Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

sklep detailingowy

21 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:43:36

a tak dla humorku chce wam opowiedziec o moim dzisiejszym wyskoku na zakupy :D a wiec wszystko pięknie ładnie błąkam sie po galerii w szale zakupów noi wstąpiłam do H&M.... wybrałam kilka ciuszków i biegusem do przymierzalni :)) zajęta ogladaniem ciuszkow ktore ,,wyhaczylam,, weszłam do pierwszej lepszej przymierzalni i ciach zamknęłam drzwiczki.... ja patrze a tu co???

az mi szczeka opadła ... drzwiczki moze i byly ale BEZ KLAMKI, bez zadnego uchwytu nic kompletnie nic.... jedna tylko dziurka po klamce która pewnie juz zbierała kurz :D

no ale mowie spokojnie kochana bez paniki przeciez nie utknelas tu na zawsze.... w pierwszym momencie mowie a tam najpierw przymierze ciuszki a potem bede szukac POMOCY :D

przymierzylam (niestety nic mi nie sie nie spodobało) i zaczelam kombinowac jak tu wylezc...

mialam chyba wiecej szczescia niz rozumu bo pod drzwiczkami była luka miala moze ze 35cm tak na oko (byla mala ale nie najmniejsza ;p ) ... wiec sobie uklęłam, wyjżałam i szukam jakiejs żywej duszy nie szczędząc przy tym ,,halo,, ,,jest tu ktoś,, haloooooooooo,, i nic cisza...2 przymierzalnie dalej ktos byl i cos przymierzal ale niezbyt sie mna zainteresowal :) no wiec co... położyłąm sie na podłodze i czekałam na moment kiedy nikogo nie bedzie ... a potem wyczołgałąm sie przez tą dziure CUDEM!

mam nadzieje ze kamery tego nie ,,dostrzegły,, bo pewnie łądny ubaw by tam mieli :D:D:D

jak gdyby nigdy nic otrzepałam sie i uciekłam stamtąd... ufff :D:D:D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:47:08

HAHAHAHAHHA oj bo puszcze :D hahaha chcialabym to widziec :D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:47:28

hahahha, ostroo ;D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:48:07

jesteś mistrzem :))))))))))))

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:48:16

hahah :D skonałam :D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:48:22

hahaha niezła agentka :D:D:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:48:55

Noo ciekawa sytuacja :D
Ja raz będąc w HM, znalazłem w przymiarzalni 24 klipsy (te zabezpieczenia które się przypina do szmat). Komuś nieźle się udało obłowić :) nie wiedziałem czy mam udać że tego nie widziałem, czy wziąć te klipsy popalone i zanieść do kasy.... Ale zostawiłem to, bo zaraz by było że to niby ja :D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:50:59

Ha ha, wyobrażam sobie to..;))) Miałaś przygode.;D

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:51:42

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 17:04 przez kajaaha.

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:52:05

nooom ;p niestety mam szczescie do tego typu sytuacji :D hehe

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:52:09

hahah oszalałam :D:d szukaj siebie na YouTube jesli były kamery hahahhahahahahha

Cytat
kashmir082
Noo ciekawa sytuacja :D
Ja raz będąc w HM, znalazłem w przymierzalni 24 klipsy (te zabezpieczenia które się przypina do szmat). Komuś nieźle się udało obłowić :) nie wiedziałem czy mam udać że tego nie widziałem, czy wziąć te klipsy popalone i zanieść do kasy.... Ale zostawiłem to, bo zaraz by było że to niby ja :D
w hm to normalka kiedyś widziałam jak dziewczyna z wózkiem i dzieckiem weszła do przymierzalni byłam obok i tylko słyszałam rozdzieranie materiału ... niejednokrotnie przymierzałam spodnie, kurtki lub bluzy z kieszeniami pełnymi klipsów!



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-10 22:55 przez kiciakk91.

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:53:38

Cytat
kashmir082
Noo ciekawa sytuacja :D
Ja raz będąc w HM, znalazłem w przymiarzalni 24 klipsy (te zabezpieczenia które się przypina do szmat). Komuś nieźle się udało obłowić :) nie wiedziałem czy mam udać że tego nie widziałem, czy wziąć te klipsy popalone i zanieść do kasy.... Ale zostawiłem to, bo zaraz by było że to niby ja :D
Yyy, że liczyłeś.? ;)

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:54:11

Cytat
kashmir082
Noo ciekawa sytuacja :D
Ja raz będąc w HM, znalazłem w przymiarzalni 24 klipsy (te zabezpieczenia które się przypina do szmat). Komuś nieźle się udało obłowić :) nie wiedziałem czy mam udać że tego nie widziałem, czy wziąć te klipsy popalone i zanieść do kasy.... Ale zostawiłem to, bo zaraz by było że to niby ja :D
kashmir mój brat w niedzielę przyjechał z zakupów, i w bluzie którą kupił,w kieszeni było chyba 8 tych klipsów.w domu je zobaczył...i dopiero go olśniło dlaczego wszędzie na niego reagowało....

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:55:12

Cytat
natijack
Cytat
kashmir082
Noo ciekawa sytuacja :D
Ja raz będąc w HM, znalazłem w przymiarzalni 24 klipsy (te zabezpieczenia które się przypina do szmat). Komuś nieźle się udało obłowić :) nie wiedziałem czy mam udać że tego nie widziałem, czy wziąć te klipsy popalone i zanieść do kasy.... Ale zostawiłem to, bo zaraz by było że to niby ja :D
Yyy, że liczyłeś.? ;)
Zawsze liczę takie klipsy w przymiarzalniach w HM :) kiedyś kupiłem spodnie tam, i przy wychodzeniu, bramka piszczała, ochro ogladał spodnie, i okazało się że w kieszeniach było prawie 10 klipsów poodczepianych pewnie z innych rzeczy :)

yyy halo huston mamy problem :D

10 gru 2009 - 22:56:39

Jejku nie mogę ze śmiechu. Hahah ale to musiało wyglądać <lol>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z życia wzięte :D