Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
lajza13
Cytat
magodzianka
Chipsy, cola i fiiiiiiiiilm! :D
Ja sobie ostatnio naściągałam :D
Brakuje mi tylko dwóch pierwszych rzeczy.. ;p

łaa ja ostatnio zapuściłam się z oglądaniem filmów:) trzeba czegoś poszukać

No trzeba, trzeba :D A ja to chyba zaraz norrrrrrmalnie do sklepu wyskoczę :P :)

Ja też mam jutro i pojutrze egzaminy....a na odstresowanie się przed nimi idę dzisiaj na zakupy, bo są wyprzedaże ;)

Cytat
lajza13
Cytat
Dalidka
ja nie oblałam żadnego egzaminu odpukać, egzaminy dopiero mi się zaczynają, jako że mam sesję przesuniętą i będą trwać ażdo sierpnia :(

ło a czemu?

mieliśmy odwołane 2 zjazdy z powodu tych wydarzeń w Smoleńsku i w związku z tym sesję nam przesuneli...

ja też mam fatalny, pechowy dzień!

nie mam pojęcia, ja nawet teraz nie mam co robić - facet sobie pojechał na zlot, a ja sama jak palec w domu, zadzwoniłam, żeby coś słodkiego mi kupił bo pewnie niedługo wróci. :) a tak to cały bozy dzien praktycznie w ŁÓŻKU - nawet egzaminy mam pozaliczane, już wolałabym się uczyć niż nudzić tak jak teraz, na serio :(

drinking and thinking

Cytat
caprii
nie mam pojęcia, ja nawet teraz nie mam co robić - facet sobie pojechał na zlot, a ja sama jak palec w domu, zadzwoniłam, żeby coś słodkiego mi kupił bo pewnie niedługo wróci. :) a tak to cały bozy dzien praktycznie w ŁÓŻKU - nawet egzaminy mam pozaliczane, już wolałabym się uczyć niż nudzić tak jak teraz, na serio :(

czyzby MAJÓVWKA w Ułężu? ;)

ja jestem po maturze i po takim dniu jak ten naprawde chciałabym miec coś do nauki ale niestety :D chipsy cola i film , zawalisty plan brakuje mi tylko chipsów coli i filmu bo wszystkie obejrzałam co miałam ehh spac tez sie nie chce bo spałam całe popołudnie do chłopaka nie napisze bo sie zaparłam wytzymałam cały dzien to teraz sie nie złamie. POMOCY paznokcie mam pomalowane po kąpiei jestem maseczek zadnych w domu nie mam wiec co robic?:D

Oglądnie filmów z odpowiednim prowiantem ;D Ja już nie ściągam ich bo nie mam miejsca na dysku, tylko oglądam online ;] najlepsza oferta jest według mnie na ekino.tv :) a może Wy macie jakieś inne dobre strony z filmami online?

Cytat
allusia18
Cytat
caprii
nie mam pojęcia, ja nawet teraz nie mam co robić - facet sobie pojechał na zlot, a ja sama jak palec w domu, zadzwoniłam, żeby coś słodkiego mi kupił bo pewnie niedługo wróci. :) a tak to cały bozy dzien praktycznie w ŁÓŻKU - nawet egzaminy mam pozaliczane, już wolałabym się uczyć niż nudzić tak jak teraz, na serio :(

czyzby MAJÓVWKA w Ułężu? ;)

nie;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ehh blondynka... :D