Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

SPONSORING

21.06 o 11:53

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 573
Ostrzeżenia: 5/5

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

13 sie 2010 - 18:33:14

Ja miałam chłopaka w wieku 16 lat, teraz jestesmy ze soba juz 2 lata:) I ten okres wspominam jako najpiekniejszy- najlepsze imprezy, wyjazdy :):)

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

13 sie 2010 - 18:39:53

to znaczy ja uważam że jeżeli jesteś np gotowa już teraz na związek to fajnie i możesz szaleć sobie z chłopakiem bo czemu nie
chyba że o jakieś inne szaleństwo ci chodzi
mnie np wolność cieszy u jego boku robimy to samo razem odwalamy i robimy głupie numery :) zawsze uważałam nawet jak byłam młodsza że chłopak w niczym nie przeszkadza jeżeli się dobrze dobierze takiego :) tak by cie nie ograniczał :)
to zależy od ciebie kiedy kogoś pokochasz nie ma co pakować się w związek bez miłości bo po co :)

zweryfikowana
Posty: 573
Ostrzeżenia: 5/5

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

13 sie 2010 - 20:18:44

W ogóle to jesli się zastanawiasz nad tym czy mieć chłopaka czy nie to znaczy że nie chcesz mieć xD bo to od razu takie jest, a nie że wielu kandydatów itp? co z tego jak żaden nie przypadł Ci do gustu? xD ja nie wiem ale wierze w jakies takie pierwsze zauroczenie- u mnie tak było:) spotkałam- choć nie chciałąm miec faceta;)- i od razu wiedziałam, że będziemy razem xD- 2 lata juz xD

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

13 sie 2010 - 22:20:25

Fajny to jest okres jak ma się 16 lat. Te początki związku, uśmieszki, troszkę już wolno, a niektórych rzeczy jeszcze nie ;) Świetny czas.

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

13 sie 2010 - 22:25:36

Ja jak miałam 16 lat to mialam chłopaka i do tej pory mam tego samego oczywiści:)
Jesli Ci na jakims zależy,to czemu nie spróbować?
No a miec chlopaka to znaczy siedziec i się z domu nie ruszać?Oj,chyba nieee...;p

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

14 sie 2010 - 15:48:27

Cytat
iwqus09
czy to że zastanawia się czy chce wejsc w związek tzn że jest pusta? Moim zdaniem to dojrzałe podejście, lepiej to przemyślec. Uważam że jeśli jakiś ci się bardzo spodoba nie bedziesz miala problemu z decyzją :)

ooo! dziękuję za zrozumienie ;);*

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

14 sie 2010 - 15:50:37

skoro zadajesz tak 'dziecinne' pytanie, w ktorym ewidentnie widac, ze posiadanie chlopaka traktujesz przedmiotowo, obojetnie ktory, kandydaci sa itp, to oznacza ze za wczesnie na amory;) kazdy dorasta do tych spraw w innym tempie

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

14 sie 2010 - 15:54:25

Cytat
slodkaunfaithful
skoro zadajesz tak 'dziecinne' pytanie, w ktorym ewidentnie widac, ze posiadanie chlopaka traktujesz przedmiotowo, obojetnie ktory, kandydaci sa itp, to oznacza ze za wczesnie na amory;) kazdy dorasta do tych spraw w innym tempie


jak Ci się nie podoba to nie odpowiadaj na "dziecinne' pytania. sorry^^

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

14 sie 2010 - 15:54:36

ja miałam chłopaków ale takich o na jakiś czas, a w wieku 18lat zwiazałam sie tak poważnie i teraz mając 20sądzę, ze za wcześnie;/

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

14 sie 2010 - 15:55:14

brzmi to jakbyś chciala wybrać jednego do końca życia hehe

spotykać sie przecież można, to nie grzech ;) tylko nie szalej za bardzo, żebyś potem nie musiala żalować ;)
Pozdrawiam

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

14 sie 2010 - 15:57:15

myślałam że ludzie łączą się w pary kiedy do siebie zaczynają coś czuć, a nie jak mają odpowiedni wiek ???

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

14 sie 2010 - 15:59:54

Jak jesteś zakochana lub jak się zakochasz ..Wątpie że do 20 wytrzymasz :D

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

14 sie 2010 - 16:01:03

ja mam 20 i chce jeszcze szalec z 5 lat;P daj sobie spokoj mlodosc jest tylko jedna !

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

14 sie 2010 - 16:08:32

Cytat
carmel16
Cytat
slodkaunfaithful
skoro zadajesz tak 'dziecinne' pytanie, w ktorym ewidentnie widac, ze posiadanie chlopaka traktujesz przedmiotowo, obojetnie ktory, kandydaci sa itp, to oznacza ze za wczesnie na amory;) kazdy dorasta do tych spraw w innym tempie


jak Ci się nie podoba to nie odpowiadaj na "dziecinne' pytania. sorry^^



nawet tu jesteś niegrzeczna, pytasz o opinie, odpowiadam, dlaczego na Twoje pytanie ma odpowiadac tylko ktos, kto Cie pochwali, zasypie dobrymi radami, a nie uzyje krytyki, chocby konstruktywnej? po prostu uwazam, ze milosci, chocby te pierwsze, niewinne, tez powinny byc dopasowane, z dystansem, a nie 'kiedy mi sie zachce, to ktoregos wybiore'
i zgadzam, nie liczy sie wiek, a to jak ktos dorasta, mysle, ze Ty jeszcze powinnas dac sobie z tym spokoj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-14 16:09 przez slodkaunfaithful.

chłopak czy jeszcze nie ? pisać

14 sie 2010 - 16:13:23

Ja się nie lubię ludźmi bawić i nie popieram tego. Ale póki nie robisz nikomu krzywdy (tzn obu stronom chodzi o pomizianie, poszalenie), to sobie używaj...

Dla mnie są to za delikatne sprawy, nie lubię dopuszczać do siebie blisko przypadkowych ludzi i mam nadzieję, że zakończę życie z jednym ukochanym na koncie.


Cytat
olalee92
no i co z tego że kandydaci sa skoro widac ze na żadnym ci nie zależy i jesteś typową pusta nastolatką?

Cóż, moim zdaniem też się już w główce przewraca...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mężczyźni a kobiety