Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

co tak zamilkłaś "droga" kamusiuuu łyso Ci czy może szykasz kolejngo problemu? albo kolejnej szafiarkiżeby się doczepić i wyśmiać!!!! dawaj dawaj czekamy pozaśmiecaj forum bardziej!!!

Cytat
florcia666
zróbcie jakis rysunek pomocniczy ,bo sie już nie łapie:(
W skrócie ? ja to widzę tak : jedna z pań zwana księżniczką ma najpawdopodobniej okres a ta druga tampony :P

zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
dorin777
Nasza mądra koleżanka...

1] l watek byl stworzony do posmiania sie z glupoty szafowiczek

2] ^^ nie mial na celu obrazania nikogo


szkoda mi na Ciebie klawiatury hahahaa


i teraz nie twórz kolejnego problemu ;D jejkuuu ale Ci saie nudzi biedactwo na prawde szczerze wspołczuję . moze się rozbierz i ubrania pilnuj?
albo dalej ! dalej! szukaj "szokujących rzeczy" smiej się obrazaj dalej szafowiczki !!! wtrącaj się w to co sprzedają przeciez nowe kosmetyki wystawione na szafie są takie odrażające i kontrowersyjne ohhhhh
smianie sie nie jest zawsze obrazaniem :]
to nie pisz juz skoro ci klawiatury szkoda ;]
a ty sie z dzieckiem pobaw :]
kosmetyki nie, tampony sa DZIWNE rozumiem ze niektorzy nie maja kasy i musza wymieniac sie za nie za bluzke..ale coz
idz juz spac, tak sie zbulwersowalas ze juz piszesz takie pierdoly piszesz :)


ano taaak ^^ nie stalam kolo ciebie.. ale ej..ksiezniczki sa mile i uprzejme i nie wystawiaja tamponow na szafie ;) a skoro to takie o normalne to czemu usunelas te tampony?:) glupio sie zrobilo? :)
wybacz ze wysmialam cie publicznie za to ze wystawiasz tampony na szafie i chcesz sie za nie wymieniac ;]
kiedy zrozumiesz ze moze juz koniec?
mam byc madrzejsza? no skoro tak chcesz :)
ja ide kupic tampony xd a pozniej sie z kims wymienie ;]
kolorowych :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-10 23:48 przez 9kamusia9.

Cytat
arafcia
Cytat
florcia666
zróbcie jakis rysunek pomocniczy ,bo sie już nie łapie:(
W skrócie ? ja to widzę tak : jedna z pań zwana księżniczką ma najpawdopodobniej okres a ta druga tampony :P

hahahah!!!! dobree!!!!

też uważam że wątek nie ma sensu, nic w tym nienormalnego, że dobiera się np do wymiany jakiś drobiazg itp, chociażby nawet tampony jeśli są nowe zapakowane

Okej tampony to jedno, dziwna sprawa ale podanie linku szafy tej dziewczyny było niestosowne.

[/quote]
smianie sie nie jest zawsze obrazaniem :]
to nie pisz juz skoro ci klawiatury szkoda ;]
a ty sie z dzieckiem pobaw :]
kosmetyki nie, tampony sa DZIWNE rozumiem ze niektorzy nie maja kasy i musza wymieniac sie za nie za bluzke..ale coz
idz juz spac, tak sie zbulwersowalas ze juz piszesz takie pierdoly piszesz :)


ano taaak ^^ nie stalam kolo ciebie.. ale ej..ksiezniczki sa mile i uprzejme i nie wystawiaja tamponow na szafie ;) a skoro to takie o normalne to czemu usunelas te tampony?:) glupio sie zrobilo? :)[/quote]


no właśnie się bawię z dzieckiem !;p

nie muszą wcale wymieniac tamponów na bluzkę lecz jak np jedna bluzka koszyuje 50zł a druga 45 to można dołożyc takie tamponu aby było porówno a do tego drugiej osobie się przydadzą GDZIE TU MASZ PROBLEM DZIECKO DROGIE!!!!!


a co ze niby jak wystawilam tampony na szafe to jestem niemila i nieuprzejma ahahahahahah!!!!!!

zaraz je dodam z powrotem nie bój się; ****

Cytat
pluszowamalpka
Okej tampony to jedno, dziwna sprawa ale podanie linku szafy tej dziewczyny było niestosowne.

bardzo niestosowne poniewąz z tego co wiem to nie można podawać nicków a to było własnie podanie nicku poprzez link zaraz zgłosze to do moderacji.
Cytat
waqwerek
też uważam że wątek nie ma sensu, nic w tym nienormalnego, że dobiera się np do wymiany jakiś drobiazg itp, chociażby nawet tampony jeśli są nowe zapakowane

no własnie nic w tym nienormalnego tylko chyba ktoś hehe;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-10 23:48 przez dorin777.

zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
arafcia
Cytat
florcia666
zróbcie jakis rysunek pomocniczy ,bo sie już nie łapie:(
W skrócie ? ja to widzę tak : jedna z pań zwana księżniczką ma najpawdopodobniej okres a ta druga tampony :P
nie nie, to krwotok z nosa ;]

zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
dorin777
smianie sie nie jest zawsze obrazaniem :]
to nie pisz juz skoro ci klawiatury szkoda ;]
a ty sie z dzieckiem pobaw :]
kosmetyki nie, tampony sa DZIWNE rozumiem ze niektorzy nie maja kasy i musza wymieniac sie za nie za bluzke..ale coz
idz juz spac, tak sie zbulwersowalas ze juz piszesz takie pierdoly piszesz :)


ano taaak ^^ nie stalam kolo ciebie.. ale ej..ksiezniczki sa mile i uprzejme i nie wystawiaja tamponow na szafie ;) a skoro to takie o normalne to czemu usunelas te tampony?:) glupio sie zrobilo? :)[/quote]


no właśnie się bawię z dzieckiem !;p

nie muszą wcale wymieniac tamponów na bluzkę lecz jak np jedna bluzka koszyuje 50zł a druga 45 to można dołożyc takie tamponu laby było porówno a do tego drugiej osobie się przydadzą GDZIE TU MASZ PROBLEM DZIECKO DROGIE!!!!!


a co ze niby jak wystawilam tampony na szafe to jestem niemila i nieuprzejma ahahahahahah!!!!!!

zaraz je dodam z powrotem nie bój się; ****
Cytat
pluszowamalpka
Okej tampony to jedno, dziwna sprawa ale podanie linku szafy tej dziewczyny było niestosowne.

bardzo niestosowne poniewąz z tego co wiem to nie można podawać nicków a to było własnie podanie nicku poprzez link zaraz zgłosze to do moderacji.[/quote]


na mysli mialam twoje wypowiedzi
lal! wczesnie to piszesz ^^ nie wystarczylo wczesniej tego napisac? niee bo nudzi ci sie i chcialas zaczas klotnie :)
to ze nie mam jeszcze dziecka tak jak ty nie znaczy ze jestem dzieckiem

zglaszaaaj ^^

Cytat
9kamusia9
Cytat
arafcia
Cytat
florcia666
zróbcie jakis rysunek pomocniczy ,bo sie już nie łapie:(
W skrócie ? ja to widzę tak : jedna z pań zwana księżniczką ma najpawdopodobniej okres a ta druga tampony :P
nie nie, to krwotok z nosa ;]


współczuję;****
noi zgłosze Ty się nie martw
Cytat
pluszowamalpka
robi się coraz bardziej nie ciekawie, po co ?

może nam kamcia odpowie ostatnio jak sie jej o cos pytałam dowiedziałam się ze ątek jest po to aby sie ze mnie smiac bo jestem głupia wiec uuwazaj teraz na jej INTELIGentną odpowiedź.

ja jestem ciekawa po co ona wgl ten "śmieszny" wątek założyła...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-10 23:53 przez dorin777.

robi się coraz bardziej nie ciekawie, po co ?

Nie chcę nikogo urazić, ale nie zachowujcie się jak dwie wyszczekane gówniary. Może któraś z Was okaże się w końcu mądrzejsza i zakończy tę bezsensowną kłótnię?

dziewczyny szanujcie się !! to co wyrabiacie na tym forum to naprawdę jest przykre. ;/

te Wasze kłotnie świadcza jedynie o własnej głupocie. a głupia dziewczyna to naprawde nie jest fajne;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozbrajający śmiech czworaczków :)