Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Szok! Oriflame.

28 lis 2017 - 22:28:51

...no właśnie kosmetyki Oriflame. Napiszcie jakie są wasze ulubione? Jestem konsultantką i jestem ciekawa Waszej opini.

Postaram się również wyczerpująco odpowiedzieć na Wasze pytania.

Jeśli ktoś chce aktualny katalog prześlę pocztą za free ;)

No a jesli dokonasz zakupu w <moderacja-zachęta do zakupu poza Serwisem> Doślę próbki perfum gratis albo coś jeszcze jeśli mnie fantazja poniesie :)

Tak, więc dziewczyny, jakie są wasze doświadczenia? Śmiało pisać :P

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-29 08:06 przez moderator.

Szok! Oriflame.

28 lis 2017 - 22:55:33

Najwspanialsze zapachy i podkłady GG serce

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 00:19:28

Ja mam uczulenie na kosmetyki tej marki.

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 00:38:29

Dokładnie na co?

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 07:10:00

to się dziwię że ludzie to jeszcze kupują...drogie a są lepsze kosmetykitańczy

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 08:24:34

szczerze ?
ja kupiłam szampon i odzywkę.
Naprawdę żadna rewelacja.
Puder w kulkach słaby
tusze do rzęs też , opakowanie fioletowe.
faktycznie drogie są te kosmetyki i kremy są ciężkie jak na moją cerę.
Perfum nie miałam , dałam sobie spokój z tą firmą. katalog jest w kółko ten sam .
wałkowanie asortymentu słabe .
a najbardziej rozbawiły mnie te dietetyczne zupy za 120zł .konflikt

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 08:54:46

Szczerze mowiac nigdy, przenigdy nie uzylam zadnego kosmetyku z Oriflame, moze moglaby ktoras z Was polecic kwiatowy perfum wlasnie z Oriflame?

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 09:09:19

@kukingaku na WSZYSTKIE kosmetyki masz uczulenie?

@Polaris jeśli coś jest w katalogu w cenie regularnej - to faktycznie drogo jest, ale ja kupuję to, co jest aktualnie w promocji... I tak największym hitem dla mnie jest podkład The one everlasting w promo kosztuje ok 30 zł. Ma jaśniutki odcień który mi pasuje idealnie, świetnie kryje i świetnie się rozprowadza, matuje i długo się utrzymuje. Zanim wstąpiłam do Ori wypróbowałam mnóstwo podkładów różnych firm w kategorii cenowej 10-70 zł i zawsze miałam problem z doborem koloru (przeważnie były za ciemne) A co najważniejsze nie zapycha! Jeśli chodzi o perfumy - cóż kwestia gustu, ja od niedawna mam zapach Sublime Nature Tuberoze cena 80 zł utrzymuje się cały dzień i pięknie pachnie. Nigdy nie miałam tak trwałego zapachu (kupowałam przeważnie zapachy w cenach 30-50 zł w drogeriach, więc ciężko mi porównać trwałość do perfum droższych, bo nigdy takich nie miałam.
Niektóre kremy też świetnie się sprawdzają, lepiej niż te drogeryne w zakresie cenowym 10-35 zł.

@banach u mnie z szamponami jest tak, że nie mam po nich łupieżu, a po większości drogeryjnych miałam :( Kupilam nawet raz w aptece szampon marki katzy, o ile pamiętam, taka biała butelka z czerwoną nakretką 200 ml za 18 zł - okazał się jednym wielkim g@wnem! Łupież jak był tak został i do tego włosy były nie do rozczesania i matowe. Co do asortyment, to faktycznie dla mnie jako konsultanta, to jest słabe bo klienci nie mają w czym przebierać, ale ja mam swoje hity i kupuję dużo rzeczy dla siebie. Dlatego cały ten "biznes" to dla mnie hobby... no ale lubię też polecić z tej firmy coś co wg mnie jest dobre ;) i poleca zawsze to co jest w dobrej cenie :)
Dietetyczne zupy - nawet zapomniałam, że Oriflame ma coś takiego w ofercie :P Szybko przerzucam strony z tymi produktami :P

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 11:49:17

Cytat
justa_str
@kukingaku na WSZYSTKIE kosmetyki masz uczulenie?
Głuie pytanie. Wystarczy, że miala na jeden, to nie wydaje już niemałej kasy na inne tej samej marki żeby na sobie testować.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 12:28:10

Cytat
alicja70

@kukingaku na WSZYSTKIE kosmetyki masz uczulenie?


Głuie pytanie. Wystarczy, że miala na jeden, to nie wydaje już niemałej kasy na inne tej samej marki żeby na sobie testować.

Jeśli nawet ją uczulił jakiś kosmetyk ma prawo do zwrotu, nawet jeśli kosmetyk został użyty! I odzyskuje swoją kasę. W żadnej drogerii gwarancji takiego zwrotu nie dostanie - to raz, a dwa jako konsultantka chciałabym wiedzieć co uczula, żeby nikomu z wrażliwą cerą nie polecić, bo mam takie osoby wśród swoich klientek, na szczęście żadną nic nie uczuliło.

I tak w ogóle jaka to jest niemała cena i czego? Piszmy może o konkretnych produktach, konkretnych przypadkach.

@alicja70



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-29 12:29 przez justa_str.

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 15:09:56

Nie kupuję, ponieważ Oriflame testuje na zwierzętach.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 15:51:59

@lajza13 Oriflame nie testuje na zwierzętach. Firma już nie raz miała zadawane to pytanie i oficjalne stanowisko ma takie, iż NIE TESTUJE NA ZWIERZĘTACH.

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 16:03:30

Cytat
justa_str
@lajza13 Oriflame nie testuje na zwierzętach. Firma już nie raz miała zadawane to pytanie i oficjalne stanowisko ma takie, iż NIE TESTUJE NA ZWIERZĘTACH.

a w Chinach sprzedawane są kosmetyki marki Oriflame?

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 16:40:00

Tak, są sprzedawane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-29 16:42 przez justa_str.

Szok! Oriflame.

29 lis 2017 - 16:43:11

Cytat
justa_str
Tak, sprzedaje.

No to testuje. Nie wiem po co zapierać się. Wszyscy wiemy, że na terenie UE jest zakaz, a żeby sprzedawać w Chinach swoje produkty trzeba postępować zgodnie z ich prawem czyli TESTOWAĆ NA ZWIERZĘTACH.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-29 16:46 przez lajza13.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TOP BRAND