Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Administracja na szafie zrobila takie skomplikowane zgloszenia ze nie moge wypelnic formularzu o oszustwie !!
zostalam oszukana a gdy wypelnilam formularz stwierdzono ze nie jestem strona przestepstwa. !
no smieszne.
dziewczyna chce usunac konto a ja nie mam naadal ani swojej bluzki ani obiecanej. !
wiec jesli administracja sie tym nie zajmie to kto ?!
policja nie zajmie sie taka drobnostka..

no wiem coś o tym .... nawet kiedys jak się napisało do nich wiadomośc to i tak to mieli gdzies .... i nie odpisywali ...
tez nie wiem po co oni są ... a sorry, wiem ! do nominowania kolejnych bezsensowych moderatorów ...
nie zdziwie się jak za chwile usuną ten wątek ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-10 13:12 przez alicjast.

no daj spokoj. !
oni tez powinni sie zainteresowac tym! jesli zalezy im na ludziach.
bo jak tak kazdego beda olewac miec to gdzies i duzo jest takich panienek co sa oszustkami too ktos bedzie mial to gdzies ii tyle ..
no niech sprobuja to bede pisala o tym do skutku. !!

a czy osoby niezweryfikowane moga wypelniac takie formularze?

no tak powinna się zweryfikowac ... no ale co z tego ???!!!! jest normalnym użytkownikiem i powinni ją szanować ! została oszukana, więc powinni jej pomóc !
a poza tym ja już jestem na tym portalu od dłuższego czasu ... i kiedy jak zostałam oszukana to byłam zweryfikowana, a i tak mi nie odpisali ani nic z tym nie zrobili !

to po co teraz ta straszna WERYFIKACJA ?? jak to i tak nie pomaga ?! oszuści są wszędzie a admini chcieli po prostu zarobic, a nie pomóc portalowi ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-10 13:18 przez alicjast.

jesteś niezweryfikowana? czy piszesz z "zapasowego" konta?

nie wiem ale jak bedzie taka potrzeba to zweryfikuje .
haha i jesli odpowie mi chociaz albo zadziala w tym kierunku !
bo jak nie to nie ma co dalej tu werbowac. :lol2:
potral dla oszustek mozna powiedziec..
nie obrazajac oczywiscie porzadnych i uczciwych szafowiczek !! ;)

alicjast
moim zdaniem ...nie znaczy to ze jej nie wspolczuje bo bardzo ...
ale po to potrzebna jest weryfikacja aby potem byc w pewnym sensie zabezpieczonym od roznych tego typu przypadkow

savoorswe3tness
no tak ale prawo niestety nie dziala wstecz
W chwili oszukania bylas niezweryfikowana

Poza tym to nie jest portal oszustek



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-10 13:21 przez czarnowlosa.

no tak.
ale powiedz mi co daje ta weryfikacja?
tylko tyle ze jest sie pewnym wprawdzie w 50 % ze nie zostaniesz oszukana.
ale rownie dobrze mogl kazdy sobie wplacic to 3 zl czy taam iles i miec. ;)
komentarze niby miaala pozytywne..
i dosc sporo.
to dziwne dlaczego akurat mnie oszukala. ;/

no wspolczuje, ale swoja droga to zescie sie rozwydrzyly niesamowicie, nie widzialam zeby gdzies tak jechali po administracji jak tu

niezweryfikowanymi administracja się nie zajmuje - nawet dla zweryfikowanych transakcje z nimi są na własną odpowiedzialność i w razie problemów niewiele poświęcą uwagi

yh.. no ale taka jest prawda. !
teraz jeszcze ta panna chce usunac konto.. ;/
bo niby z mezem sie kloci..
aa niech usuwa tylko poprosze moja bluzke xDD bo czekam juz z miesiac.. ;D

mam pytanko. czy administracja może sprawić żeby zablokować możliwość pisania do mnie komentarzy i wiadomości przez jedną użytkowniczke ??? jest taka jedna nawiedzona ktora nie daje mi spokoju i wystawia złośliwe komentarze. nie wiem czy z zazdrości czy z czego ale mam jej dość.czekam na odp

ja o tym nie wiem bo nigdy takiego przypadku nie mialam ale poszukaj tam gdzies..
moze bedzie cos o tym. ;)

Ja jak czekalam na weryfikacje jezeli byl ktos zainteresowany to sprzedawalam na allegro
Nie napisalas w jakim sensie zostalas oszukana Sprzedalas cos , wymienilas kupilas?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Śmieszne sytuacje z waszego życia