Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

to z tamtą dziewczyną gadaj, w końcu z nią się umawiałaś na wymianę (jak się domyślam)

Moja sytuacja i tak jest najlepsza :

Dostalam od niezweyfikowanej 5lip (dziewczya kupila odemnie 5rzeczy a za 2minuty mialam juz 5lip) - pomimo ze do zadnej transakcji miedzy nami nie doszlo, dostalam negatywy.

Zajal sie tym Kashmir082 i wszystko szlo sprawnie i ok - az do czasu gdy admini mieli usunac owe lipy (to miala byc tylko formalnosc) . Minal miesiac i lipy dalej są. ;|

masakra.

wymienialam sie.
i jakoz ze mam niezweryfikowane konto wyslalam bluzke pierwsza.
doaszla do niej wszystko ok i nagle ona przestala pisac..
jak gdyby nigdy nic..
i twierdzila ze bluzka jest w drodze..i jakos nie doszla do dzis od 29.12 ;/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

weryfikacja jest po to aby miec prawdziwe dane szafiarek!!!!!!!!! bylo powtarzane pare razy!

czy administracja ma isc za was na policje????? administracja przekazuje dane jesli jest taka potrzeba policji- o ile policja zarzada!

czy jak ktos cie oszuka na allegro- to ktos z administracji allegro idzie za ciebie na policje>?
nie! takze odsylaja do skierowana sprawy na policji a na policji musza przyjac kazde zgloszenie!

Cytat
sylwunia87
mam pytanko. czy administracja może sprawić żeby zablokować możliwość pisania do mnie komentarzy i wiadomości przez jedną użytkowniczke ??? jest taka jedna nawiedzona ktora nie daje mi spokoju i wystawia złośliwe komentarze. nie wiem czy z zazdrości czy z czego ale mam jej dość.czekam na odp

ja tez mam problem z jedna szafowiczka ale pisze zawsze do moderntorow i usuwaja mi komentarze od niej :) takze mozesz bezposrednio do modernatora pisac i ci usuna komentarze i moga nawet tej osobie zawiesic konto na kilka dni :)




a co do administracji to oni kompletnie nic nie robia.........ja juz przestalam wogole do nich pisac bo to jest bezcelowe a jestem zweryfikowana i co to daje ......za przeproszeniem G....

Co do wątku, to niestety jesteś niezweryfikowana. Obojętnie czy uważasz to za głupie (nie tylko Ty ;D ) czy też nie, to jednak tu jest to wymagane, jeśli oczekujesz bezpieczeństwa...

Cytat
filipinka5
no wspolczuje, ale swoja droga to zescie sie rozwydrzyly niesamowicie, nie widzialam zeby gdzies tak jechali po administracji jak tu


Nie widziałam, żebyś gdzieś administracja tak nic nie robiła jak tu. W kwietniu zeszłego roku zostałam oszukana, wysłałam kilka wiadomości/ zgłoszeń i zero odzewu do dziś. Wiem, że osób w mojej sytuacji jest znacznie więcej.

Cytat
betulek
niezweryfikowanymi administracja się nie zajmuje - nawet dla zweryfikowanych transakcje z nimi są na własną odpowiedzialność i w razie problemów niewiele poświęcą uwagi

czyli jak jestem niezweryfikowana i kupie cos od zweryfikowanej a ona mi nie wysle mojej rzeczy to nie mam szans na pomoc od administracji czy jak

tez tak miałam, nie mogłam napisać do nich oszustwie! ten formularz to chyba jakaś ściema;/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

do autorki watku- opisz mi sytuacje na pw- przekaze administracji skoro nie mozesz sie skontaktowac przez panel pomocy.
Temat zamykam bo sie jak zwykle rodzi klotnia. Jesli ktos ma jakies obiekcje dotyczace pracy administracji czy moderatorow prosze pisac na kontakt...
pozdrawiam

bo tak naprawdę to na Szafie powinny być wprowadzone jeszcze dwie funkcje - Taty i Starszego Brata. Dostawaliby info, co trzeba załatwić, gdzie jechać, komu buzię sklepać, a kogo tylko okrzyczeć i wreszcie wszystko byłoby załatwiane jak trzeba
:))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Śmieszne sytuacje z waszego życia