Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 19:32:42

Cytat
franzie
W dzień urodzin mojego chłopaka dowiedziałam się, że mnie zdradził. Wieczorem mimo wszystko dałam mu prezent, a później się kochaliśmy :)
Chyba najbardziej wymagający prezent jaki w życiu kiedykolwiek dałam - wybaczenie :)
Szybko to wybaczenie dałaś, w dodatku tak jakby z nagrodą ;) Aż nie chce mi się tego komentować.

Ja robię raczej praktycznie prezenty lub własnoręcznie zrobione. Peniski itp. mnie nie śmieszą. Raz tylko kupiłam byłemu majty-stringi "diabełka", jakiś czas później byliśmy na imprezie, on je dla beki założył, a potem latał bez spodni 8I



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 19:36 przez 19BaMbOoChA90.

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 19:35:48

Ojej w zyciu zrobilam cale mase szalonych i glupkowatych prezentów. Ostatnio np dla przyjaciółek kalendarz na 2014 z fotomontażami(nasze twarze wmontowane w rozne smieszne scenki)

Cytat
franzie
Tak wiedział, że się dowiedziałam, bo on spał, a ja miałam koszmar o jego byłej, coś odruchowo pognało mnie do komputera no i znalazłam...jego rozmowy z nią. Obudził go mój płacz. Do wieczora obrzucałam go bluzgami, mówiłam jak go nienawidzę, żeby dał mi wreszcie spokój, ale się nie poddawał, w sumie tylko dlatego się zgodziłam. Bo gdyby nie przejawiał żadnych wyrzutów sumienia, czy czegokolwiek to na pewno byłby to koniec. Już minęło od tego momentu pare miesięcy i wierzcie mi, że zrobiłam mu porządną szkołę jazdy, musi mnie naprawdę kochać skoro przetrwał to wszystko i nie narzekał, ani mnie po tym nie zostawił ;p
Aleś Ty naiwna... jakby Cie kochał chociaż troszeczke to by Cie nigdy nie zdradził i tyle w temacie.

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 19:51:31

Cytat
RubyGloom
Cytat
Motylek009
Cytat
franzie
Wiesz, też tak kiedyś mówiłam. Ale pierwszy raz w życiu tak porządnie się zakochałam, nie wyobrażam sobie innego życia jak z nim..

Zdradził raz to zdradzi kolejny bo będzie wiedział że mu wybaczysz lub że się o tym nie dowiesz...

Boze co za durne teorie...ja mojego faceta tez zdradzilam jeden raz.powiedzialam mu o tym po kilku dniach,ale wiedzialam ze to byl potworny blad, zalowalam i cierpialam bo zadalam bol najukochanszej osobie na swiecie,on wybaczyl bylo ciezko ale jakos jestesmy razem i od tamtej pory przez 5 lat jakos nawet nie mysle o z dradzie. jesli sie kogos kocha to sie wybacza.

swoja droga schodzimy z tematu;p co do szalonego prezentu...wibrator na urodziny dla kumpeli;p smieszna byla jej reakcja;p ale byla zadowolona;p
Ja od mojego faceta dostałam wibrator :D

Szalony prezent!:))

15 lis 2013 - 09:12:27

A jakby ktoś Wam spieniężył skok na bungii? Odważyłybyście się?

Szalony prezent!:))

15 lis 2013 - 09:17:41

szalony prezent dla moich rodziców - urodziłam się ;)

Szalony prezent!:))

15 lis 2013 - 09:17:55

z mężem kupiliśmy koleżance wibrator na mikołaja :))))) ale był ubaw
skok na bungee ja bym się nie odważyła nigdy w życiu !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-15 09:19 przez edytakuku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maść do DU*Y najlepsza !