Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:08:49

Cytat
oliwcia162
Cytat
paluchowa25
www.wiocha.pl- poprawa humoru gwarantowana:D
Polecam.
NIEKTÓRE ZDJĘCIA SĄ OBRZYDLIWE,NIEKTÓE ŚMIESZNE..ALE OSTATNIO JAK ZOBACZYŁAM JEDNO ZDJĘCIE TO SIĘ DOSŁOWNIE PRZESTRASZYŁA,ZAMARŁAM(CHODŹ PRZY TEGO TYPU ZDJĘCIU TO DOSŁOWNIE OKREŚLENIE)!!Zdjęcie jakies dziewczyny w kolażu z trupem!!!Z młodym chłopakiem przy trumnie z głupimi "dziubkami"...szokkkk!!!!!i brak słów a przy okazji tej idiotce rozumu!!!tragedia,jeżeli ktoś chcę dam linka..
miałam to samo byłam w czystym szoku i niekiedy się zastanawiam co taki człowiek musi mieć we łbie żeby zrobić takie zdjęcia i wrzucić do internetu.

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 1/5

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:14:18

Cytat
oliwcia162
Cytat
paluchowa25
www.wiocha.pl- poprawa humoru gwarantowana:D
Polecam.
NIEKTÓRE ZDJĘCIA SĄ OBRZYDLIWE,NIEKTÓE ŚMIESZNE..ALE OSTATNIO JAK ZOBACZYŁAM JEDNO ZDJĘCIE TO SIĘ DOSŁOWNIE PRZESTRASZYŁA,ZAMARŁAM(CHODŹ PRZY TEGO TYPU ZDJĘCIU TO DOSŁOWNIE OKREŚLENIE)!!Zdjęcie jakies dziewczyny w kolażu z trupem!!!Z młodym chłopakiem przy trumnie z głupimi "dziubkami"...szokkkk!!!!!i brak słów a przy okazji tej idiotce rozumu!!!tragedia,jeżeli ktoś chcę dam linka..
widziałam to... nie wiem jak to opisać... i do tego te jej różowe włosy, naprawdę ona ma nierówno pod sufitem albo coś w tym stylu

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:17:27

Cytat
paluchowa25
www.wiocha.pl- poprawa humoru gwarantowana:D
Polecam.
a czy to koniecznie musi być wiocha, w mieście tego niema?właśnie w mieście te cuda się dzieją ja jestem ze wsi i jak żyje takich rzeczy nie widziałamna wsi lepiej sie zachowuja jak w miescie przynajmniej zwierząt i smieci nie wywożą do lasu

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:19:30

Dziewczyny,ale to ,że ona ma nierówno to widac,że nie jest w pełni normalna i pełnosprawna to też widac po jej wyczynie,ale do cholery kto na to pozwolił!!!Na pogrzebie w kaplicy przynajmniej przy otwartej trumnie stoi najblizsza rodzina !!!nie mieli nic przeciw???Boże ten świat jest czasami tak chory,że nie rozumiem i XXIwiek i niby wszystko idzie do przodu,ale jak widac wraz z wzrastającą głupotą!!!!!!!

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:22:16



o boże;/ głupia ponad potęgę

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:23:53

Cytat
klaudek91xd
Cytat
paluchowa25
www.wiocha.pl- poprawa humoru gwarantowana:D
Polecam.
a czy to koniecznie musi być wiocha, w mieście tego niema?właśnie w mieście te cuda się dzieją ja jestem ze wsi i jak żyje takich rzeczy nie widziałamna wsi lepiej sie zachowuja jak w miescie przynajmniej zwierząt i smieci nie wywożą do lasu

określenie strony wiocha.pl to nie znaczy miasto czy wioska to znaczy,że ogólnie wstyd;)

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:26:50

ooo tak :D od dawna lubię tą stronę ;) ale nie powiem, niektóre foty do potrafią dobić człowieka, że są na tym świecie takie przeszczepy, które nie myślą :/

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:28:13

Jezuuu! Pierwszy raz ogląda ten portal.Jestem zniesmaczona:(

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:41:00

Cytat
oliwcia162
Dziewczyny,ale to ,że ona ma nierówno to widac,że nie jest w pełni normalna i pełnosprawna to też widac po jej wyczynie,ale do cholery kto na to pozwolił!!!Na pogrzebie w kaplicy przynajmniej przy otwartej trumnie stoi najblizsza rodzina !!!nie mieli nic przeciw???Boże ten świat jest czasami tak chory,że nie rozumiem i XXIwiek i niby wszystko idzie do przodu,ale jak widac wraz z wzrastającą głupotą!!!!!!!

Może to jego córka była ;)

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:44:57

Cytat
Szafowiczka891


o boże;/ głupia ponad potęgę


ja pierd......

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:45:43

Cytat
klaudek91xd
Cytat
paluchowa25
www.wiocha.pl- poprawa humoru gwarantowana:D
Polecam.
a czy to koniecznie musi być wiocha, w mieście tego niema?właśnie w mieście te cuda się dzieją ja jestem ze wsi i jak żyje takich rzeczy nie widziałamna wsi lepiej sie zachowuja jak w miescie przynajmniej zwierząt i smieci nie wywożą do lasu


Ja też jestem ze wsi (prawie) i jakoś mi to określenie nie przeszkadza bo wiem doskonale co oznacza ;)

Wieśniak to nie człowiek ze wsi - wieśniakiem może byc każdy - niezależnie od tego gdzie mieszka ;) Na taką "ksywkę" trzeba sobie zapracować ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-06 18:46 przez trinity22.

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:48:19

Cytat
trinity22
Cytat
oliwcia162
Dziewczyny,ale to ,że ona ma nierówno to widac,że nie jest w pełni normalna i pełnosprawna to też widac po jej wyczynie,ale do cholery kto na to pozwolił!!!Na pogrzebie w kaplicy przynajmniej przy otwartej trumnie stoi najblizsza rodzina !!!nie mieli nic przeciw???Boże ten świat jest czasami tak chory,że nie rozumiem i XXIwiek i niby wszystko idzie do przodu,ale jak widac wraz z wzrastającą głupotą!!!!!!!

Może to jego córka była ;)
Przecież to młody chłopak....!a w kolażu zdjęc są napisy chyba kocham cię czy coś takiego,nie będe doglądac bo potem spac nię będe mogła...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-06 18:48 przez oliwcia162.

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:48:34

Cytat
klaudek91xd
Cytat
paluchowa25
www.wiocha.pl- poprawa humoru gwarantowana:D
Polecam.
a czy to koniecznie musi być wiocha, w mieście tego niema?właśnie w mieście te cuda się dzieją ja jestem ze wsi i jak żyje takich rzeczy nie widziałamna wsi lepiej sie zachowuja jak w miescie przynajmniej zwierząt i smieci nie wywożą do lasu

ahahaha... haha :P
ale to nie chodzi o wieś :p tak sie ogolnie mowi, tak samo jak wieśniak to stan umyslu a nie miejsce pochodzenia. moj chlopak mieszka na wsi, czasem mam wrazenie ze u mnie w miescie jest wiecej wieśniar niz u niego

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:51:48

o pomyliłam wątki ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-06 18:52 przez RazDwa.

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:52:08

Cytat
oliwcia162
Cytat
trinity22
Cytat
oliwcia162
Dziewczyny,ale to ,że ona ma nierówno to widac,że nie jest w pełni normalna i pełnosprawna to też widac po jej wyczynie,ale do cholery kto na to pozwolił!!!Na pogrzebie w kaplicy przynajmniej przy otwartej trumnie stoi najblizsza rodzina !!!nie mieli nic przeciw???Boże ten świat jest czasami tak chory,że nie rozumiem i XXIwiek i niby wszystko idzie do przodu,ale jak widac wraz z wzrastającą głupotą!!!!!!!

Może to jego córka była ;)
Przecież to młody chłopak....!a w kolażu zdjęc są napisy chyba kocham cię czy coś takiego,nie będe doglądac bo potem spac nię będe mogła...

nie przyglądałam mu się ;) Może poprosiła rodzinę,ze chce zostać sam na sam z chłopakiem i się pożegnać ... Przecież przy ludziach by nie robiła takich cyrków...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak tańczyc do techno?