Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

47 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 10:28:40

ja mam slub w sierpniu i najbardziej cieszyłabym sie z kasy. zamiast kwiatów chce wino

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 10:29:27

JA WYCHODZILAM ZA MAZ DWA LATA TEMU I DOSTALISMY OD SIOSTRY MEZA BUKIET KWIATÓW A W NIM FAJNIE POWCZEPIANE PIENIADZE BARDZO ORYGINALNY PREZENT NIZ TE OKLEPANE KOPERTY I DUZA FURRORE ZROBILA ZABA -MASKOTKA KTORA MOZNA BYLO ZAWIESIC NA SZYJE I JESZCE WYDAWALA DZWIEKI:))

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 10:30:36

Cytat
matylda_jasmin
danie pieniędzy to pójście po najmniejszej linii oporu

To jest najlepszy pomysł, Młodzi mogą te pieniądze przeznaczyć na coś, co na prawdę jest im potrzebne, np remont, czy kupno czegoś potrzebnego.
na pewno jest to lepszy pomysł niż otrzymanie tony niepotrzebnych gratów, na które dziś nie problem sobie pozwolić.

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 10:31:54

kupony to dobry pomysl

zweryfikowana
Posty: 551
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 10:34:44

ja kupiłam ręczniki z haftem (np Kasia i Jan 21.02.2010) byli bardzo zadowoleni :)))

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 10:42:45

Ja jako Panna Młoda cieszyłam się z pieniążków i kompletu sztućcy. Żałuję,że zamiast kwiatów nie dodaliśmy do zaproszeń wierszyka,żeby goście dali nam wino lub książki :)

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 10:44:19

my byliśmy w zeszłym roku na 4 weselach, na 3 parze młodej dawaliśmy tylko kase i kwiatki
ale na jednym specjalnie kupiliśmy jakiś mikser czy coś bo para młoda na kila tygodni przed ślubem chodziła po przyszłych gościach i trąbiła że oni chcą pieniądze bo muszą 20 tys za wesele oddać,bo tylko zaliczke wpłacili dopiero hehe a my po złości nie daliśmy pieniędzy :) tupet trzeba mieć

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 10:45:37

Ja biorę ślub w sierpniu i szczerze mówiąc najbardziej cieszyć się będę z pieniędzy. Mam tyle potrzeb i wydatków, że naprawdę nie będę zachwycona ekspresami do kawy i kolejnymi kompletami pościeli...

zweryfikowana
Posty: 594
Ostrzeżenia: 2/5

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 10:53:24

allegro.pl/wspanialy-prezent-drewniany-album-na-zdjecia-i1493562658.html
a taki dodatek do pieniędzy? widziałam też większe te pudełka, ale teraz nie mogę znalezc

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 10:59:05

Ja miałam ślub we wrześniu i żałuje, że moi goście nie przeczytali wcześniej tego wątku:P (oczywiście, wiem, że go jeszcze nie było:P).

Dostaliśmy 2 komplety pościeli (których w domu i tak jest sporo), kołdrę i 2 poduszki (w sumie już mamy 4 takie komplety), ekspres przelewowy (korzystaliśmy przez pierwszy miesiąc), reszta pieniądze, kwiatki z kuponami lotto i zdrapkami (prosiliśmy o zdrapki zamiast kwiatów). Dostaliśmy też kilka prezentów, które nie bardzo wiem jak się tam znalazły (i od kogo?), już nawet nie pamiętam co to było, ale ten prezent utkwił mi w pamięci: 2 koszulki z promocji vanisha (nie wiem jak się pisze) :D.


Najbardziej cieszyliśmy się z kasy.

zweryfikowana
Posty: 452
Ostrzeżenia: 3/5

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 10:59:38

a moja siostra na slub 2009 rok;p dostala bukiet ale ze smoczkow :)

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 11:47:46

Ja niedawno byłam na ślubie koleżanki, która dostała między innym,i ekspres do kawy. Z tego co wiem w tej chwili jest z niego bardzo zadowolona i cieszy się, że go dostała, bo sama szybko by się nie zdecydowała. Myślę, więc że mógłby to być dobry prezent, tym bardziej że widziałam ostatnio duży wybór ekspresów na madialux.pl w bardzo przystępnych cenach...

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 11:50:01

pieniądze i np zestaw filiżanek dla dwojga

Ślub ... co na prezent?

14 mar 2011 - 11:52:43

jakie sa koszta takiej karykaturki? tak mniej wiecej?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

specyficzne wyposażenie wnętrz;) tak na poprawę humoru