Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

Ogladajac oferty na szafie zauwazylam dosc dziwna rzecz ktora ktos ma na wymiane..a mianowicie tampony xd
<moderacja>
strasznie mnie to rozbawilo no bo przeciez kto wymieni sie za tampony ktore moze kupic w sklepie? xD
moze znalazlyscie jakies nietypowe rzeczy ktore dziewczyny na szafie chca wymienic

/sprzedac?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-11 10:06 przez moderator.

ja widzialam farbe do wlosow... i tez mnei to troche zdziwilo.. lepiej sobie koloru farby poszukac w sklepie... :P

hahah teraz to się uśmiałam ; p
kiedyś był wątek, ze dziewczyna miała na wymianę zniżki do Mc'a, które rozdawali za free ;D

hahah o matko.. ;p niestety nie widzialam takich perełek;p ale moze ktos inny, dawajcie :D

hahahha;d;d;d dobre;d

zweryfikowana
Posty: 127
Ostrzeżenia: 3/5

mnie rozsmieszaja jakies szampomny, zele itd:D

o jeju, nie pamiętacie wątku o majtkach, które "były używane, ale w dobrym stanie"?

troche chamskie... mogłaś tylko zdjęcie wkleić bez linku...

jedna wystawila samochod tu na szafie....serio ale juz usuneli

zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
xmadziax
ja widzialam farbe do wlosow... i tez mnei to troche zdziwilo.. lepiej sobie koloru farby poszukac w sklepie... :P
no dokladnie xd ciekawi mnie tylko z kad one maja te farby..bo np jak ja kupuje to ja od razu robie..a przeciez w sklepie wiedzialy jaki kolor kupuja xD moze promocja byla i specjalnie na wymiane je kupily xd
Cytat
GlamorousLady
troche chamskie... mogłaś tylko zdjęcie wkleić bez linku...
wystawila to na szafie czyli wszyscy moga to ogladac, a ja tylko zrobilam jej darmowa reklame, wiec nie widze w tym nic chamskiego ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-10 22:39 przez 9kamusia9.

Cytat
sowa1237
mnie rozsmieszaja jakies szampomny, zele itd:D
niby dlaczego? Przecież to zaliczamy do istniejącej kategorii kosmetyków.

Jej...;p
No to juz przesada;/

Cociaz...moze sie wymienie o podpaski xD

:O
Pamiętam, że kiedyś był tu podobny wątek. Różne rzeczy były wymieniane: gumy do żucia, Snickersy itp ;P

Cytat
blondziaa
Jej...;p
No to juz przesada;/

Cociaz...moze sie wymienie o podpaski xD


ashuashuashua xD!
WYMIEN SIIEEEE!!!! :D ZROBISZ INTERES XD

jeeezu. dajcie spokój.. jeśli kogoś na serio nie stać na farbę do włosów, a może ją za coś wymienić płacać tylko za ksozt przesyłki to co w tym zlego? Albo seria Twoich ulubionych kosmetykow nie jest juz do zdobycia w sklepach a mozesz ja tu dostac u jakies szafiarki to dlaczego by nie kupic? wszystko wszystkim, te tampony tez zniosę.. ale

UŻYWANE MAJTKI TO JEST PRZEGIĘCIE.. JESZCZE ZDJĘCIA ''NA SOBIE'' to już szczyty.. więc bądźcie tak miłe i nie czepiajcie się żeli pod prysznic etc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozbrajający śmiech czworaczków :)