Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:43:36

a tak dla humorku chce wam opowiedziec o moim dzisiejszym wyskoku na zakupy :D a wiec wszystko pięknie ładnie błąkam sie po galerii w szale zakupów noi wstąpiłam do H&M.... wybrałam kilka ciuszków i biegusem do przymierzalni :)) zajęta ogladaniem ciuszkow ktore ,,wyhaczylam,, weszłam do pierwszej lepszej przymierzalni i ciach zamknęłam drzwiczki.... ja patrze a tu co???

az mi szczeka opadła ... drzwiczki moze i byly ale BEZ KLAMKI, bez zadnego uchwytu nic kompletnie nic.... jedna tylko dziurka po klamce która pewnie juz zbierała kurz :D

no ale mowie spokojnie kochana bez paniki przeciez nie utknelas tu na zawsze.... w pierwszym momencie mowie a tam najpierw przymierze ciuszki a potem bede szukac POMOCY :D

przymierzylam (niestety nic mi nie sie nie spodobało) i zaczelam kombinowac jak tu wylezc...

mialam chyba wiecej szczescia niz rozumu bo pod drzwiczkami była luka miala moze ze 35cm tak na oko (byla mala ale nie najmniejsza ;p ) ... wiec sobie uklęłam, wyjżałam i szukam jakiejs żywej duszy nie szczędząc przy tym ,,halo,, ,,jest tu ktoś,, haloooooooooo,, i nic cisza...2 przymierzalnie dalej ktos byl i cos przymierzal ale niezbyt sie mna zainteresowal :) no wiec co... położyłąm sie na podłodze i czekałam na moment kiedy nikogo nie bedzie ... a potem wyczołgałąm sie przez tą dziure CUDEM!

mam nadzieje ze kamery tego nie ,,dostrzegły,, bo pewnie łądny ubaw by tam mieli :D:D:D

jak gdyby nigdy nic otrzepałam sie i uciekłam stamtąd... ufff :D:D:D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:47:08

HAHAHAHAHHA oj bo puszcze :D hahaha chcialabym to widziec :D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:47:28

hahahha, ostroo ;D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:48:07

jesteś mistrzem :))))))))))))

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:48:16

hahah :D skonałam :D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:48:22

hahaha niezła agentka :D:D:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:48:55

Noo ciekawa sytuacja :D
Ja raz będąc w HM, znalazłem w przymiarzalni 24 klipsy (te zabezpieczenia które się przypina do szmat). Komuś nieźle się udało obłowić :) nie wiedziałem czy mam udać że tego nie widziałem, czy wziąć te klipsy popalone i zanieść do kasy.... Ale zostawiłem to, bo zaraz by było że to niby ja :D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:50:59

Ha ha, wyobrażam sobie to..;))) Miałaś przygode.;D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:51:42

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 17:04 przez kajaaha.

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:52:05

nooom ;p niestety mam szczescie do tego typu sytuacji :D hehe

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:52:09

hahah oszalałam :D:d szukaj siebie na YouTube jesli były kamery hahahhahahahahha

Cytat
kashmir082
Noo ciekawa sytuacja :D
Ja raz będąc w HM, znalazłem w przymierzalni 24 klipsy (te zabezpieczenia które się przypina do szmat). Komuś nieźle się udało obłowić :) nie wiedziałem czy mam udać że tego nie widziałem, czy wziąć te klipsy popalone i zanieść do kasy.... Ale zostawiłem to, bo zaraz by było że to niby ja :D
w hm to normalka kiedyś widziałam jak dziewczyna z wózkiem i dzieckiem weszła do przymierzalni byłam obok i tylko słyszałam rozdzieranie materiału ... niejednokrotnie przymierzałam spodnie, kurtki lub bluzy z kieszeniami pełnymi klipsów!



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-10 22:55 przez kiciakk91.

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:53:38

Cytat
kashmir082
Noo ciekawa sytuacja :D
Ja raz będąc w HM, znalazłem w przymiarzalni 24 klipsy (te zabezpieczenia które się przypina do szmat). Komuś nieźle się udało obłowić :) nie wiedziałem czy mam udać że tego nie widziałem, czy wziąć te klipsy popalone i zanieść do kasy.... Ale zostawiłem to, bo zaraz by było że to niby ja :D
Yyy, że liczyłeś.? ;)

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:54:11

Cytat
kashmir082
Noo ciekawa sytuacja :D
Ja raz będąc w HM, znalazłem w przymiarzalni 24 klipsy (te zabezpieczenia które się przypina do szmat). Komuś nieźle się udało obłowić :) nie wiedziałem czy mam udać że tego nie widziałem, czy wziąć te klipsy popalone i zanieść do kasy.... Ale zostawiłem to, bo zaraz by było że to niby ja :D
kashmir mój brat w niedzielę przyjechał z zakupów, i w bluzie którą kupił,w kieszeni było chyba 8 tych klipsów.w domu je zobaczył...i dopiero go olśniło dlaczego wszędzie na niego reagowało....

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:55:12

Cytat
natijack
Cytat
kashmir082
Noo ciekawa sytuacja :D
Ja raz będąc w HM, znalazłem w przymiarzalni 24 klipsy (te zabezpieczenia które się przypina do szmat). Komuś nieźle się udało obłowić :) nie wiedziałem czy mam udać że tego nie widziałem, czy wziąć te klipsy popalone i zanieść do kasy.... Ale zostawiłem to, bo zaraz by było że to niby ja :D
Yyy, że liczyłeś.? ;)
Zawsze liczę takie klipsy w przymiarzalniach w HM :) kiedyś kupiłem spodnie tam, i przy wychodzeniu, bramka piszczała, ochro ogladał spodnie, i okazało się że w kieszeniach było prawie 10 klipsów poodczepianych pewnie z innych rzeczy :)

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:56:39

Jejku nie mogę ze śmiechu. Hahah ale to musiało wyglądać <lol>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z życia wzięte :D