Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bieżące obciachy ;D

12 paź 2012 - 23:34:39

To już było chwilę temu i może też to nie jest jakaś wtopa, no ale...
Jak biegłam raz na autobus z domu w balerinkach to mało się nie zabiłam, bo mi but spadł z nogi i został jakieś 5m za mną zanim wyhamowałam :P wróciłam po niego, no ale mój 'incydent' został przyuważony przez sąsiadkę, która miała niezły ubaw ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 23:41 przez sznurufka.

Bieżące obciachy ;D

12 paź 2012 - 23:38:10

Wybralam sie dzis do drogerii (mieszkam w UK), strasznie bylam zamyslona, totalnie nieobecna, ukladalam w myslach plan dnia, zastanawialam sie,co dzisiaj zrobie na obiad... Zrobilam zakupy, podchodze do kasy,babka pyta, czy podac torebke... mimochodem mowie: ''Beef, please''.
Nie powiem, obsmiala mnie grubo :<, a ja w sekunde oprzytomnialam.

Bieżące obciachy ;D

12 paź 2012 - 23:40:24

Cytat
karenmuse
hmmm mi się dzisiaj nic jakoś wielce obciachowego nie zdarzyło... no może poza jednym , latałam po galerii nie bardzo wiedząc co ze sobą zrobić i w ogóle po co ja tu przyszłam i jakaś grupka dzieci obok mnie przebiegła i jeden dzieciak wręcza mi ulotkę a ja ją wzięłam ;D pozniej sie kapnęłam, że dzieciak chyba za młody jest na takie zarobkowanie (jakieś 4-5 lat) ...

Ja w tamtym roku siedziałam przy parkowej aleii w Rzeszowie i podchodzi do mnie dziecko dało mi ulotkę z kina Helios i pyta czy chcę. Ja "pewnie", a młody (ok 6-8 lat) 'to złotówka za to będzie'.
Myślałam, że padnę xD i tak chodził po całej alei i 'zarabiał' kasę ;)

Bieżące obciachy ;D

12 paź 2012 - 23:40:56

Hahaha ;D wołowine w drogerii ;D leje .

Bieżące obciachy ;D

12 paź 2012 - 23:43:21

Cytat
ta_oryginalna20
Hahaha ;D wołowine w drogerii ;D leje .

Chodzilo mi o to,zeby powiedziec ''yes,please'', ale akurat w glowie zaswitala mi wolowina...i masz.

Bieżące obciachy ;D

12 paź 2012 - 23:46:13

Cytat
sznurufka
Cytat
karenmuse
hmmm mi się dzisiaj nic jakoś wielce obciachowego nie zdarzyło... no może poza jednym , latałam po galerii nie bardzo wiedząc co ze sobą zrobić i w ogóle po co ja tu przyszłam i jakaś grupka dzieci obok mnie przebiegła i jeden dzieciak wręcza mi ulotkę a ja ją wzięłam ;D pozniej sie kapnęłam, że dzieciak chyba za młody jest na takie zarobkowanie (jakieś 4-5 lat) ...

Ja w tamtym roku siedziałam przy parkowej aleii w Rzeszowie i podchodzi do mnie dziecko dało mi ulotkę z kina Helios i pyta czy chcę. Ja "pewnie", a młody (ok 6-8 lat) 'to złotówka za to będzie'.
Myślałam, że padnę xD i tak chodził po całej alei i 'zarabiał' kasę ;)

moja mloda (4 latka) ostatnio z poczty nabrała ulotek i jak wyszlyśmy to zaczepiła babke i jej dała jedna haha nawet ne zdazyłam jej powstrzymać, ale babka wzieła i sie uśmiechnela:P oczywiście "na miescie" obojętnie nie przejdzie obok osób rozdawajacych bo musi miec każda ulotkę :P
Cytat
dakota_aa
Cytat
ta_oryginalna20
Hahaha ;D wołowine w drogerii ;D leje .

Chodzilo mi o to,zeby powiedziec ''yes,please'', ale akurat w glowie zaswitala mi wolowina...i masz.

ja kiedyś zapomiałam jak jest koperta i pól godziny probowalam facetowi wytlumaczyć o co chodzi a świetnie mowię po ang ale nie wiedziałam co gdzie jest:P jak sie skapną to mnie zaprowadził (prawie za reke) do pólki, dal koperte, wzią pieniądze, poszedl z nimi do kasy i przyniósl mi reszte haha, ot taka angielska uprzejmośc haha:P do dzisiaj pamietam jak jest koperta :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 23:48 przez PastwaLosu.

Bieżące obciachy ;D

12 paź 2012 - 23:47:24

kiedyś w kolejce po kolacje (mieszkałam w internacie) zagadałam sie z koleżanką a miałysmy w okienku powiedzieć co wybieramy do jedzenia, była sałatka warzywna albo jajka z majonezem i groszkiem. Tak sie zagadałyśmy i zasmiałyśmy że zawołana powiedziałam że chce majko z jajonezem:) miały kobity ubaw wtedy:D

Bieżące obciachy ;D

12 paź 2012 - 23:50:33

WTOPE MIAŁA DZIS BABKA W SKLEPIE.STAŁ PRZEDE MNĄ KOLEŚ, NIEZŁE CIACHO A TA SIĘ KRECI I WIERCI...KOLEŚ MÓWI "BURACZKI POPROSZĘ", A LASKA TAKA HAPPY MÓWI "TARTE CZY BEEEZ?" PARSKNĘŁAM SMIECHEM KOLES TEZ:p

Cytat
angielskiemarki
kiedyś w kolejce po kolacje (mieszkałam w internacie) zagadałam sie z koleżanką a miałysmy w okienku powiedzieć co wybieramy do jedzenia, była sałatka warzywna albo jajka z majonezem i groszkiem. Tak sie zagadałyśmy i zasmiałyśmy że zawołana powiedziałam że chce majko z jajonezem:) miały kobity ubaw wtedy:D
HAHAH COŚ JAK MOJE WODY LODNE:p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-12 23:51 przez gosiagdz1283.

Bieżące obciachy ;D

12 paź 2012 - 23:57:08

kiedyś tez powiedziałam ze zebra rzuca sie w paski:)

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:01:04

NAJLEPSZE WTOPY TO CHYBA MÓJ MĄŻ MA.

W LATO KUPILISMY LODY I WSIEDLISMY DO AUTA ŻEBY JE ZJEŚC.
MÓJ MĄŻ MIAŁ TAKI ZWYCZAJ(PO TYM INCYDENCIE TEGO NIE ROBI), ŻE SIADAŁ W OTWARTYCH DRZWIACH AUTA - TAK ŻE PÓŁ CIAŁA WYSTAWAŁO.
a TEGO DNIA MIAŁ PECHA, BO AKURAT LECIAŁO STADO GOŁĘBI I JEDEN MU NARABAŁ NA LODA.
ALE SIE RECHOTAŁAM ZAJADAJĄC SWOJEGO. :p

<Moderacja-nie piszemy dużymi literami na forum bo to oznacza krzyk>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-13 10:04 przez moderator.

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:03:58

Ja dzisiaj poszłam na targ, pełno ludzi z siatkami sie szwenda, ja przez przypadek uderzyłam kogoś z barka, odwracam sie i mówie przepraszam najmocniej , a to był manekin ;) ludzie mieli ubaw ze mnie:)

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:05:44

Dobry wątek na poprawę humoru ;d czytam każdą waszą wtopę i nie mogę ze śmiechu tu przed monitorem ;D

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:07:09

Cytat
gosiagdz1283
WTOPE MIAŁA DZIS BABKA W SKLEPIE.STAŁ PRZEDE MNĄ KOLEŚ, NIEZŁE CIACHO A TA SIĘ KRECI I WIERCI...KOLEŚ MÓWI "BURACZKI POPROSZĘ", A LASKA TAKA HAPPY MÓWI "TARTE CZY BEEEZ?" PARSKNĘŁAM SMIECHEM KOLES TEZ:p
Cytat
angielskiemarki
kiedyś w kolejce po kolacje (mieszkałam w internacie) zagadałam sie z koleżanką a miałysmy w okienku powiedzieć co wybieramy do jedzenia, była sałatka warzywna albo jajka z majonezem i groszkiem. Tak sie zagadałyśmy i zasmiałyśmy że zawołana powiedziałam że chce majko z jajonezem:) miały kobity ubaw wtedy:D
HAHAH COŚ JAK MOJE WODY LODNE:p

dokładnie:)

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:08:47

Cytat
_berserk5
moze to nie wtopa ale dzis ptak mi nasrał na głowe :D hehehe

ee ciesz się że to tylko kupka ptaka ;) mojej mamie dziś spadł KAMIEŃ na głowę (odpadł z balkonu dość starej kamienicy :O )

Bieżące obciachy ;D

13 paź 2012 - 00:09:23

wchoząc do autobusu upuściłam portfel . Schylajac sie puściłam bąka prosto w nos młodego faceta wchodzącego za mną ! Co za wstyd ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Różne pochodzenia, różne określenia, różne obyczaje