Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bieżące obciachy ;D

26 lip 2013 - 12:00:11

żeby ten wątek nie umierał:)))

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 16:32:18

Jestem w sklepie widzę mojego kuzyna z dziewczyną, z ktorymi mam swietny kontakt podbiegam od tyłu klepie "kuzyna" w tyłek i nagle UPSSS..to nie oni :) Dobrze, ze dziewczyna była miła i oboje wzięli to na żarty, bo inna by mi pewnie oczy wydrapała, a ja zaniemówiłam z wrazenia, ale w koncu udało mi sie wybełkotać "przepraszam, pomylilam się" i zaczęlismy sie z tego smiac razem :D

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 16:41:54

pierwszy egzamin (i ostatni:D) na prawo jazdy w zeszły poniedziałek, siedzę w poczekalni przychodzi egzaminator wyczytuje mnie, wstaję i są drzwi na plac, wychodze a tu żółta barierka na wysokości hm brzucha obracam się w koło a nigdzie wyjścia nie ma, no myślę kurcze przecież ludzie wychodzili... egzaminator czeka przy szczęśliwej jedynce, i obserwuje sytuację, obróciłam się znowu nikt nie był miły żeby powiedzieć jak wyjść, więc torebka w ręke i hooop przez barierke i co się okazuje w locie, że trzeba było ją popchnąć, więc razem z tą całą rurką bziuu do przodu:D egzaminator się popłakał ze śmiechu, ludzi chyba też odstresowałam:)

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 16:42:47

Nie lubię kiecek bez ramiączek, ale spodobała mi się jedna letnia z Atmosphere i ją kupiłam. Dziś straszny upał - idealna okazja, by ja założyć. Wysiadając z samochodu nie zauważyłam, jak mi się zsunęła, bo nieco za luźna była. Na szczęście miałam stanik (nie dało się nie zauważyć... ;p), ale i tak nie uniknęłam prześmiewczych spojrzeń ludzi w spermarkecie ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 16:43 przez komiczka.

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 16:43:38

jechałam kiedyś na rowerze i nie zauważyłam słupa wpadłam na niego skończyło się na wezwaniu karetki i kilku szwach na głowie

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 16:48:45

Cytat
karina698
jechałam kiedyś na rowerze i nie zauważyłam słupa wpadłam na niego skończyło się na wezwaniu karetki i kilku szwach na głowie
Oj, oj, oj...

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 16:51:21

Byłam pierwszy raz w pracy na nowym lokalu. Wchodzi właścicielka, a ja uradowana, że to koleżanka wołam serdecznie: "Czeeeeść"! Dopiero jak podeszła, kapłam się, że to siostra mojej koleżanki, której absolutnie nie znam! Co gorsza pomyliłam się tak po raz drugi?! Chciałam zapaść się pod ziemię!

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 17:02:01

Dwa tygodnie temu kupiłam sobie krótkie spodenki które pasowały na mnie idealnie. Wczoraj wybrałam się na imprezę i również je założyłam i idę sobie do łazienki patrzę a tam pół gaci mi wychodzi a spodnie jeszcze troszkę by mi z tyłka spadły ( widocznie przez 2 tyg. musiałam strasznie schudnąć, czego nie zauważyłam). Mam nadzieję, że mało ludzi widziało te moje wystające majtki.

zweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 17:08:40

Ostatnio w supermarkecie chodzę po całym sklepie zastanawiając się co kupić i przy okazji pisze z chłopakiem sms HaHa a tu jeb wchodzę w słupek taki a ludzie się na mnie patrzą się śmieją.
Niedawno też byłam w jakimś sklepie z ciuchami z siostra, chodzę sobie pomiędzy wieszakami i nagle patrzę o moja siostra i krzycze -Ewa! Ludzie się na mnie patrzą Hahaha zastanawiam się czemu. Przyjrzałam się i zobaczyłam że zamiast siostry zobaczyłam siebie w lustrze Hahahaha a że jesteśmy blizniaczkami to mogłam się pomylić nie?:D

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 17:21:32

ja kiedys wybralam sie z tata na zakupy no i tak wrzucalismy do tego wózka tato swoje ja swoje,podeszlam do lodowek nazbieralam cale rece produktow i zasuwam do wozka taty wrzucilam a jakis facet sie na mnie patrzy jego zona sie smieje,przygladam sie o co chodzi no i jakies inne te zakupy niz byly wczesniej ogladam sie a tato zasuwa z wozkiem do mnie,nawrzucalam jakiemus gosciowi towaru:P

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 17:30:15

Cytat
_berserk5
wiecie dla mnie to był szok bo rano jechałam dzieci odwieśc do przedszkola .... ide przy okazji śmiecie wyrzucic i czuje ze cos mnie walneło w głowe ... dotykam włosów a tu niestety ale jakis ptaszek mi narobił na głowe ... :D

na mnie wczoraj prawie mewa zrobiła, dosłownie kilka centymetrów ode mnie!

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 17:32:45

Cytat
youhaveamessagex
Cytat
muucha_daagmara
Nie pamiętam kiedy to było, ale zdarzyło mi się raz w szkole.

Rozmawiałam z koleżanką przez telefon (dokładnie przez słuchawki, tak żeby nauczycielka nie widziała), w tym samym czasie rysowałam jakiś rysunek (bo to stylizacja była) no i nadeszła moja kolej żeby iść do biurka sorki, a by oceniła moją pracę. Więc powiedziałam koleżance, żeby teraz nic nie mówiła bo idę po ocenę. Jedną słuchawkę zdjęłam, druga została oczywiście w uchu. Gdy sorka wstawiała mi ocenę na kartkę i do dziennika koleżanka coś wypaliła, a ja głośno (chciałam jej odpowiedzieć) powiedziałam "chyba cię pojebało" na to sorka "nie nie pojebało mnie nie zachowałaś odpowiednich proporcji, trzy!)

myślałam, że spale się ze wstydu.


padłam hahahahahhahahahahahahhahahah :D


Również padłam :D Chyba nie wstanę :D

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 17:37:00

no ja ostatnio podchodze do faceta w sklepie i mówie dzien dobry, robie zakupy, facet podaje mi reszte mówi "proszę" a ja zamiast "dziekuję" wypalam znowy "dzień dobry". nie wiem czemu to powiedziałam, ale facet troche się zdziwił :D

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 17:42:29

ja szłam z parasolką to nasrał ptak prosto na parasolke... szczescie w nieszczesciu ;p ale nieźle uderzyło

Cytat
fullsolareclipse
pierwszy egzamin (i ostatni:D) na prawo jazdy w zeszły poniedziałek, siedzę w poczekalni przychodzi egzaminator wyczytuje mnie, wstaję i są drzwi na plac, wychodze a tu żółta barierka na wysokości hm brzucha obracam się w koło a nigdzie wyjścia nie ma, no myślę kurcze przecież ludzie wychodzili... egzaminator czeka przy szczęśliwej jedynce, i obserwuje sytuację, obróciłam się znowu nikt nie był miły żeby powiedzieć jak wyjść, więc torebka w ręke i hooop przez barierke i co się okazuje w locie, że trzeba było ją popchnąć, więc razem z tą całą rurką bziuu do przodu:D egzaminator się popłakał ze śmiechu, ludzi chyba też odstresowałam:)



hahahyahaha :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 17:44 przez martanessa.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

28 lip 2013 - 17:49:38

ja na studniówce poszłam siusiu do toalety, a że byłam już trochę wcięta nie zauważyłam, że sukienka mi się wkasała w rajstopy i tak przetańczyłam całą piosenkę :/ dopiero po piosence kolezanka mi powiedziala i ją wyciągnęła..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koncert