Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wojna!

22 gru 2009 - 15:10:12

poślizgnęłam się na mydle, które wypadło z mydelniczki, to mnie bardzo rozwścieczyło, złapałam patelnię i biegnę za Tobą...

Wojna!

22 gru 2009 - 15:12:26

Patelnia wypada Ci z reki, trafia na palnik a na nia karp. Rzucam do Ciebie solniczkę

Wojna!

22 gru 2009 - 15:14:16

solę karpia, chwytam go z patelni i zaczynam was okładać

Wojna!

22 gru 2009 - 15:15:16

Rzucam cię karpiem i dobijam leżącą w wannie i wychodze zadowolona...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-22 15:15 przez czekoladka15.

Wojna!

22 gru 2009 - 15:16:54

nie wychodzisz bo w drzwiach spotykasz mnie uzbrojoną w kałacha
strzelam do Ciebie z ostrej amunicji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-22 15:17 przez joasia_mi.

Wojna!

22 gru 2009 - 15:19:49

Serio, nie macie nic ciekawszego do roboty ;> Może jakaś książka? Albo pomoc rodzinie, spacer, zakupy, telewizja ;> Wszystko tylko nie ośmieszanie się na forum takimi pierdołami, o niee... Chyba, że trafił swój na swego i macie fajną zabawę, super ;| Poważnie pytam, bo osobiście cierpię na brak czasu, a gdy tylko go mam to spędzam w ciekawszy sposób - podziwiam takie osoby, które w XXI wieku, w kilka dni przez świętami, z nudy sobie klikają, mogę wam polecić kilka fajnych sposobów na nudę :> od imprezy, piwa po naukę ;) podajcie mi swój przepis na życie ;> Ten, uroczy sposób marnowania czasu, tak bardzo mnie zaszokował, że straciłam 3 minuty na głupi komentarz, ale płakać mi się chcę jak widzę podobne tematy, od tych: HOT OR NOT!!!! albo doradźcie w co się ubrać ( fajnie, że dorosła baba nie umie się ubrać ;-) ) co jeszcze, hmmm - rzucić go?? ( w sensie chłopaka, bo się pokłóciłam z nim) - nie wiem, co widzicie w całym tym internecie, proponuję zajać się życiem REALNYM!!!! :))

Wojna!

22 gru 2009 - 15:20:14

Na szczęście udało mi się poskromić karpia, zasztyletowałam go. Jednak po chwili czuję, że coś chodzi mi po plecach... szybko się orientuję, że to gigantyczny pająk i zrzucam go ścierką, a on ląduje wprost obok ciebie.

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

Wojna!

22 gru 2009 - 15:20:46

Cytat
emilianka1981
Cytat
mario91
a ja radze siedzieć mniej przed komputerem bo patrze ze cos siada na psyche.

ale mnie rozbawiłas teraz hahaha:D

tu nie ma co sie śmiac tu trzeba płakać,

Wojna!

22 gru 2009 - 15:22:39

Cytat
lauretta
Serio, nie macie nic ciekawszego do roboty ;> Może jakaś książka? Albo pomoc rodzinie, spacer, zakupy, telewizja ;> Wszystko tylko nie ośmieszanie się na forum takimi pierdołami, o niee... Chyba, że trafił swój na swego i macie fajną zabawę, super ;| Poważnie pytam, bo osobiście cierpię na brak czasu, a gdy tylko go mam to spędzam w ciekawszy sposób - podziwiam takie osoby, które w XXI wieku, w kilka dni przez świętami, z nudy sobie klikają, mogę wam polecić kilka fajnych sposobów na nudę :> od imprezy, piwa po naukę ;) podajcie mi swój przepis na życie ;> Ten, uroczy sposób marnowania czasu, tak bardzo mnie zaszokował, że straciłam 3 minuty na głupi komentarz, ale płakać mi się chcę jak widzę podobne tematy, od tych: HOT OR NOT!!!! albo doradźcie w co się ubrać ( fajnie, że dorosła baba nie umie się ubrać ;-) ) co jeszcze, hmmm - rzucić go?? ( w sensie chłopaka, bo się pokłóciłam z nim) - nie wiem, co widzicie w całym tym internecie, proponuję zajać się życiem REALNYM!!!! :))

piszesz że jest wiele ciekawszych zajęć a sama siedzisz na szafie i czytasz te forum które jak twierdzisz są nudne i masz czas dać jeszcze taki wyczerpujący komentarz.....

Wojna!

22 gru 2009 - 15:24:54

nie mogę...sądziłam, że jak autorka wątku napisze, o co jej chodzi, to zostanie wyśmiana przez całą resztę, a tutaj widzę, że się niektóre świetnie bawią rzucając w siebie wirtualnymi pomidorami...nigdy nie widziałam tak absurdalnej zabawy i takiego beznadziejnego wątku.

Wojna!

22 gru 2009 - 15:26:46

Cytat
uniquewoman
Na szczęście udało mi się poskromić karpia, zasztyletowałam go. Jednak po chwili czuję, że coś chodzi mi po plecach... szybko się orientuję, że to gigantyczny pająk i zrzucam go ścierką, a on ląduje wprost obok ciebie.

na szczescie nie boję sie pająków, oswoiłam go i jest teraz moim przyjacielem
rzucam w Ciebie puszką ananasów

Wojna!

22 gru 2009 - 15:28:43

Cytat
mario91
Cytat
emilianka1981
Cytat
mario91
a ja radze siedzieć mniej przed komputerem bo patrze ze cos siada na psyche.

ale mnie rozbawiłas teraz hahaha:D

tu nie ma co sie śmiac tu trzeba płakać,

oj dziewczyny mają dobry humor niech sie bawią moim zdaniem to jest cos co potocznie nazywa sie głupawką i co komus cos złego to robi:)

Wojna!

22 gru 2009 - 15:34:35

ojoj jakie pochmurne nastroje przed swietami, jak sie nie podoba to sie nie udzielam, a jak ktoś ma ochotę sie powygłupiać i wyżyć wirtualnie to zapraszam do zabawy

Wojna!

22 gru 2009 - 15:40:57

Cytat
lauretta
Serio, nie macie nic ciekawszego do roboty ;> Może jakaś książka? Albo pomoc rodzinie, spacer, zakupy, telewizja ;> Wszystko tylko nie ośmieszanie się na forum takimi pierdołami, o niee... Chyba, że trafił swój na swego i macie fajną zabawę, super ;| Poważnie pytam, bo osobiście cierpię na brak czasu, a gdy tylko go mam to spędzam w ciekawszy sposób - podziwiam takie osoby, które w XXI wieku, w kilka dni przez świętami, z nudy sobie klikają, mogę wam polecić kilka fajnych sposobów na nudę :> od imprezy, piwa po naukę ;) podajcie mi swój przepis na życie ;> Ten, uroczy sposób marnowania czasu, tak bardzo mnie zaszokował, że straciłam 3 minuty na głupi komentarz, ale płakać mi się chcę jak widzę podobne tematy, od tych: HOT OR NOT!!!! albo doradźcie w co się ubrać ( fajnie, że dorosła baba nie umie się ubrać ;-) ) co jeszcze, hmmm - rzucić go?? ( w sensie chłopaka, bo się pokłóciłam z nim) - nie wiem, co widzicie w całym tym internecie, proponuję zajać się życiem REALNYM!!!! :))
Jestem w pracy, szef czuje świąteczny klimat więc daje mi luzy, jeszcze tylko jutro musze wstac o 5:45 pojutrze pośpię do 9 a co zaszaleję! Za chwile idę na obiad z osobami z pracy- ot taka a'la wigilijna kolacja:) Nie widze powodu do tego żeby się smucic. Nie bardzo przepadam za wątkami typu "hot or not" aczkolwiek czasem zdaży mi się w takowym wypowiedziec, zdecydowanie częściej komentuję wątki o niespełnionej miłości po to, aby wesprzec założycielkę wątku bo wiem, że każde słowo otuchy jej się przyda. Czy to źle? Nie rozumiem smutasów, którzy boja się pośmiac z samych siebie, powygłupiac i uwolnic z siebie troche dziecka! To jest internet w życiu realnym zachowuję się (trochę) powazniej. Z okazji zbliżających się Swiąt życze Ci odrobiny dystansu do tego szarego, przepełnionego smutasami życia. Pozdrawiam;)

Wojna!

22 gru 2009 - 15:45:54

heheh precz ze smutasami :)))))PP

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepsze filmiki na youtube