Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Śmieszne historie..

05 lis 2009 - 19:09:04

Cześć dziołszki.
Napewno macie jakieś śmieszne histori z życia wzięte. Opowiedzcie o nich.

To może ja zaczne..

Dzisiaj byłam na ślubowaniu klas pierwszych jako delegacja.. Po częśc artystycznej przyszedł czas na wręczenie nagród dyrek wymawia i wymawia...przeszedł czas na wymienienie mojej koleżanki (nienapisze jej danych) i dyrek pomylił imiona zamiast jej wymienił jej mamy wtety ta dziewczyna (stała na środku bo prowadziła apel, a że ona jest straszne bezpośrednia i bardzo śmieszna) wybuchła głośnym śmiechem ale oczywości nikt nie wiedział o co chodzi tylko nieliczni ale śmiechu było co niemiara z niej ja tak stała na środku i prawie płakała ze śmiech...

TERAZ CZEKAM NA WASZE HISTARIE

Śmieszne historie..

05 lis 2009 - 19:12:25

Cytat
ClaudziKMO
Cześć dziołszki.
Napewno macie jakieś śmieszne histori z życia wzięte. Opowiedzcie o nich.

To może ja zaczne..

Dzisiaj byłam na ślubowaniu klas pierwszych jako delegacja.. Po częśc artystycznej przyszedł czas na wręczenie nagród dyrek wymawia i wymawia...przeszedł czas na wymienienie mojej koleżanki (nienapisze jej danych) i dyrek pomylił imiona zamiast jej wymienił jej mamy wtety ta dziewczyna (stała na środku bo prowadziła apel, a że ona jest straszne bezpośrednia i bardzo śmieszna) wybuchła głośnym śmiechem ale oczywości nikt nie wiedział o co chodzi tylko nieliczni ale śmiechu było co niemiara z niej ja tak stała na środku i prawie płakała ze śmiech...

TERAZ CZEKAM NA WASZE HISTARIE
no rzeczywiscie polozylam sie ze smiechu ..... hahahahahahahahaahahaha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najtaniej?