Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ehh blondynka... :D

29 cze 2010 - 12:43:15

Widzi, że "L" i blondynka i mi tu tito:D:D

ehh blondynka... :D

29 cze 2010 - 12:50:34

stare, ale jare :D:D swoją drogą kto ją wypuścił z placu-ona najpierw powinna nauczyć się używać sprzęgła :D

ehh blondynka... :D

29 cze 2010 - 20:59:16

o jaaaaaaaaaaaaaaa
hahhaha

ehh blondynka... :D

29 cze 2010 - 21:02:15

oj u mnie na kursie na rondzie pod prąd wjezdzali, czlowiek jak sie uczy to rózne głupoty strzela. po godzinie zawsze mokra wychodziłam ze stresu i nerwów pamietam

ehh blondynka... :D

30 cze 2010 - 13:40:55

Cytat
_sonyy_

No nie przesadzajmy. Każdy miał jakiś stres na jazdach, ale żeby nie puścić sprzęgła ?:D Wjeżdżać pod zakaz ?:D A co ma piernik do wiatraka ? Nie chcę jej spotkać na drodze, ale wątpię, że zdała :)


te błedy móg ł popelnic równie dobrze ktos inny - brunetka czy jakis mezczyzna. i nie gadaj głupot bo kazdy inaczej sie zachowuje jak jest zestresowany, czesto robi sie lub mowi głupoty. za kierownica nie ma zartow, wiec dziewczyna wziela to na powaznie i nie jej wina ze popelniala błedy. wiesz jak masz bzdury wypisywac to lepiej milcz.

Cytat
ewa_mimi
oj u mnie na kursie na rondzie pod prąd wjezdzali, czlowiek jak sie uczy to rózne głupoty strzela. po godzinie zawsze mokra wychodziłam ze stresu i nerwów pamietam

dokładnie. ja tez ze stresu różne rzeczy robilam. czlowiek nie mysli w takich sytuacjach tylko robi co kolwiek.

ehh blondynka... :D

30 cze 2010 - 13:44:14

Cytat
rosehime
Cytat
_sonyy_

No nie przesadzajmy. Każdy miał jakiś stres na jazdach, ale żeby nie puścić sprzęgła ?:D Wjeżdżać pod zakaz ?:D A co ma piernik do wiatraka ? Nie chcę jej spotkać na drodze, ale wątpię, że zdała :)


te błedy móg ł popelnic równie dobrze ktos inny - brunetka czy jakis mezczyzna. i nie gadaj głupot bo kazdy inaczej sie zachowuje jak jest zestresowany, czesto robi sie lub mowi głupoty. za kierownica nie ma zartow, wiec dziewczyna wziela to na powaznie i nie jej wina ze popelniala błedy. wiesz jak masz bzdury wypisywac to lepiej milcz.


jasne, że mógł popełnić facet albo brunetka, co nie zmienia faktu, że takie osoby raczej nie powinny się brać za prowadzenie pojazdów bo stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie ale i dla innych uczestników ruchu. albo się umie opanować nerwy chociaż w podstawowym stopniu, albo się nie bierze za takie rzeczy. przykro mi, ale taka jest prawda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-30 13:48 przez mariee.

ehh blondynka... :D

30 cze 2010 - 13:49:53

az mi lzy polecialy HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHHAHA
AHAHAHAHAHAHAHAHAA
AHAHAGAHHAHAHAHAHAHA

ehh blondynka... :D

30 cze 2010 - 14:02:24

Ten facet musi mieć niezłą cierpliwość:D Pozazdrościć :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KAWAŁY