Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:52:26

Cytat
oliwcia162
Cytat
klaudek91xd
Cytat
paluchowa25
www.wiocha.pl- poprawa humoru gwarantowana:D
Polecam.
a czy to koniecznie musi być wiocha, w mieście tego niema?właśnie w mieście te cuda się dzieją ja jestem ze wsi i jak żyje takich rzeczy nie widziałamna wsi lepiej sie zachowuja jak w miescie przynajmniej zwierząt i smieci nie wywożą do lasu

określenie strony wiocha.pl to nie znaczy miasto czy wioska to znaczy,że ogólnie wstyd;)


haha padłam !!! :) po co mi jakieś wiochy.pl jak Wy mnie potraficie rozśmieszyć jak nikt inny :)

wiocha:)

06 kwi 2011 - 18:54:17

Cytat
kara2606
Cytat
klaudek91xd
Cytat
paluchowa25
www.wiocha.pl- poprawa humoru gwarantowana:D
Polecam.
a czy to koniecznie musi być wiocha, w mieście tego niema?właśnie w mieście te cuda się dzieją ja jestem ze wsi i jak żyje takich rzeczy nie widziałamna wsi lepiej sie zachowuja jak w miescie przynajmniej zwierząt i smieci nie wywożą do lasu

ahahaha... haha :P
ale to nie chodzi o wieś :p tak sie ogolnie mowi, tak samo jak wieśniak to stan umyslu a nie miejsce pochodzenia. moj chlopak mieszka na wsi, czasem mam wrazenie ze u mnie w miescie jest wiecej wieśniar niz u niego

Hahahhahahha:)zgadzam się:)jakie śmieci i zwierzęta wywożą Ty wiesz może\///hahhaahh:)ojoj:)
Cytat
anka87874
Cytat
oliwcia162
Cytat
klaudek91xd
Cytat
paluchowa25
www.wiocha.pl- poprawa humoru gwarantowana:D
Polecam.
a czy to koniecznie musi być wiocha, w mieście tego niema?właśnie w mieście te cuda się dzieją ja jestem ze wsi i jak żyje takich rzeczy nie widziałamna wsi lepiej sie zachowuja jak w miescie przynajmniej zwierząt i smieci nie wywożą do lasu

określenie strony wiocha.pl to nie znaczy miasto czy wioska to znaczy,że ogólnie wstyd;)


haha padłam !!! :) po co mi jakieś wiochy.pl jak Wy mnie potraficie rozśmieszyć jak nikt inny :)

Wiem,no niestety są tacy ludzie jeszcze jak widac,ja to 3razy czytałam,bo nie dowierzałam,że można aż tak grubo nie skumac wątku hahahah jej zwierzęta i śmieci wywożą...hahahha aż mnie brzuch boli od śmiechu:)
UWAGA DZIEWCZYNY POWSTAJE NOWY WĄTEK CITY.PL BUAHAHAHAHHAHHAHAHA:);););d

Cytat
trinity22
Cytat
oliwcia162
Cytat
trinity22
Cytat
oliwcia162
Dziewczyny,ale to ,że ona ma nierówno to widac,że nie jest w pełni normalna i pełnosprawna to też widac po jej wyczynie,ale do cholery kto na to pozwolił!!!Na pogrzebie w kaplicy przynajmniej przy otwartej trumnie stoi najblizsza rodzina !!!nie mieli nic przeciw???Boże ten świat jest czasami tak chory,że nie rozumiem i XXIwiek i niby wszystko idzie do przodu,ale jak widac wraz z wzrastającą głupotą!!!!!!!

Może to jego córka była ;)
Przecież to młody chłopak....!a w kolażu zdjęc są napisy chyba kocham cię czy coś takiego,nie będe doglądac bo potem spac nię będe mogła...

nie przyglądałam mu się ;) Może poprosiła rodzinę,ze chce zostać sam na sam z chłopakiem i się pożegnać ... Przecież przy ludziach by nie robiła takich cyrków...

A no przecież...ja też nie patrze potem się bedę bała brr;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-06 19:04 przez oliwcia162.

wiocha:)

06 kwi 2011 - 21:29:04

buehehe ;p

wiocha:)

26 cze 2013 - 19:11:11

tutaj tez jest fajna wiocha ... :D

wiocha:)

26 cze 2013 - 19:15:37

stara wiocha itp. jak jebzdzidy czy chamsko, można przejąć negatywne cechy...

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

wiocha:)

26 cze 2013 - 19:15:48

wystarczy tutaj czasem pooglądać stylizacje... gorsze niż wiocha.pl

wiocha:)

26 cze 2013 - 19:17:10

Kwejk lepiej poprawia humor,na Wiocha.pl to się nieraz wściekam bardziej :/

wiocha:)

21 sie 2013 - 12:06:28

Cytat
Mee1990
Kwejk lepiej poprawia humor,na Wiocha.pl to się nieraz wściekam bardziej :/
potwierdzam. w sumie nazwa serwisu mówi sama za siebie ;)

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

wiocha:)

21 sie 2013 - 12:13:39

wiocha.pl była fajna na początku istnienie teraz napchało się tam tępych gimbusów i wstawiają jakiś szajs

wiocha:)

21 sie 2013 - 21:29:05

Sporo śmiesznych rzeczy jest na http://www.awruko.pl/ :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak tańczyc do techno?