Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Oj nieee dla mnie nie do przyjęcia - żeby mój mężczyzna niósł moją torebkę...jemu zresztą też się to nie podoba! Torebka jest dla mnie, do mojego stroju, a nie hehe dla faceta...

A cóż to za problem?? Jak już nie mam siły czy mnie ramię/ręka zaboli to mój R. z chęcią mi pomaga, on problemu nie widzi więc i ja problemu z tym nie mam ;).

Cytat
ilayla
mój mojej torby nosić nie chce - i to bardzo dobrze, bo facetowi damska torebka nie przystoi ;)
no ale niestety czasem próbuję mu ją wcisnąć, bo mam chory kręgosłup i długo nie jestem w stanie nosić torebki


facetowi damska torebka nie przystoi gdy sam z niej korzysta i ją użytkuje a nie gdy wyciąga pomocną dłoń :))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-22 19:56 przez Emylicious.

Cytat
Paulika0411
jezeli torba jest ciezka, dziewczyna np wraca z uczelni,to dla mnie byloby dziwne, zeby on nie szedl z niczym,a ona z tą torbą 5 kg spacerowała z nim 2 godziny :) MEGA ROMANTYCZNE

Dokładnie,mój chłopak nieraz nosi moją torebkę,bo powiedzmy,że schowa tam swoje książki i z jakiej paki ja mam to nosić? o.O Jak moje jest tylko lusterko i błyszczyk a jego pół encyklopedii haha. Albo nieraz chowam do torebki zakupy,które też są ciężkie a wiadomo,że on ma więcej siły niż ja. Dla mnie facet z torebką (a obok dziewczyna,rzecz jasna) to nic dziwnego. Gorzej,jak mój M kiedyś paradował sam z moją torebką,bo ją u niego zostawiłam a padł mi telefon :D

ja nigdy nie daję mojemu torebki....ale to indywidualna sprawa może wtedy czują sie dziewczyny jak księżniczki:D

a w czym Ci to tak strasznie przeszkadza bo nie bardzo rozumiem? nie ma gorszych rzeczy które wzbudzał by w Tobie "żenadę"? zakochany facet zrobi dużo dla swojej kobiety i nie wiedzę w tym nic złego ,ze poniesie chwilę torebkę która może być np ciężka no bez przesady

mój chłopak czasem niesie mi torebkę jak np kupiłam coś ciężkiego i uginam się już idąc ;)
albo np niesie moją torbę jak jedziemy gdzieś na weekend (i też jest ciężka, a że w kwiatki no to cóż :P)

ale takie noszenie torebko ot tak, to rzeczywiście jest ciut głupie ;) po co w takim razie brać torebkę? - żeby chłopak sobie ponosił? ;)))

facet i moja torebka ? nigdy
bez torebki czuje sie jak bez reki i to moj dodatek
a facet to nie jest moj bagazowy
zreeszta jak mi ciezko to nie musze tyle rzyczy w niej nosic
no i facet z torebka... dajcie spokoj jak to wyglada

hihi ja czegos takiego nie widzialam ale torebka to do kobiety a nie do faceta ;/

moj by nawet nie wział xd ale i tak mu nigdy nie daje .bez przesady..

Mój mi nosił torbe z książkami z liceum...ale tak,żeby mu dać swoją torebkę teraz...to na pewno nie....

ogólnie to nie wiem, jak może "żenada ogarniać" ale ok.
no masz rację, troche głupie :P

ale macie problem;d;d mój facet tez czasem niesie moją torebkę, bo jak wracam ze szkoły to mam wypchana książkami na maxa, więc jednak waży trochę;) to normalne, że faceci poniosą torbe, zakupy, otworzą drzwi do sklepu i to chyba jest raczej miłe. Bynajmniej ja nie uważam tego za powód do nabijania, bo to dobrze świadczy o facecie:)

Mnie wkurzał kiedyś mąż, gdy zabierał mi torebkę( portmonetka, szminka, grzebień chusteczki) i tak się szarpaliśmy na ulicy. Było to na początku związku, a potem gdy byłam w ciąży i dźwigałam zakupy to musiałam sobie sama radzić z ciężarami.
Ech, faceci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-22 20:08 przez szasa.

dla mnie to strasznie żałosne, kiedy dziewczyna ma małą torebkę z portfelem, telefonem i kosmetyczką w środku i daję ją facetowi do niesienia nie wiadomo po co. ale ja ostatnio dźwigałam taką ogromną torbę z adidasa wypakowaną książkami, ważącą naprawdę dobrych parę kilo i upierałam się z początku, że nie dam mojemu chłopakowi ponieść, ale potem już nie miałam siły to mój facet lazł przez miasto z fioletową torbą ;dddd


www.sweetjealous.blogspot.com

Kompletnie cie nie rozumiem! Mój facet często mi bierze torebkę bo dla niego to jest szarmancki gest i mnie to też cieszy że nie wstydzi się wziąc tej torebki i jest mi wtedy miło

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozwaliło mnie to ..