Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:15:12

to mam jeszcze jedna historyjkę która spotkała mnie kiedy razem z mama wybrałam sie na zakupy do centrum handlowego :D

moja mamsuka ma zwyczaj ze przymierza cos pól godz po czym i tak wychodzi z niczym :D no a ze ja juz bylam zmeczona to mowie ze poczekam sobie przy nastepnym stoisku... noi ide sobie i patrze a tu sklep z przeźroczystymi szybami gdzie stało pełno butów...a że ja maniaczka bucików to przycupnęłam sobie na przeciwko.... i pech chciał ze stanęłam koło stoiska gdzie stały manekiny....włożyłam rączki w kieszenie, nozke wstawiłam i tak stoje rozmarzona i wpatruje sie w te cudenka...a jakas babka - byla gdzies juz pewnie po 50 dorwała sie do tych manekinów i ogląda płaszcze na nich.... no to ja zlewa na nią, zbytnio sie nią nie przejełam, :D juz chciałam odejsc jak ta baba ciach mnie w objęcia i trzyma .... :D to ja do niej co Pani wyprawia??? a ona:

Jezus Maryja ja myślałam ze manekin leci... xD no myslałam ze nie wyrobie... babka albo slepa albo tak zajeta tymi plaszczami ze nie zauwazyla ze ja istota zyjaca .. o normalnie boki zrywac :D

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:22:59

Nom...yyy ale co w związku z tym ;x ?

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:23:41

nic...watek w dziale humor... xD

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:25:48

hehehe :) Zabawnie opisujesz te swoje historie no i same w sobie są one zabawne:)

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:27:32

haha:d

prze jaja :D
fajna przygoda:d

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:29:16

He he he Ty to masz szczęście do tych śmiesznych historii :)

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:29:39

He he, że manekin leci, dobre;))

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:32:49

Hm no oki ale po co odrazu 2 watki zakladac jak dopiero co jeden zalozylas

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:33:09

ta kobieta chyba desperacko poszukiwała płaszcza:D
aach, ta gorączka przedświątecznych zakupów;D

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:35:13

niecierpię tych bramek :D:D:D mi raz piszczało a ze nie wiedzieli co u mnie tak piszczy to kazali mi buty sciągnąc i przejsc bez nich .... :D:D:D wstyd jaaaak nie wiem co... cos w nich bylo ze tak wylo.... :D

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:35:29

to się zdarza :D:D hehe ja raz w sklepie myślałam że wpadłam na manekina i go zaraz przewrócę a to dziewczyna "żywa" stała hehe :D głupio mi się zrobiło :)

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:36:10

Cytat
NiKi18
niecierpię tych bramek :D:D:D mi raz piszczało a ze nie wiedzieli co u mnie tak piszczy to kazali mi buty sciągnąc i przejsc bez nich .... :D:D:D wstyd jaaaak nie wiem co... cos w nich bylo ze tak wylo.... :D



yyy sory watki pomylilam :D:D:D:D

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:47:16

,,JEZUS MARYJA":D:D:D

z życia wzięte :D

10 gru 2009 - 23:56:10

przecież to w ogóle nie jest śmieszne. - słabe masz poczucie humoru, jakieś krzywe.


o_O WTF & OMG. idź spać już ...moze Ci sie przyśnia jakies nowe "dowcipy" Żartownisio :D

z życia wzięte :D

11 gru 2009 - 00:02:44

dobre:P
ja kiedyś byłam w ccc z swoja świętej pamieci babcią...
oglądamy butki jakieś sie jej spodobały to mierzy -ok czekam:P
a tam patrze babcia z torebki worek foliowy wyciaga i na nogę ubiera!!!!!!!!!!!!!!! heeh:P
przerażona pytam co robi a ona ze na gołą nogę nie bedzie mierzyć buta i pakuje tą nogę z workiem do bucisza! hahaahah myślałam ze sie zapadne ze wstydu:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co teraz robicie ?