Obecnie rozmawiamy o:

SPORT

gorący temat

Hiszpania

14 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

17 minut temu

w czym śpicie?

godzinę temu

Roleta okienna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 12:40:54

Mojemu szwagrowi na szczęście już byłymu kupiłam stringi z cukierków na dodatek były na niego za duże :D hahaha Tylko trochę bo był otyły ;] ogólnie

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 12:42:34

Ja mojemu lubemu zafundowałam lot paralotnią :-) był dosłownie 'wniebowzięty' :D

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 18:39:12

Cytat
KochamArtura
powinien dostać patelnią w mordę jako prezent.
;>

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 18:42:10

Cytat
franzie
W dzień urodzin mojego chłopaka dowiedziałam się, że mnie zdradził. Wieczorem mimo wszystko dałam mu prezent, a później się kochaliśmy :)
Chyba najbardziej wymagający prezent jaki w życiu kiedykolwiek dałam - wybaczenie :)

jestem pod wrazeniem, ja czułabym obrzydzenie do niego, nachodziłyby mnie obrazu ich aktu seksualnego...

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 18:45:12

Cytat
franzie
Tak wiedział, że się dowiedziałam, bo on spał, a ja miałam koszmar o jego byłej, coś odruchowo pognało mnie do komputera no i znalazłam...jego rozmowy z nią. Obudził go mój płacz. Do wieczora obrzucałam go bluzgami, mówiłam jak go nienawidzę, żeby dał mi wreszcie spokój, ale się nie poddawał, w sumie tylko dlatego się zgodziłam. Bo gdyby nie przejawiał żadnych wyrzutów sumienia, czy czegokolwiek to na pewno byłby to koniec. Już minęło od tego momentu pare miesięcy i wierzcie mi, że zrobiłam mu porządną szkołę jazdy, musi mnie naprawdę kochać skoro przetrwał to wszystko i nie narzekał, ani mnie po tym nie zostawił ;p

no serio cię kocha skoro przetrwał jeden dzień kłótni, prawdziwy mężczyzna!

masakra, nie wiem jak mogłaś się z nim kochać jeszcze tego samego dnia... nie zrobiłaś prezentu ani jemu, ani sobie. Zdradził raz=zdradzi kolejny.

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 18:46:56

Cytat
lilkaa4
Cytat
KochamArtura
powinien dostać patelnią w mordę jako prezent.
;>

racja! jak dla mnie dziewczyna się upokorzyła

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 18:49:47

Cytat
zambezi
Cytat
franzie
Tak wiedział, że się dowiedziałam, bo on spał, a ja miałam koszmar o jego byłej, coś odruchowo pognało mnie do komputera no i znalazłam...jego rozmowy z nią. Obudził go mój płacz. Do wieczora obrzucałam go bluzgami, mówiłam jak go nienawidzę, żeby dał mi wreszcie spokój, ale się nie poddawał, w sumie tylko dlatego się zgodziłam. Bo gdyby nie przejawiał żadnych wyrzutów sumienia, czy czegokolwiek to na pewno byłby to koniec. Już minęło od tego momentu pare miesięcy i wierzcie mi, że zrobiłam mu porządną szkołę jazdy, musi mnie naprawdę kochać skoro przetrwał to wszystko i nie narzekał, ani mnie po tym nie zostawił ;p

no serio cię kocha skoro przetrwał jeden dzień kłótni, prawdziwy mężczyzna!

masakra, nie wiem jak mogłaś się z nim kochać jeszcze tego samego dnia... nie zrobiłaś prezentu ani jemu, ani sobie. Zdradził raz=zdradzi kolejny.


Dajcie już dziewczynie spokój! to jej facet, to ona zna go i całą tę sytuację. Jej życie - jej decyzja.

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 18:54:33

Śmieszy mnie stwierdzenie "zdradził raz - zdradzi kolejny." skąd Wy to możecie wiedzieć? nie popieram, nie bronię, ale ludzie popełniają błędy i nie musi to oznaczać, że powinni zostać skreśleni, bo będą je powtarzać w kółko. Co nie zmienia faktu, że seks tego samego dnia jest totalnym przegięciem. No ale nie to jest temat wątku, więc nie skupiajmy się na wypowiedzi sprzed kilku miesięcy tylko słuchamy o prezentach! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 18:55 przez luizaleis1966.

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 18:58:53

Zrobiłam plakat z napisem "touch my boobs or kiss my ass" gdzie zamiast użyć słów odbiłam z farb swoje części ciała (już pomijam, że wyszły mi mega krzywo sutki, a z chłopakiem się rozstałam.. ach te błędy młodości, dawno i nieprawda, tak, muszę w to wierzyć ;p)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 19:00 przez kamokanikaka.

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 19:15:36

Cytat
KochamArtura
powinien dostać patelnią w mordę jako prezent.

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 19:16:48

Cytat
lilkaa4
Cytat
fajnakropka
Cytat
franzie
Tak wiedział, że się dowiedziałam, bo on spał, a ja miałam koszmar o jego byłej, coś odruchowo pognało mnie do komputera no i znalazłam...jego rozmowy z nią. Obudził go mój płacz. Do wieczora obrzucałam go bluzgami, mówiłam jak go nienawidzę, żeby dał mi wreszcie spokój, ale się nie poddawał, w sumie tylko dlatego się zgodziłam. Bo gdyby nie przejawiał żadnych wyrzutów sumienia, czy czegokolwiek to na pewno byłby to koniec. Już minęło od tego momentu pare miesięcy i wierzcie mi, że zrobiłam mu porządną szkołę jazdy, musi mnie naprawdę kochać skoro przetrwał to wszystko i nie narzekał, ani mnie po tym nie zostawił ;p
Kocha cię bo cię nie zostawił po awanturze za zdradę? o.O No ja dziękuję za takie dowody miłości... Jestem jeszcze w stanie ogarnąć, że wybaczyłaś mu, ale tak od razu? I do tego jeszcze "w nagrodę" seks dostał i prezent? o.O Szok
dokladnie hah

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 19:19:52

tort z wafli ryżowych i mielonki turystycznej :)

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 19:25:19

Cytat
Motylek009
Cytat
franzie
Wiesz, też tak kiedyś mówiłam. Ale pierwszy raz w życiu tak porządnie się zakochałam, nie wyobrażam sobie innego życia jak z nim..

Zdradził raz to zdradzi kolejny bo będzie wiedział że mu wybaczysz lub że się o tym nie dowiesz...

Boze co za durne teorie...ja mojego faceta tez zdradzilam jeden raz.powiedzialam mu o tym po kilku dniach,ale wiedzialam ze to byl potworny blad, zalowalam i cierpialam bo zadalam bol najukochanszej osobie na swiecie,on wybaczyl bylo ciezko ale jakos jestesmy razem i od tamtej pory przez 5 lat jakos nawet nie mysle o z dradzie. jesli sie kogos kocha to sie wybacza.

swoja droga schodzimy z tematu;p co do szalonego prezentu...wibrator na urodziny dla kumpeli;p smieszna byla jej reakcja;p ale byla zadowolona;p

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 19:26:01

Ostatnio kupiłam swojemu chłopakowi zestaw ,,dla pieska" xD kajdanki, smycz, obrożę i pejcz xD oczywiście... w praktyce użyłam przeciwko niemu xD Na początku prezent się podobał- po wszystkim powiedział, że pejcz idzie do pieca xD

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 19:26:28

nie rozumiem co szalonego jest w przedmiotach o kształcie penisa, to raczej prostackie i nieśmieszne przy okazji, nie robię szalonych prezentów, staram się wybierać coś co zadowoli i przyda się danej osobie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak piorą studenci