Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:28:12

Dziewczyny zastanawiam się jakie znacie trafne i cięte riposty, mówię tu o sytu. gdzie facet jest nie miły lub chamski lub nieprzyjaciółka coś na nas gada;p....ja sama się zastanawiam co odpisać facetowi który na nk napisał mi że nice fotki po czym po paru min dostałam od niego wiadomość "w sumie, ruchałbym cie:)"...no po prostu śmiech na sali. macie jakiś pomysł ;>??...i podawajcie swoje niezawodne lub zasłyszane odzywki:)

ON: Jestem fotografem. Szukałem takiej twarzy, jak twoja.
ONA: Jestem chirurgiem plastycznym. Szukałam takiej twarzy, jak twoja.

ON: Cześć! My się znamy! Byliśmy raz czy dwa na randce...
ONA: To musiało być raz - nigdy nie popełniam dwa razy tego samego błędu.

ON: Myślę, że mógłbym cię uszczęśliwić.
ONA: A co? Wychodzisz?

ON: Co byś powiedziała, gdybym poprosił cię o rękę?
ONA: Nic. Nie umiem równocześnie mówić i śmiać się.

ON: Czy mógłbym dostać twój numer telefonu?
ONA: Czemu? Nie masz własnego?

ON: Nie sądzisz, że to przeznaczenie zetknęło nas ze sobą?
ONA: Nie, to był zwykły pech!

ON: Gdzie byłaś przez całe moje życie?
ONA: Chowałam się przed tobą.

ON: Czy my się już gdzieś nie widzieliśmy?
ONA: Tak, dlatego już tam nie chodzę...

ON: Czy to miejsce jest wolne?
ONA: Tak, a jeśli usiądziesz, to też będzie!

ON: Dla ciebie poszedłbym na koniec świata!
ONA: A zostałbyś tam?

ON: Gdybym zobaczył cię nagą - pewnie umarłbym ze szczęścia...
ONA: Gdybym zobaczyła cię nago - umarłabym ze śmiechu.

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:31:09

ha ha ha ;];];]

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:32:54

dobre trzeba zapamietać :)

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:34:26

ost w sklepie w ktorym pracuje koles oparł sie o manekina i " zakochalem sie wyciagnij aparat zrob mi zdjecie z ta laską" ja zero uwagi ,podchodzi do kasy z kolega ktory cos tam kupowal i mowi" czemu nie wyciagnales aparatu taka fajna laska zakochalem sie w niej" (patrzy w moja strone czeka na reakcje)a ja na to z usmiechem (bo przeciez klient nasz pan) " w takiej bladej i brzydkiej?" (manekin byl biały i obdrapany ciut) koles nie wiedzial co ma powiedziec.

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:36:25

Bardzo prymitywne jest kierowanie się jak to nazwałaś "ciętymi ripostami" z Internetu, wybacz za szczerość. Jest to dla mnie również bardzo szczeniackie, mało tego, inteligentna kobieta nie potrzebuje "tekstów z neta".

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:36:35

jest podobny wątek
"wmurowane przez tekst faceta" :) lub jakoś tak :)

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:37:46

nie klocic sie !!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-29 18:44 przez citronka.

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:40:47

Kochana, jeśli potrafisz sama od siebie powiedzieć coś inteligentnego z klasą, to nie jest potrzebna Ci pomoc internetu :) Poza tym, na głupie uwagi marginesu społecznego najczęsciej się nie zwraca uwagi. Bo dla mnie taki własnie facet, który nie potrafi uszanować kobiety jest totalnym gburem i marginesem.

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:44:33

Cytat
DiabelRogaty
Kochana, jeśli potrafisz sama od siebie powiedzieć coś inteligentnego z klasą, to nie jest potrzebna Ci pomoc internetu :) Poza tym, na głupie uwagi marginesu społecznego najczęsciej się nie zwraca uwagi. Bo dla mnie taki własnie facet, który nie potrafi uszanować kobiety jest totalnym gburem i marginesem.

popieram. Ja myślę, że w ciętej ripoście właśnie chodzi o to żeby samemu zareagować a nie kierować się oklepanymi tekstami !!!

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:46:46

hehehehe juz to slyszalam ;];];] dobre są te riposty hehe facet na pewno zostanie zamknięty xDD

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:49:53

ja cie kocham matulu;d ale to chodzi chyba zeby poczytac i sie posmiac a nie od razu latac po miescie i do kazdej napotkanej osoby gadac teksty z neta.. dziewczyny niektore tak sie tu unosza swoja wyzszoscia" ja nie potrzebuje tego i tamtego" a kogo to obchodzi .......;/

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:51:08

ja jestem mistrzynią w ripostach i docinaniu a robie to "niechcący" xd
ostatnio u koleżanki byłam i przeglądam się w lusterku i mówie "o kurcze ale ja brzydka nie dziwie się że jestem sama..."
koleżanka siedzi za mną i słcuha jak narzekam na swój wygląd, po czym po chwili odpowiadam "o kur... przez ten cały czas obserwowałam ciebie!" :D najpierw strzeliła focha a potem sie śmiałyśmy :D

albo kiedyś taki pajac do mnie startował i mówi do mnie "ale ty piękna" a ja do niego "ale ty za to brzydki, źle na zjdęciach razem będziemy wyglądać" i dał mi spokój :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-29 18:53 przez kasiiia.

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:52:37

niektorym faceta przydadza sie takie teksty:P

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:53:18

we wszystkich watkach musi byc klotnia ;/

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:54:17

PolaManola
Złe interpretowanie tekstu ;)
Przeczytaj jeszcze raz co napisała załozycielka wątku "podawajcie swoje niezawodne odzywki"- do pośmiania się?
Nie sądzę :)
I nie chodzi tu o żadną wyższość i unoszenie się, a czystą inteligencję :P Jeżeli ktoś powtarza to, co ktoś mu powiedział, lub usłyszał,nie mając swojegozdania to jest dla mnie, potocznie mówiąc, pustostanem :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KAWAŁY / DOWCIPY