Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:12:25

Cytat
ettelienne
Cytat
agata74
Cytat
ettelienne
nie możemy na to tak patrzeć. Ja niedawno skończyłam szkołę i pamiętam dobrze jak było. Jak nauczyciel sobie pozwolił tak miał. Miałam taką kobietę od matematyki, że w klasie była taka cisza, że jak mucha wpadła to ją było słychać. I nie zrobiła nam dyscypliny terrorem. Ona szanowała nas, a my ją. Nie pozwoliła sobie na wrzaski, krzyki, złe zachowanie.
A jeżeli dorosły facet nie potrafi zapanować nad zgrają dzieciaków, to co z niego za nauczyciel? Wg mnie żaden i to jego wina. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.

Dokładnie. U mnie w liceum była nauczycielka, która była dla nas bardzo miła, a my- nie chcąc jej zrobić przykrości - siedzieliśmy zawsze cicho, okazując szacunek. Tym sposobem i my zyskiwaliśmy i ona. Nauczyciele powinni być specjalnie przeszkoleni, jak "wychować sobie" klasę, aby się słuchała. Nie rozumiem, jak w ogóle można dać się wyprowadzić aż tak z z równowagi. Czego by ta dziewczyna nie powiedziała, nauczyciel nie powinien zareagować w ten sposób.
takie jestescie wszystkie madre, a ciekawe czy w nie dajecie sie wyprowadzic z rownowagi czy zawsze jestescie spokojne watpie :/
Cytat
Sweetkora
Ooo nie popuściłabym gościowi. Pożałowałby takiego zachowania...!!!
o i to jest wlasnie cala mlodziez , pojdzie poprzebija opony w samochodzie , wyzwie nala, wymysli niestworzone rzeczy i doniesie do dyrekcji .zacznijcie wymagac od siebie i dawac od siebie a nie tylko brac !!!!


Czytaj dokładnie, Mądralo, skoro już się wypowiadasz. Napisałam, że NAUCZYCIELE POWINNI BYĆ SPECJALNIE PRZESZKOLENI, JAK REAGOWAĆ NA TEGO TYPU SYTUACJE, bo takim zachowaniem szkodzą sami sobie. Pewnie, że sama miałabym ochotę zgarnąć dzieciaka i wyrzucić z klasy, ale to jest NAUCZYCIEL- nie może sobie pozowlić na takie zachowanie. Wystarczająco łopatologicznie wytłumaczyłam?[/quote]nie ma ludzi nie omylnych wiec kazdemu moze sie przytrafic taka wpadka. nauczyciele sa szkoleni ale to sa tylko ludzie a dzisiejsza mlodziez to potrafi wyprowadzic aniola z rownowagi. nauczyciela tez czlowiek i nie jest nie omylny ma prawo tak samo jak inni zle sie czuc i miec gorszy dzien . zacznijcie od szacunku we wlasnym domu a potem wymagajcie . polowa z was sie zle odzywa do rodzicow , nie umiecie przedstawiac argumentow tylko wymagacie to sie nie dziwcie ze doroslym nerwy puszczaja

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:12:36

Cytat
ettelienne
Cytat
agata74
Cytat
ettelienne
nie możemy na to tak patrzeć. Ja niedawno skończyłam szkołę i pamiętam dobrze jak było. Jak nauczyciel sobie pozwolił tak miał. Miałam taką kobietę od matematyki, że w klasie była taka cisza, że jak mucha wpadła to ją było słychać. I nie zrobiła nam dyscypliny terrorem. Ona szanowała nas, a my ją. Nie pozwoliła sobie na wrzaski, krzyki, złe zachowanie.
A jeżeli dorosły facet nie potrafi zapanować nad zgrają dzieciaków, to co z niego za nauczyciel? Wg mnie żaden i to jego wina. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.

Dokładnie. U mnie w liceum była nauczycielka, która była dla nas bardzo miła, a my- nie chcąc jej zrobić przykrości - siedzieliśmy zawsze cicho, okazując szacunek. Tym sposobem i my zyskiwaliśmy i ona. Nauczyciele powinni być specjalnie przeszkoleni, jak "wychować sobie" klasę, aby się słuchała. Nie rozumiem, jak w ogóle można dać się wyprowadzić aż tak z z równowagi. Czego by ta dziewczyna nie powiedziała, nauczyciel nie powinien zareagować w ten sposób.
takie jestescie wszystkie madre, a ciekawe czy w nie dajecie sie wyprowadzic z rownowagi czy zawsze jestescie spokojne watpie :/
Cytat
Sweetkora
Ooo nie popuściłabym gościowi. Pożałowałby takiego zachowania...!!!
o i to jest wlasnie cala mlodziez , pojdzie poprzebija opony w samochodzie , wyzwie nala, wymysli niestworzone rzeczy i doniesie do dyrekcji .zacznijcie wymagac od siebie i dawac od siebie a nie tylko brac !!!!


Czytaj dokładnie, Mądralo, skoro już się wypowiadasz. Napisałam, że NAUCZYCIELE POWINNI BYĆ SPECJALNIE PRZESZKOLENI, JAK REAGOWAĆ NA TEGO TYPU SYTUACJE, bo takim zachowaniem szkodzą sami sobie. Pewnie, że sama miałabym ochotę zgarnąć dzieciaka i wyrzucić z klasy, ale to jest NAUCZYCIEL- nie może sobie pozowlić na takie zachowanie. Wystarczająco łopatologicznie wytłumaczyłam?[/quote]

Dla uczniów też powinny być specjalne szkolenia jak mieć szacunek do nauczycieli. Kiedyś za takie zachowanie dostawało się linijka po ręcach albo po tyłku, a jak rodzić sie dowiedział jak jego dziecko się zachowywało też dodał swoje.

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:13:26

Cytat
agata74
ja tez wspolczuje nauczycielowi , mlodziez teraz jest okropna ,nie slucha, olewa, ma wymagania niewiadomo jakie ale sama od siebie nic nie dajewiec sie nie dziwcie ze nal sie drze ja bym podusila polowe z tych dzieciakow za ich zachowanie . no ale nie ma sie co dziwic jak rodzice nie zajmuja sie dziecmi to potem takie sa tego skutki:(

dokładnie. dzieci są teraz niewychowane. nie że źle wychowane, one są w ogóle nie wychowywane przez rodziców.
i ja się nie dziwię, że nauczyciel nie wytrzymał.
nauczyciele mają uczyć, a nie użerać się z młodymi bandytami. a tak to wygląda, niestety.

oczywiście bulwersują się co niektóre, ale lepiej niech przeszukają youtube i zliczą ile jest takich filmików, gdzie to nauczycielowi można zarzucić nieprofesjonalizm, a ile takich gdzie bydło (inaczej nazwać się nie da) zachowuje się jak w klasie jak w chlewie, pubie czy barze ze striptizem ...
kij ma zawsze dwa końce. a że nauczyciel jeden a bydła 25-32 sztuk to nie ma się co dziwić.

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:14:35

Cytat
Alicja0707
dlatego właśnie uważam że nauczycielem powinien być człowiek zrównoważony psychicznie [potwierdzony stan umysłowy i predyspozycje do zawodu, badaniami psychiatrycznymi]
dziejsza mlodziez i swietego czy aniola wyprowadzi z rownowagi .z reszta nie daleko trzeba patrzec jakie czasem teksty leca na forum .
Cytat
hogata
Cytat
agata74
ja tez wspolczuje nauczycielowi , mlodziez teraz jest okropna ,nie slucha, olewa, ma wymagania niewiadomo jakie ale sama od siebie nic nie dajewiec sie nie dziwcie ze nal sie drze ja bym podusila polowe z tych dzieciakow za ich zachowanie . no ale nie ma sie co dziwic jak rodzice nie zajmuja sie dziecmi to potem takie sa tego skutki:(

dokładnie. dzieci są teraz niewychowane. nie że źle wychowane, one są w ogóle nie wychowywane przez rodziców.
i ja się nie dziwię, że nauczyciel nie wytrzymał.
nauczyciele mają uczyć, a nie użerać się z młodymi bandytami. a tak to wygląda, niestety.

oczywiście bulwersują się co niektóre, ale lepiej niech przeszukają youtube i zliczą ile jest takich filmików, gdzie to nauczycielowi można zarzucić nieprofesjonalizm, a ile takich gdzie bydło (inaczej nazwać się nie da) zachowuje się jak w klasie jak w chlewie, pubie czy barze ze striptizem ...
kij ma zawsze dwa końce. a że nauczyciel jeden a bydła 25-32 sztuk to nie ma się co dziwić.
dokladnie zapomnialy jak byly filmiki o znecaniu sie nad nalem .do puki nie wyzbedziemu sie tego ze co mi sie nalezy to tak bedzie nasza roszczeniowosc w stosunku do innych wzrasta z roku na rok co raz bardziej .zacznijmy najpierw od siebie a potem od innych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-06 13:17 przez agata74.

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:15:50

Popłakałam się ze śmiechu!!!!!!!!!!!!!;D

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:19:41

To jak większość uczniów się teraz zachowuje to skutki bezstresowego wychowania.

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:22:21

o kur..! jaki koleś...

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:25:12

Cytat
-vogue-
jaaaa! wystraszyłam się przed monitorem a tam to chyba bym zawału dostała!!
DOKŁADNIE! Wogóle się tego nie spodziewałam, więc siedze sobie z lajcikiem, a ten nagle jak walnął w ten stolik to zonk :P.

Od początku filmiku on mówi "Wróc na miejsce". Własciwie to nie widziałam tego reportażu, o którym jedna dziewczyna wspominała, więc nie popre nikogo. Jednak jeśli na mnie by się tak wydarł to bez znaczenia, czy to moja wina czy też jego, wyszłabym z klasy. W naszym byłym gimnazjum nauczycielka uderzyła ucznia (właściwie go klepła xP) i gdyby nie fakt, że naszym wypiź....dziejewie nie ma nauczycieli, z pewnością by ją zwolnili. Ograniczyło się do jakiegoś zawieszenia i oficjalnych przeprosin ucznia oraz jego rodziców. W mojej obecnej szkole nauczycielka miała tak poważną depresje, że przez rok nie uczyła. Nie była to wina konkretnej klasy. Po prostu jakoś jej przyszło i tyle.

Może dziewczyna kiblowała i on łaskawie pozwolił jej się przygotowac do zajęc, żeby zdała klase, a ta olała sobie sprawę. No i się wkurzył :P.

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:33:20

Widziałam to już kiedyś,co za zryty nauczyciel ;/

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 13:57:02

Jesli to jest nauczyciel -no bo tak naprawde niewiadomo .bo nauczyciela moglo w klasie nie byc i ktos mogl go udawac .ale jesli serio to nauczyciel to tylko siwadczy o tym jaki jest poziom szkolcitwa w szkole.Nauczyciele w wiekszosci nie nadawaja sie do uczenia a program nauczania jest beznadziejny.ja wiem ze uczniowie tez nie sa bez winy ale jednak nauczyciel nie powinien sie unosic w taki spsobo i wyladowywac w taki sposob tylko inaczej to zalatwiac ;]

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 14:16:59

Cytat
agata74
Cytat
Alicja0707
dlatego właśnie uważam że nauczycielem powinien być człowiek zrównoważony psychicznie [potwierdzony stan umysłowy i predyspozycje do zawodu, badaniami psychiatrycznymi]
dziejsza mlodziez i swietego czy aniola wyprowadzi z rownowagi .z reszta nie daleko trzeba patrzec jakie czasem teksty leca na forum .
Cytat
hogata
Cytat
agata74
ja tez wspolczuje nauczycielowi , mlodziez teraz jest okropna ,nie slucha, olewa, ma wymagania niewiadomo jakie ale sama od siebie nic nie dajewiec sie nie dziwcie ze nal sie drze ja bym podusila polowe z tych dzieciakow za ich zachowanie . no ale nie ma sie co dziwic jak rodzice nie zajmuja sie dziecmi to potem takie sa tego skutki:(

dokładnie. dzieci są teraz niewychowane. nie że źle wychowane, one są w ogóle nie wychowywane przez rodziców.
i ja się nie dziwię, że nauczyciel nie wytrzymał.
nauczyciele mają uczyć, a nie użerać się z młodymi bandytami. a tak to wygląda, niestety.

oczywiście bulwersują się co niektóre, ale lepiej niech przeszukają youtube i zliczą ile jest takich filmików, gdzie to nauczycielowi można zarzucić nieprofesjonalizm, a ile takich gdzie bydło (inaczej nazwać się nie da) zachowuje się jak w klasie jak w chlewie, pubie czy barze ze striptizem ...
kij ma zawsze dwa końce. a że nauczyciel jeden a bydła 25-32 sztuk to nie ma się co dziwić.
dokladnie zapomnialy jak byly filmiki o znecaniu sie nad nalem .do puki nie wyzbedziemu sie tego ze co mi sie nalezy to tak bedzie nasza roszczeniowosc w stosunku do innych wzrasta z roku na rok co raz bardziej .zacznijmy najpierw od siebie a potem od innych
agata 74 ma rację

musicie to zobczyc xD

06 sie 2010 - 15:20:38

wyrwane z kontekstu. ten nauczyciel był od dłuższego czasu przez tych gówniarzy prowokowany.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GRA: Pokaż mi co Ci się podoba :)