Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

a moj mi bierze moja torebke by mnie wlasnie odciazyc i zakladam ze robi to sam z siebie :) i zarowno on jak i ja mamy gleboko gdzies kto co o tym mysli :) szczerze mowiac jak dla mnei te dziewczyny ktore tak to potepiaja odczuwaja po prostu uczucie zazdrosci, bo same tak nie maja:) takie jest moje skromne zdanie ^^

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

dziwi mnie twoje podejście jak byłam w ciąży to mój często nosił jak miałam ciężką torebkę więc to chyba plus dla faceta a nie minus ?

Cytat
Paulika0411
jezeli torba jest ciezka, dziewczyna np wraca z uczelni,to dla mnie byloby dziwne, zeby on nie szedl z niczym,a ona z tą torbą 5 kg spacerowała z nim 2 godziny :) MEGA ROMANTYCZNE


zgadzam się z Tobą ;)
nie wiedze w tym nic złego. a to ze chłopak dla swojej dzieczyny niesie torebke to świedczy o tym że jest dżentelmenem i że lubi ją na tyle że może się nawet ośmieszyć, a to już jest słodkie ;p

też mi się to nie podoba. dla mnie jest dziwne, po co lasce torba skoro jej nie niesie:) u mnie to nieodłączny element stroju bez niego byłoby jakoś beznadziejnie. oczywiście uznaję sytuacje wyjątkowe - oś b. ciężkiego czy kobieta chora, w ciąży czy coś. ale znam taką parkę której facet ciągle nosi torebkę - nawet jak ma w niej chusteczki tylko. kiedyś się zdarzyło że przyjechali do nas - najpierw on z jej torebką a za pół godziny ona bo miała ważny telefon i poszła na następny autobus... o.O



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-22 19:31 przez funkyred.

Jak ktos chce i komus odopwiada to niech nosi ja bym sie osobiscie glupio czula. :)

Cytat
czarna_zjawa
Nie widzę problemu.. Jeśli chce to nosi :)

ja też :)

drażni mnie taki widok jak facet niesie torebke swojej dziewczyny :/
ostatnio robiłam zakupy w hipermarkecie i idzie sobie dziewczyna taka typowa lala bez gustu a za nia idzie całkiem przystojny dobrze zbudowany facet ze złotą torebeczką no komicznie to wyglądało

moim zdaniem to wręcz urocze... ;)

hmmm nie rozumiem twojego oburzenia... co ci przeszkadza ze facet pomaga swojej dziewczynie nieść torebke, to jakaś ujma na honorze czy co?? A może po prostu tobie nie ma jej kto nosic??

Rzeczy, które mam zawsze i nosze sama:guma, klucze, komórka, portfel, chusteczki, 0,5l wody, ibuprom. Czasem poi.

Czasem jednak używam jej jako torby na zakupy:) nawrzucam do niej dodatkowe 5kg i mój nie może patrzeć na zgarbiona staruszkę...;)

Ja lubię jak mój chłopak nosi mi np. plecak jak wracam z weekendu na uczelni, torbę, walizkę itd., torebkę tylko czasami jak jest ciężka albo przytrzymuje mi ją po prostu jak chcę coś zrobić :) Lubię nosić swoją torebkę i nie ma potrzeby, żeby robił to za mnie :)

mój mojej torby nosić nie chce - i to bardzo dobrze, bo facetowi damska torebka nie przystoi ;)
no ale niestety czasem próbuję mu ją wcisnąć, bo mam chory kręgosłup i długo nie jestem w stanie nosić torebki

Zdecydowanie wolę sama nosić swoją torebkę :)
Ale na upartego OK , niech niesie , ale mnie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-22 19:42 przez Moni_78.

oj tam ;) wszytko zależy od sytuacji. Nie widzę w tym nic szokującego

Cytat
Gosssiaczek91
hmmm nie rozumiem twojego oburzenia... co ci przeszkadza ze facet pomaga swojej dziewczynie nieść torebke, to jakaś ujma na honorze czy co?? A może po prostu tobie nie ma jej kto nosic??

a kto tu jest oburzony?!chyba Ci się pojęcia pomyliły, albo niezbyt Ci przychodzi czytanie ze zrozumieniem, założycielka pyta i ciekawi ją jasno i wyrażnie o opinie innych szafowiczek na w/w temat.To chyba Ty jesteś bardziej oburzona, że ktoś ma takie a nie inne zdanie. A dziewczyna z pewnością wysmienicie sama sobie radzi z trudem noszenia swojej torebki:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem - płaszczyk trencz