Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

37 minut temu

Druk ścienny

45 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:10:10

dzisiaj z rana kurier mnie odwiedził ja w pospiechu szlafrok na siebie wlosy na 4strony zawsze przyjeżdzał taki stary a dzisiaj o_0 mlody i super przystojny najlpesze jest to ze zmierzył mnie z góry na dół i z dołu do góry...odebrałam paczke patrze w lustro no ale mysle przeciez nie ma tragedii po prostu wyglądam jakbym dopiero wstała a później mi sie przypomniało ze mam ściernisko na nogach heh lato sie skonczylo i tak mnie lenistwo ogarneło 1 co zrobiłam to poszłam je ogolic -_- masakra ;P

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:13:48

Cytat
panama_miss
wchoząc do autobusu upuściłam portfel . Schylajac sie puściłam bąka prosto w nos młodego faceta wchodzącego za mną ! Co za wstyd ...

o mammooo !

Wracając do tych pomyłek językowych to ja ostatnio chcąc spytać mame ,,czy ta szynka jest chuda " mówie jej ,, ta hunka jest szido ? nikt nie wiedział o co chodzi ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 00:15 przez JaLubieHardcore.

zweryfikowana
Posty: 1.452
Ostrzeżenia: 4/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:19:03

Cytat
panama_miss
wchoząc do autobusu upuściłam portfel . Schylajac sie puściłam bąka prosto w nos młodego faceta wchodzącego za mną ! Co za wstyd ...
normalnie popłakałam sie ze śmiechu ;D

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:25:48

dziś babka do mnie w sklepie robiąc zakupy podchodzi do kasy, skasowałam wszystko a ona do mnie oooo jeszcze czosnek, podaje mi go i mówi"mam nadzieje że polski, po chwili dodaje i że będzie dobry..." a ja na to dzien dobry... bo usłyszałam "dzien dobry , zamiast "będzie dobry"

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:26:58

Cytat
JaLubieHardcore
Ja dzisiaj poszłam na targ, pełno ludzi z siatkami sie szwenda, ja przez przypadek uderzyłam kogoś z barka, odwracam sie i mówie przepraszam najmocniej , a to był manekin ;) ludzie mieli ubaw ze mnie:)


dobre hehehehe

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:28:13

Cytat
JaLubieHardcore
Ja dzisiaj poszłam na targ, pełno ludzi z siatkami sie szwenda, ja przez przypadek uderzyłam kogoś z barka, odwracam sie i mówie przepraszam najmocniej , a to był manekin ;) ludzie mieli ubaw ze mnie:)

uśmiałam się :)

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:29:54

Cytat
weronika308
Cytat
JaLubieHardcore
Ja dzisiaj poszłam na targ, pełno ludzi z siatkami sie szwenda, ja przez przypadek uderzyłam kogoś z barka, odwracam sie i mówie przepraszam najmocniej , a to był manekin ;) ludzie mieli ubaw ze mnie:)

uśmiałam się :)

Ja kiedyś do manekina powiedziałam ,,dzień dobry'' bo wydawało mi się ,że ktoś tam stoi ;D hahaha...

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:30:47

Cytat
angielskiemarki
kiedyś tez powiedziałam ze zebra rzuca sie w paski:)
hahahahahahaahahaha zmasakrowałaś mnie hahaha

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:38:30

ja kiedyś poszłam do slepu spożywczego i mówie:
-poproszę wuzetkę
a babka mi niesie dwusetkę wódki hahahaha :D

Ci ktorzy nie zrozumieli babeczka uslyszala ze zamiast wuzetka powiedzialam dwusetka :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 00:42 przez samanta1989.

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:40:56

ja ostatnio kłóciłam się z chłopakiem i chciałam do niego powiedzieć zartobliwie "Ty patałachu" ,a się przejęzyczyłam i powiedziałam "Ty pałatachu" xD

ostatnio z przyjaciółką gotowałyśmy wspólnie i brakło zapałek,ona trzymała zapalniczkę i zaproponowała "podpalić Cię" (chodziło o palnik" xD a ja bez namysłu odpowiedziałam "tak" xD

jakiś czas temu moja przyjaciółka wróciła z randki i opowiada mi o typ chłopaku i ja jej się wypytuję -"jakiej on muzyki słucha?" a ona na to " nie wiem ,ale miał pyte 50centa" xD

jak sobie coś przypomnę to się podziele xD :))))

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:41:21

Cytat
samanta1989
ja kiedyś poszłam do slepu spożywczego i mówie:
-poproszę wuzetkę
a babka mi niesie dwusetkę wódki hahahaha :D

Ci ktorzy niezrozumieli babeczka zrozumiala ze zamiast wuzetka powiedzialam dwusetka :P

Umarłam ze śmiechu ;DDDDDD !!!

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:42:23

Byłysmy z kumpelą na oficjalnym otwarciu fontanny. Szczegół, że w trakcie tej imprezy miałam od niej odebrać spiworek do wozka dla dziecka! Tak wiec kumpela wyciaga go spod swojego wózka i już ma mi go podać gdy nagle rozdziela nas Pan Prezydent naszego miasta i podaje jej rękę! A ona bidula wielki tobołek w lapach trzyma! Ubaw miałam po pachy!

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:48:32

mam wadę krótkowzroczność i czasem z daleka albo nie poznaje ludzi (jak nie mam okularów) albo spotykam kogoś bardzo podobnego do moich znajomych i mysle ze to oni :)

i pewnego razu wychodze z uczelni i patrzę moja kolezanka - oczywiscie byłam bez okularów ale byłam świecie przekonana że to ona,
podchodze z entuzjazmem cała uśmiechnięta i mówie siemaaaaa nawrocki (bo tak ma na przezwisko)

a ona krzywo sie na mnie patrzy i mówi to chhyba pomyłka :D
aalee mi się wtedy głupio zrobiło ;/
nigdy nie zapomne jej wyrazu twarzy - patrzyła się na mnie jakbym ją chciała zabić:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 00:49 przez samanta1989.

zweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 6/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:55:52

haha ja ostatnio wychodząc ze szkoły na przerwę wszyscy stali przed szkołą schodziłam po schodach i jak nie zjechałam z tych schodów do tyłu a wszyscy w śmiech aż się mi było później głupio do szkoły wejść :)

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:57:12

Cytat
chocolate78


jakiś czas temu moja przyjaciółka wróciła z randki i opowiada mi o typ chłopaku i ja jej się wypytuję -"jakiej on muzyki słucha?" a ona na to " nie wiem ,ale miał pyte 50centa" xD

haha w ten przypadek pokazuje złożonosc języka polskiego, wystarczyła tylko jedna, drobna literka ł między p a t i znaczenie zdania byłoby zgoła inne :p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Różne pochodzenia, różne określenia, różne obyczaje