Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 21:54:15

Cytat
katasza
nikt mi też nie zabrania ;)

nikt Ci nie zabrania.. owszem. Ale jak chcesz nabijac numerki koło napisu ''posty'' to sobie odpuść..

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 21:55:51

Dziewczyny nie miałam na prawdę niczego złego na myśli to pisząc! Więc trochę się opanujcie. :)

zweryfikowana
Posty: 2.570
Ostrzeżenia: 1/5

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 21:57:45

yyy a co mnie obchodzi kiedy i z jakiego powodu rzygalas??

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.284

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 21:58:55

nie powiem sytuacja raczej żadna by się szczycić, śmiać i opowiadać o tym
no cóż kiedyś to byłoby wstydliwe dziś się mówi o wszystkim, przerażające

temat jak 80% tutaj, nie zaskakuje mnie już nic, aczkolwiek aby za bardzo nie odchodzic od tematu to gratuluje, zapewne na około było kupe miejsca ale doszłaś do wniosku że na koleżanke będzie najwygodniej :) tak to jest smieszne, tylko ja bym sie śmiała bardziej z toku myślenia niż z sytuacji:)

w życiu bywało różnie, niespodzianki takie chodzą po ludziach, ale nigdy nie pozowoliłabym sobie w taki sposób to zrobić

zweryfikowana
Posty: 3.200
Ostrzeżenia: 1/5

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 21:59:13

Doczka nie przetłumaczysz :) Wszyscy chcą być tacy hop do przodu a nie tolerują wątku innego niż HOT or NOT (oczywiście są wyjątki) ;))

A potem się dziwić że obcokrajowcy mówią że Polska to zacofany kraj ;)

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 21:59:30

uznałam, że chyba powinnam zmienić wypowiedź.. ;d
zmieniam :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 22:53 przez magodzianka.

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 21:59:47

Ale wiesz -moge sie wypowiadać kochanie gdzie mi sie podoba ;) a tobie raczej nic do tego ...
zawsze dobijały mnie wątki osób niezweryfikowanych,które najzwyczajniej w świecie robią sobie jaja ..
Moge to komentować-bo mam taką ochotę na przykład - a ty -skoro Ci sie to nie podoba -możesz omijać moje wypowiedzi szerokim łukiem ;) PEACE !

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 22:01:31

hehehehheheheh nie no nie wydaje mi sie zeby to byla prowokacja tak jak wczesniejsze dziewczyny sugeruja hihi ale rozbawila mnie ta historia bardzo ;) hehe wspolczuje Ci... ale bedziesz miala przynajniej co kiedys wspominac hehehhehe

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 22:05:59

Proszę o zamknięcie wątku ,ponieważ widzę że nie przypasował niektórym . Dziękuje.

Cytat
katasza
Ale wiesz -moge sie wypowiadać kochanie gdzie mi sie podoba ;) a tobie raczej nic do tego ...
zawsze dobijały mnie wątki osób niezweryfikowanych,które najzwyczajniej w świecie robią sobie jaja ..
Moge to komentować-bo mam taką ochotę na przykład - a ty -skoro Ci sie to nie podoba -możesz omijać moje wypowiedzi szerokim łukiem ;) PEACE !
Kataszo ... dla mnie nie ma żadnego problemu wypowiadaj się gdzie chcesz i jak chcesz. Dla mnie nie ma problemu. Tylko w tym przypadku jaj sobie najzwyczajniej nei robiłam . PEACE And LOVE :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 22:09 przez doczkapoczka11.

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 22:08:04

Cytat
katasza
Ale wiesz -moge sie wypowiadać kochanie gdzie mi sie podoba ;) a tobie raczej nic do tego ...
zawsze dobijały mnie wątki osób niezweryfikowanych,które najzwyczajniej w świecie robią sobie jaja ..
Moge to komentować-bo mam taką ochotę na przykład - a ty -skoro Ci sie to nie podoba -możesz omijać moje wypowiedzi szerokim łukiem ;) PEACE !

doobra doobra to że ktoś jest niezweryfikowany to nie powód aby z niego robić kogoś gorszego.
komentuj sobie ile tylko masz ochote i dalej nabijaj cyferki kolo napisu ''posty'' tylko szkoda z twoje wypowiedzi sa conajmniej nieciekawe i dają dużo do życzenia.

Chciałabyś byc ponad, co?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 3.681

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 22:08:25

ja byłam na tym w kinie, i przy tej scenie jak zaczeli krzyczeć razem bo zostało mało czasu i babka sobie ucina reke a on tłuszczyk cała widownia zaczęła się śmiać ;P Mnie aż brzuch rozbolał ze śmiechu ;P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.284

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 22:23:13

a co do filmu to ja też się strasznie śmiałam tylko 1 część zrobiła na mnie wrażenie kolejna każda co raz bardziej tylko krwawa ez składu i ładu wzbudzała we mnie masakryczny śmiech, film porażka

Filmy - mdłości itp.

29 gru 2009 - 22:46:07

w każdym wątku musi nastąpić "skakanie sobie do gardeł" ;p
tylko nie przesadzajcie dziewczyny :)
poczekajmy na inne ciekawe wypowiedzi, może akurat będzie się z czego pośmiać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prawda czy fałsz???