Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 17:56:34

Cytat
marciaa0407
ja na studniówce poszłam siusiu do toalety, a że byłam już trochę wcięta nie zauważyłam, że sukienka mi się wkasała w rajstopy i tak przetańczyłam całą piosenkę :/ dopiero po piosence kolezanka mi powiedziala i ją wyciągnęła..

Ojejj skąd ja to znam... w tym roku tak zrobiłam tyle że nie tańczyłam ale przeszłam przez pustą salę do tańczenia (bo akurat jakieś danie podawali) i poszłam na tą drugą ze stołami, zauważyłam dopiero jak siadłam... przez parę dni myślałam że może akurat nikt nie zauważył ale niestety chłopak koleżanki był bardzo spostrzegawczy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 18:00 przez fullsolareclipse.

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 18:01:03

Z tą sukienką bez ramiączek też kiedyś tak miałam jak jeszcze nie znałam mojego obecnego chłopaka;) Rozmawiałam z typkiem po pierwszej randce w jego samochodzie i tak się rozgadaliśmy ,że nie zwróciłam uwagi na to ,że sukienka zwinęła się na dół i było widać cały stanik ; ) zaniemówił patrzy się w wiadomym kierunku ,ja również na dól i zdziwnienie :)

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 18:05:47

Wchodziłam do autobusu...chyba noge podniosłam za wysoko iii... pusciłam baka prosto w nos faceta za mną wchodzącego . Gorąco jakie mnie w tedy ogarnęło było niczym wobec dzisiejszego upału . ;/

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 18:08:23

Kiedyś przechodziłam przez ulice i spadł mi but ze stopy, a akurat zrobiło sie czerwone światło. Kierowcy musieli miec ze mnie niezły ubaw..

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 18:28:50

Cytat
marciaa0407
ja na studniówce poszłam siusiu do toalety, a że byłam już trochę wcięta nie zauważyłam, że sukienka mi się wkasała w rajstopy i tak przetańczyłam całą piosenkę :/ dopiero po piosence kolezanka mi powiedziala i ją wyciągnęła..
To ja lepiej miałam :P W tym roku, jak zaczęło się robić ciepło ubrałam ulubioną sukienkę. Idę, idę, a tu nagle L-k się zatrzymuje i instruktor powiedział, że sukienka mi sie podwinęła. Okazało się, że rajstopy zahaczyła. Szłam tak jakieś 0,5km...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 18:32:55

Ostatnia moja to:
ubranie bluzki do pracy na lewą stronę. Kierownik działu zakupów powiedział: pani malmie coś pani wisi.

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 18:34:41

o matko ale się uśmiałam!
Moja ostatnia wtopa. Wchodzę do sklepu, już nawet nie pamiętam po co, rzucam do kasjerki "dzień dobry!" i tak strasznie głośno czknęłam... Głupio potem było podejść do kasy z zakupami ...

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 18:37:30

Cytat
kamyk26
Wchodziłam do autobusu...chyba noge podniosłam za wysoko iii... pusciłam baka prosto w nos faceta za mną wchodzącego . Gorąco jakie mnie w tedy ogarnęło było niczym wobec dzisiejszego upału . ;/

hahaha no nie źle ;D
nie chciałabym być na Twoim miejscu, chybabym uciekła z tego busa ;o ;p

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 19:43:02

Cytat
fullsolareclipse
Cytat
marciaa0407
ja na studniówce poszłam siusiu do toalety, a że byłam już trochę wcięta nie zauważyłam, że sukienka mi się wkasała w rajstopy i tak przetańczyłam całą piosenkę :/ dopiero po piosence kolezanka mi powiedziala i ją wyciągnęła..

Ojejj skąd ja to znam... w tym roku tak zrobiłam tyle że nie tańczyłam ale przeszłam przez pustą salę do tańczenia (bo akurat jakieś danie podawali) i poszłam na tą drugą ze stołami, zauważyłam dopiero jak siadłam... przez parę dni myślałam że może akurat nikt nie zauważył ale niestety chłopak koleżanki był bardzo spostrzegawczy :D

Mojej koleżance też tak kiecka wlazła w rajty jak była w kibelku :D z tym,że to jest też na płycie :D :D

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 20:05:10

leże ze śmiechu!!!
ahahaha

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 21:45:16

Cytat
mgd132
Cytat
fullsolareclipse
Cytat
marciaa0407
ja na studniówce poszłam siusiu do toalety, a że byłam już trochę wcięta nie zauważyłam, że sukienka mi się wkasała w rajstopy i tak przetańczyłam całą piosenkę :/ dopiero po piosence kolezanka mi powiedziala i ją wyciągnęła..

Ojejj skąd ja to znam... w tym roku tak zrobiłam tyle że nie tańczyłam ale przeszłam przez pustą salę do tańczenia (bo akurat jakieś danie podawali) i poszłam na tą drugą ze stołami, zauważyłam dopiero jak siadłam... przez parę dni myślałam że może akurat nikt nie zauważył ale niestety chłopak koleżanki był bardzo spostrzegawczy :D

Mojej koleżance też tak kiecka wlazła w rajty jak była w kibelku :D z tym,że to jest też na płycie :D :D

Ouu to współczuje jej:D jednak miałam trochę szczęścia i tylko parę osób zauważyło, no ale na płytce i tak przy obrotach parę razy tyłkiem zaświeciłam.. i obiecałam sobie nigdy więcej zwiewnej sukienki:D

Bieżące obciachy ;D

28 sie 2013 - 12:19:14

weszłam nauczycielce do kibla.. :o

Bieżące obciachy ;D

03 lis 2013 - 15:45:12

Podbijam bo mi smutno i chętnie sobie coś poczytam na poprawę humoru ;)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

07 mar 2014 - 20:29:34

Biegłam do tramwaju. W pewnym momencie przewróciłam się, ale jakoś się pozbierałam i zdążyłam jeszcze do niego wsiąść. Gdy wysiadłam wiało mi trochę po tyłku, ale szłam dalej. Mąż po mnie wyszedł i gdy szedł za mną po schodach do domu, pyta co ja mam na sobie.Okazało się że gdy się przewróciłam, z tyłu rozerwał się cały szew na spódnicy prawie do pasa i w ten sposób przechodnie obejrzeli cały mój zadek i majty :)

Bieżące obciachy ;D

07 mar 2014 - 20:44:27

splułam ekran jak to poczytałam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koncert