Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 128
Ostrzeżenia: 1/5

Jak szybko i łatwo zarobić ?

26 lut 2010 - 22:02:18

Witam ! Przedstawiam wam sposób na szybką i łatwą kasę do zarobienia przez internet .
Należy założyć najpierw konto na paypal.pl {jest to strona po polsku} będzie to nasze takie konto internetowe , na którym będziemy zbierać zarobioną kasę . Możemy ją wtedy przeznaczyć na różne zakupy internetowe itd. Czekamy na wiadomośc od paypal na naszej poczcie , którą podaliśmy przy rejestracji , musimy potwierdzić nasze zgłoszenie. Potem wchodzimy na bux.to i tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak:
Klikamy na Register w prawym górnym rogu i kolejno wypełniamy pola:
* Username - login
* Password - Hasło (najmniej 6 znaków)
* Confirm Password- Potwierdzenie hasła
* Email Address- Adres E-mail
* Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila
* PayPal E-mail Address For Payments- E-mail, którego użyłeś przy rejestracji na PayPal.
* Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj
* Referrer (if any)- Wpisujecie tutaj martucha1234, dzieki temu dostaniecie 0,20$ na start
* Terms of Service- regulamin (potwierdzamy go)
* Security code- przepisujemy kod z obrazka
I wciskamy Register
Po zalogowaniu się wciskamy Surf Ads i tam są różne stronki na które wchodzimy pojedynczo i jeden raz tylko , musimy odczekać 30 s. aby załadowała się nam kasa i tak robić trezba z innymi reklamami również . Przez takie klikanie zarabiamy . Nieraz dniówka zarobiona wynosi 2$ , czyli nieźle można zarobić . Gdy uzbiera się 10$ można przelać to na konto paypal.pl . Życzę miłego zarabiania i klikania . Pzdr. I proszę nie wysyłać do mnie wiadomości priv , ponieważ myślę że wszystko wytłumaczyłam , a jak nie to da rade samemu coś tam powymyślać . ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DOBRE KAWAŁY