Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Śmieszne znaczenia imion:D

22 lut 2010 - 14:05:26

Katarzyna-Idiotka jada odpadki. Katarzyna pomaga innym polerowac biale zawiasy. Dlugie chwile rozmysla w altance na ogródkach dzialkowych ukrywajac sie przed komornikiem. Z kolegami podkopuje sie pod mieszkania i apartamenty. Katarzyna zawsze narkotyzuje sie. Jako prezenty odpowiadaja jej calkiem zniszczone sloiki. Ma praktycznie zawsze brzydkie nadgarstki. Bardzo czesto konczy jako lafirynda. Ma nieumiesnione nogi, chude ramiona i szpiczaste uszy. Jej chlopakiem jest zazwyczaj polityk.


Jan - juz na kamiennych tablicach imie to mialo zastepowac popsute dluto. Imponuja jemu stare chelmy. Prawie zawsze zachowuje sie jak psychopata. Kiedy sie zdenerwuje próbuje burzyc mlotkiem centra handlowe. Ma skosne oczy, krzywe rece i wyskubane brwi. Starosc spedza w ogrodzie sasiada na sianie. Pomaga innym czyscic calkiem zniszczone sloiki. Zeby wzbudzic zinteresowanie naprawia cynowe garnki i szybko ucieka. Potepieniec opiernicza sie. Czlowiek tak ochrzczony to zazwyczaj brudas.

Jedno jest pewne oboje z moim facetem mamy wpólna pasję-słoiki:D
A wy potraficie się z siebie pośmiac? Jesli tak wejdźcie na stronę http://www.coci.pl/strona.php?page_id=0&all=imiona i kliknijcie na zakładkę smieszne znaczenia imion mozna się całkiem ciekawych rzeczy dowiedziec:D


Byłabym wdzięczna, gdyby nikt nie usuwał linku posmiejmy sie troszkę:)

Śmieszne znaczenia imion:D

25 lut 2010 - 17:09:23

jakoś mnie to nie śmieszy

Śmieszne znaczenia imion:D

25 lut 2010 - 17:12:35

Cytat
kalisha18
jakoś mnie to nie śmieszy

mnie tez to nie szmieszy, myslałam, ze chodzi o prawdziwe znaczenia imion, np moje SYLWIA oznacza "dziki pochodzący z lasu, żyjący w lesie" hehe :)

Śmieszne znaczenia imion:D

25 lut 2010 - 17:15:39

Artur
imieniny obchodzi:
6 Pazdziernik 15 Listopad

Artur - juz na kamiennych tablicach imie to mialo zastepowac kogos wyrywajacego muchom skrzydelka. Spontanicznie udaje atak serca i szybko ucieka. Kiedy sie zdenerwuje rementuje instytucje handlowe. Nie waha sie powiedziec, ze dostarcza klientom aparaty cyfrowe a tymczasem fotografuje dla ubezpieczycieli palmtopy. Jego ulubione zajecie to mlaskanie w czasie jedzenia. Artur najczesciej siorbie. Moze polerowac czarne deski. Ma bardzo czesto za grube powieki. Ma obwisle uda, slabe i wypadajace wlosy i zapadnieta klatke piersiowa. Jego kochanka jest bez powodu narkomanka.

moj chlopak ma na imie Artur i w sumiee ;d
fajny watek xd

Śmieszne znaczenia imion:D

03 mar 2010 - 15:56:33

mi to sie również nie podoba myślałam że to bedzie prawdziwe znaczenie imion a nie coś takiego ( idiotycznego) :( bleee

Śmieszne znaczenia imion:D

03 mar 2010 - 16:01:11

słaby temat

Śmieszne znaczenia imion:D

08 mar 2010 - 09:53:33

hehe oj dziewczyny... Wy napewno jesteście słabe:) Napisane jest Śmieszneznaczenie imion więc... O CO KAMAN???????????? Ja tez nie pokładałam się ze śmiechu, ale tamtego dnia na forum pojawiały się wyjątkowe smetne watki więc pomyslałam że wszystko bedzie lepsze od kolejnego tematu z działu 'Mężczyźni". No ale trudno. Płaczcie dalej:) Tacy właśnie sa ludzie- nic mądrego nie wymyslą, za to krytyka wychodzi im najlepiej.

Śmieszne znaczenia imion:D

08 mar 2010 - 10:00:03

Cytat
kasiula2
hehe oj dziewczyny... Wy napewno jesteście słabe:) Napisane jest Śmieszneznaczenie imion więc... O CO KAMAN???????????? Ja tez nie pokładałam się ze śmiechu, ale tamtego dnia na forum pojawiały się wyjątkowe smetne watki więc pomyslałam że wszystko bedzie lepsze od kolejnego tematu z działu 'Mężczyźni". No ale trudno. Płaczcie dalej:) Tacy właśnie sa ludzie- nic mądrego nie wymyslą, za to krytyka wychodzi im najlepiej.
a ja tam przeczytalam swoje i mojego faceta i smieszne:p lubie tez smieszne opisy znakow zodiaku,tez polecam;p

Śmieszne znaczenia imion:D

08 mar 2010 - 10:07:32

Kinga
imieniny obchodzi:
24 Lipiec
Idiotka tak nazwana to zazwyczaj kanalia. Swoja niewiedze rekompensuje, technicznie slabym, chrzakaniem i opowiada o tym. Raczej pod koniec burzy rosna jej szramy na policzkach. Dziewczynka szczeka jak pies. Bardzo czesto dla innych jest jak zlodziejka. Szukajac pracy mówi, ze certyfikuje w urzedach kamery cyfrowe a w rzeczywistosci niszczy noze i nozyczki. Ma wiecznie zmarszczone czolo, grube nadgrastki i siwe brwi. Pomaga innym czyscic czarne chelmy. Na starosc zawsze zapomina jak sie nazywa. Kinga - juz na kamiennych tablicach imie to mialo zastepowac czesc ciala ponizej pleców.
buhehe kanalia hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-08 10:08 przez kinia1003.

Śmieszne znaczenia imion:D

08 mar 2010 - 10:15:54

przeczytałam i mnie też zupełnie nie śmieszy...


<M> Ej sex to takie pojęcie.. no... zagraniczne. To jak na to mówili kiedyś w Polsce?
<Ł> Że co?
<M> No..co robił Kmicic Oleńce?
<Ł> Chędożył

mnie takie rzeczy śmieszą ;D

Śmieszne znaczenia imion:D

08 mar 2010 - 10:21:04

Mnie również:) ogólnie dużo rzeczy mnie śmieszy, mam spory dystans do zycia, ale nie zawsze trzeba śmiac sie z wyszukanych dowcipów, czasem wystarczy taka mała porcja śmiechu. Uwielbiam wątek 'wmurowane przez tekst faceta' przeczytałam dosłownie wszystko od deski do deski i to nawet kilka razy doszłam do połowy wątku tak dla odświeżenia:) uwielbiam się śmiac:) nawet z tych małych rzeczy:)

Śmieszne znaczenia imion:D

08 mar 2010 - 17:22:51

Co ty sie tak odrazu unosisz każdy tylko wyraził swoje zdanie nie nasza wina ze nie wszystkim ta tandeta sie podoba i o to nam KAMAN. A pozatym nikt tu nie płacze tylko mówi co myśli( to forum wkońcu). Chyba nie udało ci się tamtego dnia nikogo szczególnie rozbawić więc ...... A i jak innego nie potrafimy wymyślić to wolimy siedzieć cicho niż wstawiać byle jakie podobno śmieszne posty.

zweryfikowana
Posty: 652
Ostrzeżenia: 1/5

Śmieszne znaczenia imion:D

08 mar 2010 - 17:28:19

Cytat
saratoga121
Cytat
kasiula2
hehe oj dziewczyny... Wy napewno jesteście słabe:) Napisane jest Śmieszneznaczenie imion więc... O CO KAMAN???????????? Ja tez nie pokładałam się ze śmiechu, ale tamtego dnia na forum pojawiały się wyjątkowe smetne watki więc pomyslałam że wszystko bedzie lepsze od kolejnego tematu z działu 'Mężczyźni". No ale trudno. Płaczcie dalej:) Tacy właśnie sa ludzie- nic mądrego nie wymyslą, za to krytyka wychodzi im najlepiej.
a ja tam przeczytalam swoje i mojego faceta i smieszne:p lubie tez smieszne opisy znakow zodiaku,tez polecam;p

Śmieszne znaczenia imion:D

08 mar 2010 - 17:31:05

''Bardzo czesto konczy jako lafirynda'' <--- ja na miejscu jakieś Kasi bym się wkurzyła . No niestety to jest żałosne .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Macie jakis smieszne fotki (swoje)