Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Śmiesznie tu xD

04 kwi 2010 - 22:07:12

miałyście kiedyś jakieś śmieszne sytuacje, wydarzenia?;>
jak tak to opowiadajcie ;D
pośmiejemy się ;p

Śmiesznie tu xD

04 kwi 2010 - 22:10:52

hahaha ja nawet niedawno :)
miałam spodnie z krokiem i chłopak nalegał,żebym na Niego usiadła,Ja na to,że lepiej nie i Mnie tak pociągnął przodem do jego twarzy , siadłam na Niego i .. spodnie poszły w kroku!! hahaha zaczęłam się tak śmiać , że chłopak chyba nie słyszał jak zaczęły się pruć :D

Śmiesznie tu xD

04 kwi 2010 - 22:24:47

Mi co chwile sie cos przytrafia,ale to z mojej winy,poprostu lubie sie wyglupiac. ;P
Ostatnio bylam ze znajomymi w Biedronce. ;P Zalozylam sobie na glowe taka wielka miske i lazilam w niej po sklepie.Nagle podeszla do mnie jakas babcia i zaczela gadac,ze jaka ta miska jest ladna,praktyczna i wgl i ile kosztuje. XD

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

Śmiesznie tu xD

04 kwi 2010 - 22:26:53

Już jest taki wątek.

Śmiesznie tu xD

04 kwi 2010 - 22:29:37

ja też jak już snuję jakąś wypowiedź to zawsze palne coś odwrotnie i się śmieją w domu, że studia trzeba skończyć żeby tak gadać, np. byłam z przyjacielem na ciastku i coś wygłupialiśmy się, mnówto ludzi na około, a ja zamiast powiedzieć niedugo laski Ci będzie trzeba, to palnęłam : niedługo będzie trzeb ci laske zrobic" a on wariat " oj kochanie, ccciiccchooo " pól sali się na nas patrzyło i w bk.... ech :P osioł :) ale lubie śmiać się sama z siebie... aaaaa niedawno wróciłam z moim M. z pięknej wycieczki i opowiadałam jak było.. i mówie, że wstaliśmy o 5 nad ranem... a mama po co tak wcześnie ( chyba wszyscy wiedza o co chodzi... ;d skoro bylismy sali dla siebie ) a ja yyyy no bo tak ładnie ptaszki ćwierkały :P .... M. wybuchł śmiechem,ze ciekawe jaki to ptaszek tak cwierkal ;D - a ze ze mnie strrraszny spioch :P...
a drugi raz... często mam kaszel... ale jak M. przyjezdza, to akurat ustaje i mama się pytała czy brałam coś na gardło ? a ja tak że ssałam ;D... po czym zacięłam się, wybuchłam śmiechem... i dodałam tabletki, mama lała, że już nie muszę się tłumaczyć, że już wie, jak się lecze;D

Śmiesznie tu xD

04 kwi 2010 - 22:35:16

mialam na sobie mocno obicsle rurki podeszla do mnie starsza kobieta i zapytala sie jak ja wlozylam te spodnie
hah nie wiedzialam co jej powiedziec ;D

Śmiesznie tu xD

04 kwi 2010 - 22:46:09

Cytat
just3
mialam na sobie mocno obicsle rurki podeszla do mnie starsza kobieta i zapytala sie jak ja wlozylam te spodnie
hah nie wiedzialam co jej powiedziec ;D

zaczelam sie smiac Xddd

Śmiesznie tu xD

06 kwi 2010 - 19:35:14

podbijam:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdjęcia..