Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wojna!

22 gru 2009 - 15:49:01

Puszka ananasów wypada przez otwarte okno. na szczęście pod ręką miałam gruszkę z zeszłorocznego sezonu. Bardzo, bardzo dojrzałą. Rzuuuuuuuuuuucaaaaaaaaammmmmm:D
Pozdrawiam i życze udanej zabawy papa

Wojna!

22 gru 2009 - 15:49:01

Cytat
czekoladka15
Rzucam cię karpiem i dobijam leżącą w wannie i wychodze zadowolona...
powstaj~ę w postaci zombiaka i morduj~ę po kolei wszystkich, komu ten wątek przeszkadza.

nie mówcie że nie tylko nie stać was na odrobine szaleństwa - próbujecie zepsuć zabaw~ę tym, kogo stać. Nie podoba sie wątek - nie bierzcie w nim udziału on nie jest jedyny na forum. Zajmujcie się swoimi poważnymi sprawami i nie przeszkadzajcie nam sie odstresowywać. zarzucam was stęchłymi jajami.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.944

Wojna!

22 gru 2009 - 15:49:24

Proszę o spokój!!! Jeżeli komus sie wątek nie podoba ,proszę przenieść sie na inny, i nie zakłócac spokoju tej zabawie.

Wojna!

23 gru 2009 - 08:27:58

Cytat
puchuskubatek
Cytat
czekoladka15
Rzucam cię karpiem i dobijam leżącą w wannie i wychodze zadowolona...
powstaj~ę w postaci zombiaka i morduj~ę po kolei wszystkich, komu ten wątek przeszkadza.

nie mówcie że nie tylko nie stać was na odrobine szaleństwa - próbujecie zepsuć zabaw~ę tym, kogo stać. Nie podoba sie wątek - nie bierzcie w nim udziału on nie jest jedyny na forum. Zajmujcie się swoimi poważnymi sprawami i nie przeszkadzajcie nam sie odstresowywać. zarzucam was stęchłymi jajami.


fuj, ale na szczęście schroniłam się pod miską i mi się nie dostało,
rzucam latającym talerzem
a może by tak wrócić do zabawy :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-11 15:57 przez joasia_mi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepsze filmiki na youtube