Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny!
Jakie macie sposoby na poprawę humoru?
Dzisiejszy dzień okazał się dla mnie fatalny!
Wszystko nie idzie po mojej myśli... dodatkowo muszę jutro i pojutrze zaliczyć kilka egzaminów.

Czekam na Wasze pomysły.
Pozdrawiam
D.

oo u mnie to samo oblalam ostatni egzamin:(

ja rowniez siedze w domu sama , pierwszy dzien wakacji spedzam dosc nudno wszyscy gdzies wyszli a ja przez mojego doła zostałam w domu, ale postanowilam ze wybiore sie do fryzjera na scinanie i farbowanie i z ta mysla jakos mi weselej :)

muzyka?
um nie to pomaga jak mam doła;p

Student bez poprawki to jak żołnierz bez karabinu!

Oszalałyście??? Martwić się z takiego powodu? :**** Zróbcie sobie dobrego drinka! Pomoże na lepsze samopoczucie!

Długa kąpiel, dobra muzyka, dobre jedzenie, dobry drin, dobry sex :-) , zakupy... pomysłów jest wiele.

OGÓLNIE ZROBIENIE CZEGOŚ DLA SIEBIE:-)

zapros kolezanki na posiadowe i drinki, albo spedz wieczor sama, wez kapiel, zrob paznokcie i rozwal sie na kanapie z paczka czipsow przed tv, odstresuj sie, poczytaj ksiazke... a moze cos sobie kupisz?:)

ja nie oblałam żadnego egzaminu odpukać, egzaminy dopiero mi się zaczynają, jako że mam sesję przesuniętą i będą trwać ażdo sierpnia :(

Cytat
Dalidka
ja nie oblałam żadnego egzaminu odpukać, egzaminy dopiero mi się zaczynają, jako że mam sesję przesuniętą i będą trwać ażdo sierpnia :(

ło a czemu?

Chipsy, cola i fiiiiiiiiilm! :D
Ja sobie ostatnio naściągałam :D
Brakuje mi tylko dwóch pierwszych rzeczy.. ;p

Cytat
magodzianka
Chipsy, cola i fiiiiiiiiilm! :D
Ja sobie ostatnio naściągałam :D
Brakuje mi tylko dwóch pierwszych rzeczy.. ;p

łaa ja ostatnio zapuściłam się z oglądaniem filmów:) trzeba czegoś poszukać

tez chetnie przeczytam,bo po dzisiejszym beznadziejnie napisanym egzaminie kompletnie sie zalamalam..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ehh blondynka... :D