Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

regularne posiłki

28 minut temu

przestrzeganie diety

59 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nietypowe i śmieszne ogłoszenia :))

30 sty 2010 - 21:28:39

Jestem pewnym siebie, zdecydowanym i wierzącym we własne umiejętności facetem.
Mam predyspozycje by Pomóc Ci zajść w ciążę , traktuje to bardzo poważnie.
Jestem wykształconym mężczyzną , nie pijącym nie palącym 183 cm wzrostu brunet, o bardzo dobrej sylwetce , zadbany, forma oddania nasienia to decyzja kobiety która się na mnie zdecyduje. proszę o maile tylko poważnie.
Pełna dyskrecja , proszę o informację na adres mailowy. Cena : 1 000,00 EUR


Szukamy partnera (Pana do towarzystwa) na bal studniówkowy. Impreza odbędzie się 15.01.2010r. w ###### w Restauracji P. - brzmi ogłoszenie na portalu z aukcjami Allegro.
.
W cenie jest dobra zabawa i towarzystwo, jedzenie oraz afterparty w klubie Qotłownia Stara Club.

Dane techniczne:
model: Paula
rok produkcji: 1991 kwiecień
barwa: ciemna czekolada
wzrost: 170 cm + szpilki
rozstaw osi: 90/60/90
zasięg na pełnym baku: 70h
pojemność: 0,5 litra na dobę
dwie poduszki powietrzne w rozmiarze 75D
niekatowana
nieużywana w rajdach
jeżdżona amatorsko
niebita
idealna baza pod rajdówkę
sprowadzona w tym roku
pierwszy właściciel w kraju

Transport i nocleg we własnym zakresie.*
*Ewentualne zmiany podczas imprezy :)
Jazda próbna po wcześniejszych oględzinach.
Promocja ważna do 14.01.2010 lub do wyczerpania zapasów.




Jestem michał lat 25, studiuję i pracuję jako grafik komputerowy, ogólnie nie mam zbyt dużo wolnego czasu, dlatego jeśli już wygospodaruje kilka chwil na relaks lubię umawić się z nieznajomą kobietą (najlepiej z innego miasta :) ) na spotkania, a wtedy mogę być sobą, robiąc rzeczy na które nie odważył bym się robić ze swoją dziewczyną czy koleżanką ... Najbardziej zależy mi na możliwości pieszczenia kobiecych stóp, bo mam na ich punkcie bzika :) ... Myślę że mógłbym nawet pomóc finansowo, jeśli znajdzie się jakaś pani która zechce się poczuć jak moja królowa/bogini ze mnie robiąc swego sługę/niewolnika ...
Szukam kobiety (bądź kilku pań :) ) która chciała by, bym był dla niej pieskiem/niewolnikiem ... Uwielbiam być nagi w towarzystwie nieznajomej pani, zwłaszcza klęcząc przed nią całując jej stópki ... Lubię być słownie poniżany, gdy czuję się okropnie zawstydzony musząc spełniać niecodzienne zachcianki swojej pani (kocham wąchanie i lizanie stópek, a#### i p#### swojej bogini) ...
Mam bardzo malutkiego peniska gdy nie jestem podniecony, (dlatego robię to co robię; próbuję wynagrodzić jego niewielkie rozmiary swoją uległością i wykonywaniem nawet bardzo poniżających rozkazów np. Moja pani może wysiusiać się na swojego pieska, usłyszy wtedy podziękowania i za jej przyzwoleniem wy#### pani mokrą p##### do sucha) ale gdy pani sprawi, że poczuję sie jak prawdziwy piesek, wtedy bardzo sie powiększa (do ok. 13-14cm) ...


/Nazwa firmy/

pragnie zasilić swoje szeregi młodym (ciałem lub/i duchem), ambitnym programistą gotowym stawić czoła projektom dla największych firm w naszym pięknym kraju!
Co oferujemy:
1. pracę w siedzibie firmy, w pełnym wymiarze godzin (9-17)
2. 120 Watt RMS do puszczania dowolnej muzy
3. widok z okna na centrum sztuki, w którym odbywają się castingi na gorące ciacha
4. UWAGA tylko teraz promocja: dla każdego Nowozatrudnionego zdjęcie syna Prezesa do podziwiania na biurku - format A4
Czego oczekujemy:
1. Inteligencji
2. Komunikatywności
3. Umiejętności pracy w stresie, w dresie i bez wyżej wymienionych o Red Bullu i Snickersie przez 72 godziny
4. Sokolego wzroku do wypatrywania najfajnieszych ciach z castingów
5. Przyda się znajomość PHP i Java script w stopniu wybornym lub lepszym poparte przykładami wdrożeń
CV ze zdjęciem własnym lub kota sąsiada prosimy przesyłać na adres: biuro@/nazwa_firmy/
Standardowo list motywacyjny prosimy przesyłać do redakcji Pani Domu.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-30 21:31 przez anioleeek22.

Nietypowe i śmieszne ogłoszenia :))

30 sty 2010 - 21:34:11

hehehee niezle te ogloszenia, ludzie to naprawde maja pomysly :D

zweryfikowana
Posty: 884
Ostrzeżenia: 1/5

Nietypowe i śmieszne ogłoszenia :))

17 sie 2010 - 11:16:18

te o tej kobiecie samochodzie dobre xDDD

http ://forum.szafa.pl/53/2175817/2175817.html#msg-2175817 pomóżcie prosze

Nietypowe i śmieszne ogłoszenia :))

17 sie 2010 - 11:21:21

dobre ;d
przynajmniej się u - haha - łam ;d

Nietypowe i śmieszne ogłoszenia :))

17 sie 2010 - 11:21:27

hahahaha dobre wszystkie ; ) .

Nietypowe i śmieszne ogłoszenia :))

17 sie 2010 - 11:22:41

super! pośmiałam się czytając to xD :D hehe

Nietypowe i śmieszne ogłoszenia :))

17 sie 2010 - 11:27:49

Niezłe.!


A pamiętacie może nazwe wątku w którym jakaś szafowiczka prezętowała takie śmieszne oferty sprzedaży ( to była z takiej strony internetowej )
Np.Było coś takiego że oferta sprzedaży 10 par rajstop 5 par całych i 5 par z oczkami i to nie za przysłowiową złotówke.

Może pamietacie jak się nazywała ten wątek, bo nie mogo ani go , ani tej strony znależć

Nietypowe i śmieszne ogłoszenia :))

17 sie 2010 - 11:27:55

ludzie to mają pomysły!! :p
pośmiałam się troszkę;))))))))))))

Nietypowe i śmieszne ogłoszenia :))

17 sie 2010 - 11:31:47

ale mi humor poprawiłaś tym wątkiem ;D

ale powiem wam, że mój facet kiedy miał 17-18 lat z kumplai chcieli 'dorobić' i dali ogłoszenie w necie że za jakąś tam opłątą mogą służyć na imprezach jako towarzysze i mieli chętnych! Tyle że głównie były to panie w okolicy 35-40 lat heh

Nietypowe i śmieszne ogłoszenia :))

17 sie 2010 - 11:48:46

U mnie na tablicy ogloszen kiedys widzialam :

"Przystojny pan po 60-tce szuka pani z mieszkaniem mającej dużo pieniędzy.
Prosze o kontakt pod nr +++++++++++'

:D

Nietypowe i śmieszne ogłoszenia :))

19 sie 2010 - 12:51:48

Hehe, super... Czegóż to ludziska nie wymyślą... ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

strazne zdjęcia filmiki