Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:10:10

dzisiaj z rana kurier mnie odwiedził ja w pospiechu szlafrok na siebie wlosy na 4strony zawsze przyjeżdzał taki stary a dzisiaj o_0 mlody i super przystojny najlpesze jest to ze zmierzył mnie z góry na dół i z dołu do góry...odebrałam paczke patrze w lustro no ale mysle przeciez nie ma tragedii po prostu wyglądam jakbym dopiero wstała a później mi sie przypomniało ze mam ściernisko na nogach heh lato sie skonczylo i tak mnie lenistwo ogarneło 1 co zrobiłam to poszłam je ogolic -_- masakra ;P

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:13:48

Cytat
panama_miss
wchoząc do autobusu upuściłam portfel . Schylajac sie puściłam bąka prosto w nos młodego faceta wchodzącego za mną ! Co za wstyd ...

o mammooo !

Wracając do tych pomyłek językowych to ja ostatnio chcąc spytać mame ,,czy ta szynka jest chuda " mówie jej ,, ta hunka jest szido ? nikt nie wiedział o co chodzi ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 00:15 przez JaLubieHardcore.

zweryfikowana
Posty: 1.452
Ostrzeżenia: 4/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:19:03

Cytat
panama_miss
wchoząc do autobusu upuściłam portfel . Schylajac sie puściłam bąka prosto w nos młodego faceta wchodzącego za mną ! Co za wstyd ...
normalnie popłakałam sie ze śmiechu ;D

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:25:48

dziś babka do mnie w sklepie robiąc zakupy podchodzi do kasy, skasowałam wszystko a ona do mnie oooo jeszcze czosnek, podaje mi go i mówi"mam nadzieje że polski, po chwili dodaje i że będzie dobry..." a ja na to dzien dobry... bo usłyszałam "dzien dobry , zamiast "będzie dobry"

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:26:58

Cytat
JaLubieHardcore
Ja dzisiaj poszłam na targ, pełno ludzi z siatkami sie szwenda, ja przez przypadek uderzyłam kogoś z barka, odwracam sie i mówie przepraszam najmocniej , a to był manekin ;) ludzie mieli ubaw ze mnie:)


dobre hehehehe

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:28:13

Cytat
JaLubieHardcore
Ja dzisiaj poszłam na targ, pełno ludzi z siatkami sie szwenda, ja przez przypadek uderzyłam kogoś z barka, odwracam sie i mówie przepraszam najmocniej , a to był manekin ;) ludzie mieli ubaw ze mnie:)

uśmiałam się :)

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:29:54

Cytat
weronika308
Cytat
JaLubieHardcore
Ja dzisiaj poszłam na targ, pełno ludzi z siatkami sie szwenda, ja przez przypadek uderzyłam kogoś z barka, odwracam sie i mówie przepraszam najmocniej , a to był manekin ;) ludzie mieli ubaw ze mnie:)

uśmiałam się :)

Ja kiedyś do manekina powiedziałam ,,dzień dobry'' bo wydawało mi się ,że ktoś tam stoi ;D hahaha...

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:30:47

Cytat
angielskiemarki
kiedyś tez powiedziałam ze zebra rzuca sie w paski:)
hahahahahahaahahaha zmasakrowałaś mnie hahaha

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:38:30

ja kiedyś poszłam do slepu spożywczego i mówie:
-poproszę wuzetkę
a babka mi niesie dwusetkę wódki hahahaha :D

Ci ktorzy nie zrozumieli babeczka uslyszala ze zamiast wuzetka powiedzialam dwusetka :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 00:42 przez samanta1989.

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:40:56

ja ostatnio kłóciłam się z chłopakiem i chciałam do niego powiedzieć zartobliwie "Ty patałachu" ,a się przejęzyczyłam i powiedziałam "Ty pałatachu" xD

ostatnio z przyjaciółką gotowałyśmy wspólnie i brakło zapałek,ona trzymała zapalniczkę i zaproponowała "podpalić Cię" (chodziło o palnik" xD a ja bez namysłu odpowiedziałam "tak" xD

jakiś czas temu moja przyjaciółka wróciła z randki i opowiada mi o typ chłopaku i ja jej się wypytuję -"jakiej on muzyki słucha?" a ona na to " nie wiem ,ale miał pyte 50centa" xD

jak sobie coś przypomnę to się podziele xD :))))

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:41:21

Cytat
samanta1989
ja kiedyś poszłam do slepu spożywczego i mówie:
-poproszę wuzetkę
a babka mi niesie dwusetkę wódki hahahaha :D

Ci ktorzy niezrozumieli babeczka zrozumiala ze zamiast wuzetka powiedzialam dwusetka :P

Umarłam ze śmiechu ;DDDDDD !!!

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:42:23

Byłysmy z kumpelą na oficjalnym otwarciu fontanny. Szczegół, że w trakcie tej imprezy miałam od niej odebrać spiworek do wozka dla dziecka! Tak wiec kumpela wyciaga go spod swojego wózka i już ma mi go podać gdy nagle rozdziela nas Pan Prezydent naszego miasta i podaje jej rękę! A ona bidula wielki tobołek w lapach trzyma! Ubaw miałam po pachy!

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:48:32

mam wadę krótkowzroczność i czasem z daleka albo nie poznaje ludzi (jak nie mam okularów) albo spotykam kogoś bardzo podobnego do moich znajomych i mysle ze to oni :)

i pewnego razu wychodze z uczelni i patrzę moja kolezanka - oczywiscie byłam bez okularów ale byłam świecie przekonana że to ona,
podchodze z entuzjazmem cała uśmiechnięta i mówie siemaaaaa nawrocki (bo tak ma na przezwisko)

a ona krzywo sie na mnie patrzy i mówi to chhyba pomyłka :D
aalee mi się wtedy głupio zrobiło ;/
nigdy nie zapomne jej wyrazu twarzy - patrzyła się na mnie jakbym ją chciała zabić:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 00:49 przez samanta1989.

zweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 6/5

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:55:52

haha ja ostatnio wychodząc ze szkoły na przerwę wszyscy stali przed szkołą schodziłam po schodach i jak nie zjechałam z tych schodów do tyłu a wszyscy w śmiech aż się mi było później głupio do szkoły wejść :)

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:57:12

Cytat
chocolate78


jakiś czas temu moja przyjaciółka wróciła z randki i opowiada mi o typ chłopaku i ja jej się wypytuję -"jakiej on muzyki słucha?" a ona na to " nie wiem ,ale miał pyte 50centa" xD

haha w ten przypadek pokazuje złożonosc języka polskiego, wystarczyła tylko jedna, drobna literka ł między p a t i znaczenie zdania byłoby zgoła inne :p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Różne pochodzenia, różne określenia, różne obyczaje