Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 00:56:40

niech uważa żeby nie zaciążyć i nie urodzić tego wilkołaka :)

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 01:17:22

Cytat
ZiemiaDoKasi
Cytat
tanioszek
Cytat
ZiemiaDoKasi
a coz ona tak strasznego pisze ze sie tak oburzacie? tematyka seksu Was przeraza? nudzi sie komus to sobie pisze takie rzeczy. gorzej byloby gdyby to wszytko bylo na powaznie, gdyby wrzucila filmik na ktorym jest pokazane to co pisze w swoich postach. troche luzu


a skad wiesz czy to nie jest na poważnie ?? mało to takich popier.... psychicznie osób ?? niech pisze, że sie bzykała z facetem w krzakach ale nie z PSEM !!! coś trzeba mieć z głową żeby pisać nawet dla żartów takie rzeczy!! no sorry.


bo to widac od razu? naprawde jestes tak sztywna i naiwna ze nie potrafisz zobaczyc czy cos jest zartem czy nie? ktos sobie jaja robi i tyle.
Cytat
ettelienne
Ale musi mieć zrytą banię...
Cytat
ZiemiaDoKasi
ludzie troche dystansu. przeciez to logiczne ze ona nie pisze tego na powaznie.juz wole takie szurniete laski niz te wszytskie słitasne dziewczynki. przynajmniej dobre jaja sa;p

Ależ my wszystkie rozumiemy, że to NIE JEST SERIO.
Problem tylko w tej treści - dlaczego nie mogłaby się ograniczyć do zmyślonych opowieści typu "Ginekolog"? Jak można rozwodzić się nad seksem z psem przez kilka notek. To własnie TO nie jest normalne.


no nie wiem czy wszystkie ale ok. wole czytac o seksie z psem niz choc jedno zdanie o tym co ktos robil dziecku ( wiadomo o co chodzi ) nawet gdyby to bylo na zarty. to tyle w tym temacie.

Musiało Cię to bardzo zaciekawić, skoro doszłaś aż tak daleko :> Ja skończyłam na ginekologu, dalej już nie mogłam czytać.

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 08:23:48

Cytat
ettelienne
Cytat
ZiemiaDoKasi
Cytat
tanioszek
Cytat
ZiemiaDoKasi
a coz ona tak strasznego pisze ze sie tak oburzacie? tematyka seksu Was przeraza? nudzi sie komus to sobie pisze takie rzeczy. gorzej byloby gdyby to wszytko bylo na powaznie, gdyby wrzucila filmik na ktorym jest pokazane to co pisze w swoich postach. troche luzu


a skad wiesz czy to nie jest na poważnie ?? mało to takich popier.... psychicznie osób ?? niech pisze, że sie bzykała z facetem w krzakach ale nie z PSEM !!! coś trzeba mieć z głową żeby pisać nawet dla żartów takie rzeczy!! no sorry.


bo to widac od razu? naprawde jestes tak sztywna i naiwna ze nie potrafisz zobaczyc czy cos jest zartem czy nie? ktos sobie jaja robi i tyle.
Cytat
ettelienne
Ale musi mieć zrytą banię...
Cytat
ZiemiaDoKasi
ludzie troche dystansu. przeciez to logiczne ze ona nie pisze tego na powaznie.juz wole takie szurniete laski niz te wszytskie słitasne dziewczynki. przynajmniej dobre jaja sa;p

Ależ my wszystkie rozumiemy, że to NIE JEST SERIO.
Problem tylko w tej treści - dlaczego nie mogłaby się ograniczyć do zmyślonych opowieści typu "Ginekolog"? Jak można rozwodzić się nad seksem z psem przez kilka notek. To własnie TO nie jest normalne.


no nie wiem czy wszystkie ale ok. wole czytac o seksie z psem niz choc jedno zdanie o tym co ktos robil dziecku ( wiadomo o co chodzi ) nawet gdyby to bylo na zarty. to tyle w tym temacie.

Musiało Cię to bardzo zaciekawić, skoro doszłaś aż tak daleko :> Ja skończyłam na ginekologu, dalej już nie mogłam czytać.


jest to pierwszy post jaki sie wyswietla po otworzeniu tej strony, wiec nie pisz ze doszlam niewiadomo jak daleko.

zweryfikowana
Posty: 620
Ostrzeżenia: 1/5

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 08:31:04

o bogowie... spadłam z krzesła ze śmiechu xD
Tego inaczej niż śmiechem potraktować nie można ;d

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 08:49:00

no się zdziwi żartowniśka, jak znajdą ją po I.P. i ją zamkną za zoofilię...

zweryfikowana
Posty: 1.302
Ostrzeżenia: 2/5

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 08:53:00

ahahahah :D

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 09:07:38

miałam jeść śniadanie ale już mi sie odechciało,ohydne to co ona pisze,powinna lepiej udać sie do lekarza

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 09:17:02

ostro...panienka ma nieźle pod deklem nasrane...najgorsze jest chyba to, że jacyś "ludzie" czekają na jej ohydne wypociny...

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 09:25:03

Jak mozna wchodzic na takie strony i czytac te bzdury z zaciekawieniem ..a ktos wymysla w swojej chorej glowie takie świnstwa i potem sie smieje ..masakra jakas!!! Dla mnie to nie jest normalne ani smieszne ..To jest chore i nawet nie da sie tego czytac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-15 09:29 przez adkawi.

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 09:29:51

ktos ma wybujala wyobraznie, nie zdziwilabym sie gdyby to pisal facet

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 09:30:20

jestem w szoku...szczerze to nie wioedzialam o co chodzi w tytule;/ ale jestem przerazona:( nawet jesli to jest zart to ma ostra psychike zeby to wymyslec.........SZOK SZOK SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 09:39:26

MASAKRA, CO TERAZ DZIECIAKI MAJA Z GLOWA, NIECHCE MOWIC JAK STARA BABCIA, ALE ZA MOICH CZASOW KIEDY JA MIALAM LAT 15 TAKIE RZECZY SIE IE ZDARZAALY, HISTORIE SA JAWNIE WYSSANE Z PALCA... ALE JESTEMW SZOKU ZE TERAZ TE DZIECI MAJA TAKA WYOBRAZNIE, I NAWET W SOBIE KRZTY KULTURY NIE MAJA ZEBY WYPISYWAC TAKIE GLUPOTY....

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 10:07:40

o masakra, albo laska ma tak zrytą psychę, albo to jakiś zart. Wygląda na nimfomankę...

"sexowny ginekolog" pamietacie?

15 lis 2010 - 13:56:58

Cytat
izasko1987
ostro...panienka ma nieźle pod deklem nasrane...najgorsze jest chyba to, że jacyś "ludzie" czekają na jej ohydne wypociny...

a najciekawsze dla mnie w tym wszystkim są komentarze od ludzi ;) np jak ja przekonuja ze 'napewno nie bedziesz w ciazy z psem bez obaw' i chyba raczej w zartach tego nie pisza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hej dziewczyny, moze sie pośmiejemy?