Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 12:45:49

Wchodzi Polak do sklepu w Wielkiej Brytanii. Oczywiście nie zna angielskiego. Zwraca się do sprzedawcy (żeby być lepiej zrozumianym :D , sylabizuje):
- Pił-ka.
- ?????
- Pił-ka !!
Widząc, że sprzedawca nie rozumie, zaczyna pokazywać odbijanie piłki od podłogi, kopanie itp. W końcu sprzedawca się domyślił.
- Aaa, ball !!
- No widzisz, jaki Ty zdolny jesteś. To uważaj, teraz będzie trudniej:
- Do-me-ta-lu.

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 12:48:22

Iiihihi, dobre ;D.
Witam rodaka avatarowego ;>!

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 12:51:21

hahaha niezle!:)

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 12:53:59

hehheee;D

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 12:56:46

Jestem Ci bardzo wdzięczna - bo właśnie się uśmiechnęłam.. :) a mam doła jak cholera

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 13:02:27

hehe mi tez sie humorek nieco poprawił, a ja mam taki:

4 letni Jaś pyta mamy wskazując na swoje przyrodzenie: "Mamusiu, mamusiu, czy to jest mój mózg"
- nie syneczku...jeszcze nie

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 13:02:59

hehehehe :)
to ja z innej beczki

ps. nie ejstem zadna rasistka ale ten zarcik mnie zabil w pracy

Dlaczego Żydzi nie mieli zębów?
Bo Hans wyświetlał im chleb na ścianie.

Nie atakować mnie proszę to jedyny żart jaki mi utkwił w pamięci

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 13:03:25

Ja również dziękuje ;) bo również humor mam nie najlepszy bo angina zaatakowała ..

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 13:11:46

Cytat
choccolate
Ja również dziękuje ;) bo również humor mam nie najlepszy bo angina zaatakowała ..
Więc specjalnie dla Ciebie.

Kobieta z rana dzwoni do swojego szefa i mówi mu, że nie przyjdzie do pracy, bo jest chora.
- A co pani jest ? - pyta szef.
- Mam jaskrę analną.
- Że co?! Czym to się objawia?!
- Po prostu nie widzę dziś możliwości przytoczenia swojej dupy do pracy...

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 13:14:27

Cytat
uroczyen20
hehehehe :)
to ja z innej beczki

ps. nie ejstem zadna rasistka ale ten zarcik mnie zabil w pracy

Dlaczego Żydzi nie mieli zębów?
Bo Hans wyświetlał im chleb na ścianie.

Nie atakować mnie proszę to jedyny żart jaki mi utkwił w pamięci

okrutne, ale niestety się uśmiechnęłam;-)

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 13:17:03

Z zycia wziete:
Siedzi w autobusie murzyn,widzac wchodzaca kobiete w ciazy,schodzi zeby ustapic jej miejsca..zanim kobieta zazyla usiasc wepchnal sie tam mocher i murzyn mowi ze to miejsce dla kbieta w ciazy.a babka do niego:nie wie pan ze w naszym kraju ustepuje sie osobom starszym ..a murzyn starajac sie zlozyc zdanie:A my taka stara k...ur.....wa w afryka zjadac:)

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 13:18:25

Cytat
Lirelle
Cytat
choccolate
Ja również dziękuje ;) bo również humor mam nie najlepszy bo angina zaatakowała ..
Więc specjalnie dla Ciebie.

Kobieta z rana dzwoni do swojego szefa i mówi mu, że nie przyjdzie do pracy, bo jest chora.
- A co pani jest ? - pyta szef.
- Mam jaskrę analną.
- Że co?! Czym to się objawia?!
- Po prostu nie widzę dziś możliwości przytoczenia swojej dupy do pracy...

hahaha :) Dzięki , naprawdę fajne te kawały :D .
Dziewczyny skoro powstał już taki wątek to może by i jakieś historyjki pisać :) . mnie ostatnio mój chłopak powalił,

gdzieś z tydzień temu dałam mu mopa żeby umył podłogę w mieszkaniu , no to zaczął swoje tańce z kijem mało się nie nabił na tego kija to poślizgną się na mokrej podłodze wylał wiadro z wodą ii leżał nieruchomo jakby stracił przytomność ;D ja w szał , myślałam , ze coś się stało biegne do niego a ten nagle wstaje i mówi : " Już nic nie bierzemy od mamusi ! , ona wszystko kupuje na targu u ruskich " haha :D

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 13:19:54

Z życia wzięte.

Poznań.... Hipermarket.... kolejka do kas....
w kolejce klient - młody facet ze 25 lat - kupił mrożonego kurczaka i tradycyjnie przed zapłatą położył go na taśmie. Kurczak się już lekko rozmrażał i cała taśma była mokra....
Gdy przyszło do płacenia i taśma przesunęła się w kierunku kasjerki, miła ekspedientka zauważyła tę nieapetyczną plamę na swoim stanowisku pracy. Nie zastanawiając się zbyt długo, włączyła mikrofon i woła: Ekipa sprzątająca proszona do kasy nr 5. Panu z ptaka pociekło!!!!!!

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 13:27:10

Cytat
Lirelle
Z życia wzięte.

Poznań.... Hipermarket.... kolejka do kas....
w kolejce klient - młody facet ze 25 lat - kupił mrożonego kurczaka i tradycyjnie przed zapłatą położył go na taśmie. Kurczak się już lekko rozmrażał i cała taśma była mokra....
Gdy przyszło do płacenia i taśma przesunęła się w kierunku kasjerki, miła ekspedientka zauważyła tę nieapetyczną plamę na swoim stanowisku pracy. Nie zastanawiając się zbyt długo, włączyła mikrofon i woła: Ekipa sprzątająca proszona do kasy nr 5. Panu z ptaka pociekło!!!!!!

tak, tak..słyszałam :)

Uśmiechnij się

19 sty 2011 - 13:27:56

Cytat
Lirelle
Z życia wzięte.

Poznań.... Hipermarket.... kolejka do kas....
w kolejce klient - młody facet ze 25 lat - kupił mrożonego kurczaka i tradycyjnie przed zapłatą położył go na taśmie. Kurczak się już lekko rozmrażał i cała taśma była mokra....
Gdy przyszło do płacenia i taśma przesunęła się w kierunku kasjerki, miła ekspedientka zauważyła tę nieapetyczną plamę na swoim stanowisku pracy. Nie zastanawiając się zbyt długo, włączyła mikrofon i woła: Ekipa sprzątająca proszona do kasy nr 5. Panu z ptaka pociekło!!!!!!

hahah!!;) masakra ;) ciekawa jestem jaką miał mine ten chłopak;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

układaj puzzle