła: "Poproszę czopki samoopalające" :D
Wybiegłam z apteki i padłam :D Do tej pory śmieję się, jak tylko sobie o tym przypomnę :P

Wyobrażacie to sobie? Aplikujecie czopek i wyglądacie jak po wakacjach w Egipcie :D

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze przesłyszenia ;D

24 paź 2012 - 21:32:44

Cytat
annosy
Cytat
lobuzinska
Najczęściej spotykane przesłyszenie to CUKIER WANILIOWY - ale to chyba już każdy zna :P
Dla niewtajemniczonych, na każdym opakowaniu napisane jest "cukier WANILINOWY"
matko mam tyle lat a dopiero teraz się zorientowałam, że to nie cukier WANILIOWY :D aż wstałam i poszłam zobaczyć do kuchni no masaakra :O
powaznie? kurcze tex musze looknac heh ale jazda xD

Wasze przesłyszenia ;D

24 paź 2012 - 21:34:41

Cytat
dalenka1389
Cytat
annosy
Cytat
lobuzinska
Najczęściej spotykane przesłyszenie to CUKIER WANILIOWY - ale to chyba już każdy zna :P
Dla niewtajemniczonych, na każdym opakowaniu napisane jest "cukier WANILINOWY"
matko mam tyle lat a dopiero teraz się zorientowałam, że to nie cukier WANILIOWY :D aż wstałam i poszłam zobaczyć do kuchni no masaakra :O
powaznie? kurcze tex musze looknac heh ale jazda xD
Spokojnie, dziewczyny! Ja też dowiedziałam się o tym dopiero na studiach i byłam równie zaskoczona :D

Wasze przesłyszenia ;D

24 paź 2012 - 21:37:50

Cytat
gatek222
Już kiedyś opisywałam na tym forum tę historię, ale na pewno nie wszystkie z Was czytały, więc...

Kilka lat temu poszłam z koleżanką do apteki po chusteczki samoopalające. Kolejka była dość długa, więc z zaciekawieniem przyglądałyśmy się reklamie czopków. Gdy w końcu przyszła kolej na nas, koleżanka z pełną powagą wypaliła: "Poproszę czopki samoopalające" :D
Wybiegłam z apteki i padłam :D Do tej pory śmieję się, jak tylko sobie o tym przypomnę :P

Wyobrażacie to sobie? Aplikujecie czopek i wyglądacie jak po wakacjach w Egipcie :D


haha nowy wynalazek czopki samoopalające ;p zbijecie fortunę ;d

Wasze przesłyszenia ;D

25 paź 2012 - 10:58:01

Cytat
sabzyc
Cytat
gatek222
Już kiedyś opisywałam na tym forum tę historię, ale na pewno nie wszystkie z Was czytały, więc...

Kilka lat temu poszłam z koleżanką do apteki po chusteczki samoopalające. Kolejka była dość długa, więc z zaciekawieniem przyglądałyśmy się reklamie czopków. Gdy w końcu przyszła kolej na nas, koleżanka z pełną powagą wypaliła: "Poproszę czopki samoopalające" :D
Wybiegłam z apteki i padłam :D Do tej pory śmieję się, jak tylko sobie o tym przypomnę :P

Wyobrażacie to sobie? Aplikujecie czopek i wyglądacie jak po wakacjach w Egipcie :D

haha nowy wynalazek czopki samoopalające ;p zbijecie fortunę ;d


Gorzej jak ktoś zaaplikuje po obiedzie - i z opalenizny, że tak powiem g*wno będzie :P

Wasze przesłyszenia ;D

25 paź 2012 - 11:03:18

Cytat
dalenka1389
Cytat
annosy
Cytat
lobuzinska
Najczęściej spotykane przesłyszenie to CUKIER WANILIOWY - ale to chyba już każdy zna :P
Dla niewtajemniczonych, na każdym opakowaniu napisane jest "cukier WANILINOWY"
matko mam tyle lat a dopiero teraz się zorientowałam, że to nie cukier WANILIOWY :D aż wstałam i poszłam zobaczyć do kuchni no masaakra :O
powaznie? kurcze tex musze looknac heh ale jazda xD


:O :O taaaaaak? haha a ja zyję tyle lat w przeświadczeniu, że jednak waniliowy :D

Wasze przesłyszenia ;D

25 paź 2012 - 13:19:57

Cytat
Liderowa
Cytat
dalenka1389
Cytat
annosy
Cytat
lobuzinska
Najczęściej spotykane przesłyszenie to CUKIER WANILIOWY - ale to chyba już każdy zna :P
Dla niewtajemniczonych, na każdym opakowaniu napisane jest "cukier WANILINOWY"
matko mam tyle lat a dopiero teraz się zorientowałam, że to nie cukier WANILIOWY :D aż wstałam i poszłam zobaczyć do kuchni no masaakra :O
powaznie? kurcze tex musze looknac heh ale jazda xD


:O :O taaaaaak? haha a ja zyję tyle lat w przeświadczeniu, że jednak waniliowy :D

Też dowiedziałam się półtora roku temu, mając już ponad 20 lat, wątpię, że znalazłby się na tym forum ktoś, kto wiedział to od samego początku :D

A apropo przesłyszeń... Moja mama była wczoraj w markecie. Dzwoni do mnie i pyta czy ma coś kupić.

Więc powiedziałam, że przydałby się chleb tostowy, jakaś wędlinka i topiony ser w plasterkach i mleko. Rozmawiałyśmy jakieś 5 minut, więc szczegółowo opisałam jakiej firmy produkty mają to być i jak wyglądają. Co kupiła?

Chleb razowy, zwykły żółty ser w plasterkach, szynkę z indyka, o mleku nie wspominając, bo w ogóle o nim zapomniała - śmiała się z siebie samej pół dnia :P

Kochane mamy :) Uwielbiam kiedy tak troszczą się o nas

Wasze przesłyszenia ;D

25 paź 2012 - 14:03:59

Cytat
zuzka147
to ja mam... moze nie przesłyszenie, ale mnie to bardzo rozbawiło :P
siedzimy u mnie z przyjaciółką i:

ona: " gniazdko ci sie odrywa'
ja: "wiem. krzysiek (moj chlopak) mi zawsze wkłada jak przyjezdza, bo sama sie boje"

no i zaczęła sie brechtac.. a ja nie wiedziałam o co jej chodzi. zboczuch jeden :D
hahahahahahahha :D

Wasze przesłyszenia ;D

27 paź 2012 - 15:05:50

Dzisiaj ja do mamy :

J: chcesz śliwkę ?
M: no już poszli se

o.O haha

Wasze przesłyszenia ;D

27 paź 2012 - 15:14:24

Cytat
dalenka1389
Cytat
annosy
Cytat
lobuzinska
Najczęściej spotykane przesłyszenie to CUKIER WANILIOWY - ale to chyba już każdy zna :P
Dla niewtajemniczonych, na każdym opakowaniu napisane jest "cukier WANILINOWY"
matko mam tyle lat a dopiero teraz się zorientowałam, że to nie cukier WANILIOWY :D aż wstałam i poszłam zobaczyć do kuchni no masaakra :O
powaznie? kurcze tex musze looknac heh ale jazda xD
Wanilia jest droga więc stosuje się zamiennik.Jest cukier waniliowy jak i wanilinowy-różnią się ceną.Tak samo jak na niektórych tańszych jogurtach czytamy,że są o smaku wanilinowym a nie waniliowym:)

Wasze przesłyszenia ;D

27 paź 2012 - 15:19:29

- z serem czy z szynką?
- tak.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ściąganie po japońsku !