Obecnie rozmawiamy o:

skup aut uszkodzonych

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
stiff
Nie chcę nikogo urazić, ale nie zachowujcie się jak dwie wyszczekane gówniary. Może któraś z Was okaże się w końcu mądrzejsza i zakończy tę bezsensowną kłótnię?
no ja nie mam prawo tak sie zachowywac a ona ma dziecko wiec to powinien byc powod do zachowywania sie dojrzale :)
ja nie mam zamiaru odpisywac na jej wiadomosci :)

Cytat
stiff
Nie chcę nikogo urazić, ale nie zachowujcie się jak dwie wyszczekane gówniary. Może któraś z Was okaże się w końcu mądrzejsza i zakończy tę bezsensowną kłótnię?
\


bardzo chętnie
miałam to zrobić już dawno ...

żal mi po prostu takich nienormalnych ludzi

ŻEGNAM WREDNEGO BAHORA!!!

p.s kamciu tY JESTEŚ GŁUPIA I IDŹ SIĘ POŚMIEJ Z SIEBIE W KĄCIE LEPIEJ;P!!!

Cytat
arafcia
Cytat
florcia666
zróbcie jakis rysunek pomocniczy ,bo sie już nie łapie:(
W skrócie ? ja to widzę tak : jedna z pań zwana księżniczką ma najpawdopodobniej okres a ta druga tampony :P
Super podsumowanie HAHA :))

9kamusia9 - serio nie rozumiem po co ciągniesz temat i czepiasz się jakiś pierdół :). Nudzi Ci się? Chciałaś się pośmiać? Upokorzyć inną szafiarkę?

Teraz serio... skoro dziewczyna mi proponuje wymianę i wybieram sobie np. jeden ciuch + jakiś drobiazg (po uzgodnieniu) to w czym problem żeby wziąć chociażby tampony?? Bo osobiście nie widzę żadnego nawet najmniejszego problemu :). I tu nie chodzi o to, że mogę pójść do sklepu i kupić sobie tampony w razie potrzeby tylko o fakt, że często dobieramy sobie drobne rzeczy podczas wymiany dla "równowagi".
Natomiast szafiarka, która miała te tampony w swojej szafie nie rozumiem dlaczego je usunęła po przeczytaniu tego wątku.

zweryfikowana
Posty: 2.044
Ostrzeżenia: 2/5

kiedys widzialam tu regal na sprzedaz:D

o co wam chodzi z tymi tamponami czy kosmetykami?! co w tym dziwnego czy nienormalnego a moze mi sie nie chce d..py ruszyc do sklepu i wole sobie je kupic przez neta zeby mi lisnonosz przyniosł?

o co jak o co..ale o głupi sracz..;P
tak czytam to wszystko i niewiem czy co nie którzy faktycznie nie maja wiekszych problemów.kazdy wystawia to co chce.wiec o co cho?

no to co ze tampony??? przeciez na szafie chodzio to zeby sie pozbyć rzeczy których nie uzywamy i nabyc cos wzamian. co do farby do włosów, to sama kupiłam farbe a potem sie rozmysliłam a farba została. wywale albo oddam komus na szafie.... i co w tym dziwnego???

jezu, ale z was wredne małpy, no i co ? jak ktoś chce sprzedawać tampony to jego sprawa, a nie, że wystawiasz link z szafą tej panny. puknij się w głowę, albo zrób coś pożytecznego, a nie tylko szukasz z kogo by tu się pośmiać.

brak słów.

Cytat
frrugo
Cytat
blessya
jeeezu. dajcie spokój.. jeśli kogoś na serio nie stać na farbę do włosów, a może ją za coś wymienić płacać tylko za ksozt przesyłki to co w tym zlego? Albo seria Twoich ulubionych kosmetykow nie jest juz do zdobycia w sklepach a mozesz ja tu dostac u jakies szafiarki to dlaczego by nie kupic? wszystko wszystkim, te tampony tez zniosę.. ale

UŻYWANE MAJTKI TO JEST PRZEGIĘCIE.. JESZCZE ZDJĘCIA ''NA SOBIE'' to już szczyty.. więc bądźcie tak miłe i nie czepiajcie się żeli pod prysznic etc.

Tylko koszt przesyłki!? Przeciez nowa farba kosztuje tyle co koszt przesyłki ;P Ja widziałam farbe do włosów z joanny za 5 z groszami. Co się bardziej opłaca?? To chyba logiczne jest ;D
Ale co do uzywanych gaci czy skarpetek jestem tego samego zdania ;)

Ja nie używam farb za 5zł.. Casting Crème Gloss L'Oréal Paris kosztuje ponad 20zł, a na promocji 17 więc mi by się opłacało

farb do włosów widziałam wiele, słyszałam też o tych zniżkach do mc...
dziwi mnie też jak ktoś sprzedaje maskotki- a dośc dużo ich tutaj widziałam..
ale za to na allegro moja znajoma zamówiła jakieś czekolady czy coś takiego...
osobiście bym nie kupiła jedzenia przez internet tymbardziej że była to taka czekolada, która można spotkac w każdym sklepie

Ale się porobiło . ; D

Fakt , faktem ,wystawiane tamponów , to już chyba lekka przesada, ale jak nie usunęli , to dlaczego nie . ?! ; D
A nóż się ktoś skusi ; D

Co do wystawiania szamponów , żeli itp. zawsze przecież można dobrać do jakiejś rzecz .
Trzeba też brać pod uwagę fakt, że np. ktoś w sklepie akurat takiego nie ma. ? :)

Uwierz mi, to nic.. Kiedyś dziewczyna wystawiała otwarte opakowanie tamponów - poukładane na stole, czy czymś innym. Kto kupi takie zmacane tampony, którymi ktoś się bawił? Może niedługo prezerwatywy zaczną sprzedawać? :D

Czytając ten wątek i wypowiedzi niektórych szafowiczek czułam się jakbym miała do czyniena z pustymi lalami które kłócą się niewiadomo o co.
Wystawiła tampony ok. Druga wstawiła to na forum ok. Wystarczyłoby po jednym poście a tutaj się awantura ciągnęła na 7 stron. Kobiety litości!!
I dziwie się, że moderatorzy nie zamknęli wątku. Inne ciekawsze są zamykane. Kto tu rządzi? ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozbrajający śmiech czworaczków :)