Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 19:34:16

Cytat
sonia2010
A co sądzicie, żeby młodej parze na prezent wręczyć cyfrową ramkę na zdjęcia. Można by im przed ślubem wgrać wspólne fotki - wasze i ich, z imprez, wakacji itd. Poza tym po ślubie też im się przyda dodatkowe "miejsce" na fotki. Taka ramka jest wygodna i poręczna. Wiadome, że wszystkich fotek nigdy się nie wywołuje i zwykle trzeba je oglądać na kompie.

Fajny pomysł, ale dla osób, które lubią takie gadżety.. Może to i fajnie wygląda, ale np. w naszym przypadku raczej byłaby to strata kasy.. Może i fajne, ale jakieś większej potrzeby posiadania takiej ramki nie mam. Więc zrób najpierw rekonesans;p
Cytat
Niczka90
Pieniądze, kupon lotto, może jakaś figurka słonia z podniesioną trąbą, lub kominiarza na szczęście?:)

I tu też trzeba mieć pewność, że to się spodoba.. Ja nie cierpię takich rzeczy i pewnie wylądowałyby w kolejnym pudle z niepotrzebnymi rzeczami..
Cytat
matylda_jasmin
danie pieniędzy to pójście po najmniejszej linii oporu

Co w takim razie dałabyś osobom, które mają już urządzone mieszkanie, albo będą mieszkać z rodzicami więc nie potrzebują żadnych sprzętów? Po najmniejszej linii oporu to idą Ci, którzy bezmyślnie kupują prezenty 'standardowe' nie zastanawiając się nawet, czy się przyda, czy wyląduje na strychu..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 19:36 przez nasty_89.

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub ... co na prezent?

04 maj 2011 - 12:39:32

Ja idę teraz pod koniec maja na wesele i zamiast kwiatów kupujemy książeczki dla dzieciaczków - tak zażyczyli sobie państwo młodzi i bardzo mi się to spodobało :) Ale poza tym - mam dylemat bo wypatrzyłam na magicznej planecie dosyć fajny ekspres do kawy taki za ok. 500 zł - nie jest to jakiś rarytas jeśli chodzi o ekspresy do kawy ale myslę, że im akurat wystarczy. Ale z drugiej strony - ciągnie mnie jednak do tego, żeby po prostu dać pieniądze w kopercie. No i nie wiem jeszcze na co się zdecydujemy.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Ślub ... co na prezent?

20 sty 2014 - 15:11:08

Co powiesz na taki prezent: http://prezentmarzen.com/romantyczny-masaz-dla-dwojga-w-lodzi/ ? Młodzi na pewno się z niego ucieszą. Myślę, że młode pary mają dość prezentów w postaci pościeli czy kieliszków. A ten prezent jest oryginalny i ciekawy :)

Ślub ... co na prezent?

20 sty 2014 - 15:19:09

ja niedługo wychodzę za mąż i po prostu się modlę, aby nikt nie wpadł na pomysł kupienia mi ręczników, zastawy, żelazka, pościeli, czajnika elektrycznego, karykatury mojej i męża ..wolę dostać choć małą kwotę do koperty niż żelazko z promocji za 300zł. później te bezużyteczne prezenty czeka śmierć na śmietniku ;/

niestety bądź stety jak ja już kupuję sobie rzecz to kosztuje sporo, ale mam ją na kilka lat, a niestety żaden gość nigdy nie kieruje się kategoriami.


Daj młodym kopertę, kup dobre wino i daruj sobie kwiaty, kwiaty zwiędną a młodzi alkohol sobie wypiją bądź po weselu będą mieli piwnice z winkiem :)

Ślub ... co na prezent?

20 sty 2014 - 17:22:49

Teraz to każdy by chciał dostawać pieniądze. Moim zdaniem takie rzeczowe prezenty też są w porządku i zawsze można powspominać co od kogo się otrzymało gdy się z tego będzie korzystać. Dla młodego małżeństwa wszystko się na początek przyda :)

zweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 2/5

Ślub ... co na prezent?

20 sty 2014 - 17:25:32

Cytat
maluszkowa
Dla młodego małżeństwa wszystko się na początek przyda :)

O ile to "młode małżeństwo" nie mieszka ze sobą od X lat a ślub to tylko formalność... wtedy zazwyczaj mają już wszystkie potrzebne sprzęty i prezent ląduje na allegro.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hmmm...kolega?!