Obecnie rozmawiamy o:

Co do opalania?

wczoraj o 22:06

Biżuteria na prezent

wczoraj o 20:57

włosy

wczoraj o 17:14

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy jesteś zmęczony tymi samymi nudnymi stylami kurtek? Czy chcesz podnieść swoją modową grę w tym sezonie? Nie szukaj dalej niż długi płaszcz męski! Ten wszechstronny element garderoby nie jest przeznaczony tylko dla wysokich i szczupłych osób - to stylowy wybór dla każdej sylwetki.

Dla wysokich i szczupłych, jednorzędowy, długi płaszcz męski do kolan jest idealnym wyborem. Podkreśli on wzrost i stworzy elegancką, wyrafinowaną sylwetkę. Wybierz neutralny kolor, taki jak czarny lub granatowy, aby uzyskać ponadczasowy wygląd, lub odważny odcień, taki jak czerwony lub zielony.

Dla osób o większej posturze najlepszym wyborem będzie dwurzędowy długi płaszcz męski. Dodatkowa warstwa materiału doda struktury i równowagi Twojej sylwetce, a długość wydłuży Twoje ciało. Wybierz ciemny kolor, taki jak węgiel drzewny lub czekoladowy brąz, aby wyszczuplić sylwetkę.

Jeśli jesteś niższy, nie unikaj trendu męskich długich płaszczy! Upewnij się tylko, że wybierasz styl, który sięga powyżej kolan, aby nie przytłoczyć swojej sylwetki. Męski długi płaszcz z paskiem może również pomóc podkreślić talię i stworzyć bardziej proporcjonalny wygląd.

Bez względu na typ sylwetki, istnieje męski długi płaszcz, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Od klasycznej wełny po modną skórę, istnieje nieskończona liczba opcji do wyboru. Dlaczego więc nie poprawić swojej gry modowej w tym sezonie i nie dodać męskiego długiego płaszcza do swojej garderoby? Nie pożałujesz!


Dane przedsiębiorcy: Salem Holding spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie przy ulicy Związkowa 26, kod pocztowy 20-148, KRS: 0000859038, NIP: 7123406909, REGON: 386981361 świadczy on pośrednictwo pomiędzy sprzedawcą a klientem. Średni czas oczekiwania to od dziesięciu do sześćdziesięciu dni. Zwrot należy kierować na swój koszt do chińskiego sprzedawcy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odkryj najmodniejsze kostiumy kąpielowe lata 2023!