Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 01:00:07

jakiś czas temu pisałam z kolegą o perfumach i on mi napisał smsa o treści " lubisz perfumy deep red?" a ja odpisałam "tak ,lubię srać rano i powąchać ten zapach" xD zamiast wstać napisałam srać xD

kurcze dużo miałam takich sytuacji xD teraz jak tak czytam wasze to mi się przypominają :D

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 01:01:13

Cytat
PeTa
haha ja ostatnio wychodząc ze szkoły na przerwę wszyscy stali przed szkołą schodziłam po schodach i jak nie zjechałam z tych schodów do tyłu a wszyscy w śmiech aż się mi było później głupio do szkoły wejść :)
to ja mam lepszą historię:)
u mnie na wydziale są metalowe schody
no i wiadomo jak sie po nich chodzi to bardzo slychać
i pewnego razu siedze sobie na parterze i widzę jak laska przewraca się z ich połowy na SAMĄ TWARZ na dodatek była w wysokich szpilkach!!!
i był taki huk że sobie nie wyobrażacie -w końcu to metal,
ale po tym wszystkim wstała i poszła dalej :D
i nic jej nie było

z obciacowych historii przypominam sobiej eszcze jak rozmawiałam z obcokrajowcem po angielsku i byliśmy w restauracji
no i przychodzi czas płacenia rachunku
chciałam mu powiedzieć że złożymy się na pół czyli zapłacimy FIFTY-FIFTY
a powiedziałam FORTY-FORTY ;)
ten na to ze nigdy czegos takiego nie slyszal i zaczal sie smiac :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 01:04 przez samanta1989.

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 01:04:14

Cytat
bentkuff
Cytat
chocolate78


jakiś czas temu moja przyjaciółka wróciła z randki i opowiada mi o typ chłopaku i ja jej się wypytuję -"jakiej on muzyki słucha?" a ona na to " nie wiem ,ale miał pyte 50centa" xD

haha w ten przypadek pokazuje złożonosc języka polskiego, wystarczyła tylko jedna, drobna literka ł między p a t i znaczenie zdania byłoby zgoła inne :p

Hahaha, gdybyś o tym nie wspomniała dalej zastanawiałabym się co jest śmiesznego w PŁYCIE 50centa :)

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 01:30:50

Szłam z kumpelą oddać do reklamacji zjeżdżalnię plastikową bo popekała. Juz byłysmy pod samym sklepem jak kumpela zauważyła mężczyzną z dwoma rowerkami idącego ze sklepu w którym miałysmy złożyć reklmacje. Oczywiście kumpela wypaliła, Pan u nich nie kupuje bo popekane sprzedają! A ja do niej, ten Pan jest właścicielem! Miałm ochotę się zapaść, zwłaszcz, że facet bez problemu telefonicznie zaakceptował zwrot kasy!

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 01:40:13

A ja wczoraj wysłałam dziewczynie torebkę, a ona mi dzisiaj pisze, że już doszła i wszystko ok, ale nie wyciągnęłam podpasek z kieszonki.
Ale mi wstyd było! A sprawdzałam, czy nic nie zostało! Dobrze, że dziewczyna miała poczucie humoru...

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 01:56:41

Cytat
Pampalina
A ja wczoraj wysłałam dziewczynie torebkę, a ona mi dzisiaj pisze, że już doszła i wszystko ok, ale nie wyciągnęłam podpasek z kieszonki.
Ale mi wstyd było! A sprawdzałam, czy nic nie zostało! Dobrze, że dziewczyna miała poczucie humoru...

dobrze, że nie zuzyte :P

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 10:55:45

Cytat
bentkuff

dobrze, że nie zuzyte :P

tego nie powiedziała, ale mam nadzieję, że nie xD Ja raczej takich w torebce nie noszę, ale nie tylko ja tej torby używałam ^^

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 11:03:55

W środę były u mnie 2 koleżanki, ćwiczyłyśmy razem :) Przyszła moja kolej, najpierw rozłożyłam sobie karimatę,żeby robić brzuszki a jak skończyłam miałam kręcić hula hopem. Jako typowemu leniowi, nie chciało mi się zwinąć karimaty i zaczęłam kręcić na niej,a że byłam w skarpetkach.. Wywinęłam takiego orła do tyłu,że aż gruchnęło :D Przez chwilę myślałam, że złamałam sobie kręgosłup czy coś,ale mam tylko pół pleców sinych :P A tamte się o mało ze śmiechu nie udusiły hahaha
Wczoraj za to gadałam z inną koleżanką i mówię do niej "Ciekawe, czy Jacek ma to po tacie czy po ojcu" :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 11:04:40

Cytat
Pampalina
Cytat
bentkuff

dobrze, że nie zuzyte :P

tego nie powiedziała, ale mam nadzieję, że nie xD Ja raczej takich w torebce nie noszę, ale nie tylko ja tej torby używałam ^^

za podpaski czyste oczywiscie, bym sie nie obraziła bo kazda kobieta nosi ale kiedys kupiłam na szafie kamizelke a w kieszeni były zakrwawione stringi ;// to dopiero gratisik...

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 11:05:38

Cytat
_berserk5
moze to nie wtopa ale dzis ptak mi nasrał na głowe :D hehehe

Puściłaś totolotka ;) ?

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 11:07:34

Ja dzisiaj rano zajechana w akcji założyłam stringi tyłem do przodu:D

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 11:10:11

Nigdy nie odbieram telefonów od nieznajomych numerów więc ostatnio zrobiłam tak samo. Napisałam sms'a "kto i co chce", a dostałam odpowiedź "dzwonię w sprawie ewentualnej pracy w pizzeri" ... zrobiło mi się mega głupio... ;d

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 11:10:47

Jeszcze mi się przypomniało,jak tydzień temu miałam kupić "coś" do picia na imprezę :) Poszłam do sklepu właściwie tylko po tą wódkę,no ale,że byłam głodna (było ok 11 przed południem) to wzięłam jeszcze kanapkę. Babka na kasie pyta mi się,czy wzięłam sobie przepitkę do śniadania, hahaha nie pomyślałam sobie, jak to będzie wyglądać :D Idzie małolata do kasy z flaszką wódki i bułką :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 11:11 przez ecri16.

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 11:16:23

Odnośnie podpaski, czasami nosiłam luźno wrzucone podpaski w torebce (jedną albo dwie na wszelki wypadek) i stałam w kolejce do autobusu i jak już podeszłam do drzwi to włożyłam rękę do torebki by wyciągnąć portfel i pech chciał że ta podpaska się do niego przychwyciła i jak go wyciągnęłam to ona wypadła na ziemię na środku dworca!! MA-SA-KRA. Pełno ludzi, zwłaszcza uczniów bo akurat była to pora kończenia lekcji. Tak głupio mi było ale nie zauważyłam by ktoś się śmiał więc chyba nikt nie widział ;D

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 11:28:20

Cytat
samanta1989
ja kiedyś poszłam do slepu spożywczego i mówie:
-poproszę wuzetkę
a babka mi niesie dwusetkę wódki hahahaha :D

Ci ktorzy nie zrozumieli babeczka uslyszala ze zamiast wuzetka powiedzialam dwusetka :P


haha miałam identyczną sytuacje :D Ale to chyba dlatego ze był piatek godzina 23, i wszyscy inni kupowali alkohol :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Różne pochodzenia, różne określenia, różne obyczaje