Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sprzedam... hasło na zniżkę 20%

17 lut 2018 - 20:39:17

Do końca weekendu (18.02.2018 godz. 23:59:59)

na hasło "dzień kota"

zniżka 20% na wszystkie moje przedmioty.

Zapraszam!

sprzedam... hasło na zniżkę 20%

18 lut 2018 - 13:39:39

Ciekawe dlaczego Cię minusują. Może wielbicielki psów...

sprzedam... hasło na zniżkę 20%

18 lut 2018 - 16:13:47

hejters gonna hate

sprzedam... hasło na zniżkę 20%

18 lut 2018 - 23:05:17

Albo żony policjantów?

sprzedam... hasło na zniżkę 20%

18 lut 2018 - 23:43:45

podejrzewam że to dla tego że brzmi jak sklep internetowy:) na hasło:)a tak w ogóle to jest opcja podania hasła po zakupie i obliczy rabat??też często mnie zastanawia dla czego dziewczyny dają te śmieszne minusy to raczej tchórze które nie maja do powiedzenia nic w temacie ale minusa dadzą i myślą ze są górą:)

sprzedam... hasło na zniżkę 20%

19 lut 2018 - 00:08:57

Nie jestem sklepem internetowym. Sprzedaję/wymieniam rzeczy, które nagromadziłam w ciągu kilku lat, a których nie noszę, niektórych nawet razu nie miałam na sobie.

Sytuacja wygląda tak, że wpadł mi w oko piękny, złoty pierścionek i nie mam na niego kasy. Może zostać sprzedany w każdej chwili, tamten sprzedawca nie będzie czekał, aż uciułam... wiadomo- pojedyncza rzecz, kto pierwszy ten lepszy... Aby zachęcić do zakupów u mnie (przyspieszyć zebranie kasy) postanowiłam zrobić promocję. Hasło jest takie a nie inne bo nie miałam pomysłu na żadne sensowne, górnolotne, a że akurat wypadał dzień kota to wrzuciłam takie... zresztą po kiego sensowne i górnolotne hasło do promocji... XD. Przykładem faktycznie były dla mnie sklepy internetowe- jeśli ktoś zawodowo zajmuje się handlem i cyklicznie organizuje takie akcje to znaczy, że coś to daje...

Rabat naliczam niezależnie od tego, czy hasło padło przed czy po kliknięciu kup. Jeżeli jako sprzedająca organizuję taka akcję to mam obowiązek się z niej wywiązać. Warunki upustu są dwa- hasło i termin. Cała reszta jest rozpatrywana na korzyść kupującej.

Minusy, plusy... nie rusza mnie to. Za to zastanawia mnie jak to jest, że na olx, gdzie nie ma komentarzy i generalnie ciężko zweryfikować uczciwość sprzedawcy poszło kilka rzeczy za 100% ceny, a tu póki co ani jedna za 80%. Generalnie dla mnie to lepiej, ale mój zmysł logiczno-ekonomiczny właśnie wyrżnął pięknego orła i zarył dziobem w glebę. Ale to nic, podniosę się, otrzepię piórka i mam nadzieję, że niebawem będę błyszczeć nowym świecidełkiem na palcu:)

sprzedam... hasło na zniżkę 20%

19 lut 2018 - 10:07:04

też sprzedaje na olx i też mnie meczy jak ktoś mi piesze a co jak jestem oszustką:) ale co do sprzedaży myślę że jednak na olx ludzie kupują bo tam nawet konta nie trzeba zarabiać i bardziej znany portal to jest niz szafa no i co do produktów tam kupisz wszystko chyba:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ubrania znanym marek - nowości