Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sprzedam tanio PLANER ŚLUBNY

25 mar 2019 - 16:06:30

Hej kobietki, skoro weszłyście w ten wątek zapewne jesteście już po zaręczynach, czego wam bardzo gratuluję. Przed wami mnóstwo chwil radości z organizacji wesela ale i stresów, chciałabym wam pomóc i sprawić aby jednak przeważały te miłe chwile.
Mam do zaoferowania Planer Ślubny stworzony przeze mnie, wzbogacony o doświadczenia i propozycje klientek. Piękny kobiecy, kwiatowy motyw sprawia, że chce się mieć go w rękach. Planer jest w formie A5, w formacie PDF i DOC, dzięki temu unikacie wysokiej marży producentów, drukujecie go na czym chcecie i w jakiej formie chcecie lub po prostu uzupełniacie na komputerze. Dzięki niemu nie zapomnicie o żadnym szczególe, przez co będziecie mogły spać spokojnie. Cena to jedyne 8,99zł za aż 84 strony, ponieważ decydując się teraz dorzucam propozycje piosenek na pierwszy taniec, przewodnik po ślubnych stylach, dobór sukni do typu figury oraz pomysły na prezenty ślubne dla gości (opisy oraz zdjęcia inspiracyjne). Jeśli któraś z was jest zainteresowana proszę o wiadomość Priv, prześlę link do zakupi. Mnóstwo sprzedanych egzemplarzy i zadowolonych klientek, jestem pewna, że będziesz jedną z nich :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciuszki M-XL tanio zapraszam :)