Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

Pomozcie mi !!!

13 paź 2009 - 18:16:58

Nie chcę być chamska, albo coś w tym stylu
, ale jeszcze niedawno było wszystko dobrze od kiedy zaczął ciężko chorować mój brat (ma 11 lat), jego leki są bardzo drogie !!!! Nawet nie spodziewałam się, że będę musiała sprzedawać buty na szafa.pl). Dotąd jeszcze nie pisałam takiego wątku, bo miałam nadzieję, że nie ma takiej potrzeby, ale jednak jest ;( Dlatego przede wszystkim sprzedaję te buty http://szafa.pl/c1221591-nike-air-series-6d-gs.html (Dlatego, że mogę sprzedać je aż za 90 zł)
Zarobiłam już 40 zł za pumy espery, a jeżeli sprzedam jeszcze wszystkie buty (balerinki, adidasy: nike, adidas, reebok i pumy) oraz plecak to otrzymam razem, dokładnie 480 zł + 40 zł za pumy espera. To jest przeszło pół tysiąca. Nie jest to tak dużo, ale zawsze coś. Z góry
dziękuję za pomoc. I proszę nie pisać, że jestem oszustką, bo ja naprawdę nie kłamię i byłoby mi bardzo przykro gdyby ktoś mnie o coś osądził......

Pomozcie mi !!!

13 lis 2010 - 15:53:28

O masakra, chyba trzeba zgłosić sprawę do administracji. Nie ładnie mada2 tak kłamać.
Już cała szafa.pl przeciwko Tobie.
Masz chorego brata, 13 lat i chore dziecko? Oj oj coś wierzyć mi się nie chce.
Mało tego! Wątek o chorobie Twojego dziecka założyła magdziulek6. Ponoć Twoja koleżanka.
Ale gdyby nią była to nie kupowała by od Ciebie rzeczy na szafie i nie wystawiała by pozytywnych komentarzy.
A to jest dowód na to, że tworzysz fikcyjne konta.

Na początku wierzyć w to nie chciałam, ale teraz się nie dziwie tych negatywów na Twoim koncie.
I do administracji radzę nie pisać, bo prędzej zajmą się Tobą a nie innymi.

Pomozcie mi !!!

13 lis 2010 - 19:17:10

piszcie do administracji - i zgłaszjcie ta pie.... oszustkę!!!!!!!

Jej matka sie o wszystkim dowie ! Jak żyje ;) bo przeciez podobno rodzice zginęli w wypadku ;) Ciekawe czy pani Irenka sie ucieszy ,ze córcia ją uśmierciła ;))))

zweryfikowana
Posty: 1.471
Ostrzeżenia: 1/5

Pomozcie mi !!!

25 lis 2010 - 09:03:27

naprawdę wzruszające...

Pomozcie mi !!!

25 lis 2010 - 10:18:28

Ostatnio napisalas caly watek "PRZEPRASZAM MADA2" czyli o twoich oszustawch,nie wstyd ci?! nawet jakby historia z bratem bylaby prawdziwa to i tak uznamy ze klamiesz bo ile mozna dziewczyno?!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sprzedam sukienkę na studniówkę/wesele/sylwestra