Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 7 8 9 -->

Czy ktoś tu kupuje?

30 sty 2017 - 17:48:07

Dziewczyny czy zna któraś z Was portale sprzedażowe typu Sprzedajemy.pl ibutik.pl aledil.pl, odkupuj.pl, z szafy do szafy.pl. Założyłam tam dziś sobie konta ale nie mam pojęcia czy te portale żyją:)

Czy ktoś tu kupuje?

30 sty 2017 - 18:25:09

Chyba nikt , udało mi się tu sprzedać jedną rzecz kiedyś i zrezygnowałam i dziś się zalogowałam po dłuuuugiej przerwie i chyba jest gorzej niż było. Wolę inny portal ( na pewno każdy zna) , jest płatny ale, się sprzedaje .

Czy ktoś tu kupuje?

30 sty 2017 - 18:25:36

Cytat
enity
Dziewczyny czy zna któraś z Was portale sprzedażowe typu Sprzedajemy.pl ibutik.pl aledil.pl, odkupuj.pl, z szafy do szafy.pl. Założyłam tam dziś sobie konta ale nie mam pojęcia czy te portale żyją:)

@enity
Witaj.
Pytasz,czy "żyją"...
Sprzedajemy i Ibutik jakoś się kręci-chyba "żyją" najlepiej.
Aledil i zszafydoszafy praktycznie umarły.Czasem ktoś tam wpadnie,
ale nie ma ruchu.Nie liczyłabym na cuda.
Natomiast Odkupuj,pomimo tego,że jest fajny graficznie,ma spore możliwości,to jest chyba najgorszy z nich (Oferty są powystawiane z rok wstecz i odświeżane z automatu,a kiedy coś kupisz,to najczęściej jest problem,bo nie ma kontaktu z osobą sprzedającą.)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-30 18:26 przez czarownicaao.

Czy ktoś tu kupuje?

30 sty 2017 - 18:28:56

Polecam ***

Polecam vinted



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-30 18:29 przez isabel26411.

Czy ktoś tu kupuje?

30 sty 2017 - 18:46:56

Czarownicaao, Dziękuję za informacje. A masz doświadczenie w grupach sprzedażowych na facebooku. Są jakieś godne polecenia z dużą ilością użytkowników?

Czy ktoś tu kupuje?

30 sty 2017 - 19:15:10

Ja miałam tutaj konto bardzo dawno temu. Teraz ponownie je założyłam, ponieważ przechodzę totalną wymianę swojej szafy (pozmieniały mi się rozmiary). Mam nadzieję, że się uda coś sprzedać, a jeśli nie, to po prostu oddam potrzebującym (choć nie wiem, czy potrzebują np. szpilek ^^ ).

Czy ktoś tu kupuje?

31 sty 2017 - 01:03:54

@enity
Niestety w ogóle nie korzystam z facebook'a ,ponieważ go nie lubię.
Profile na wymienionych portalach miałam,ale pousuwałam,
bo nic się tam nie działo i stąd wiem,jak sprawa wygląda.
Dziewczyny piszą,że na OLX dobrze idzie,a więc może tam spróbuj?
Powodzenia i pozdrawiam.super

Czy ktoś tu kupuje?

31 sty 2017 - 09:43:00

zgadzam sie,ze ostatnio slabo tu idzie

Czy ktoś tu kupuje?

31 sty 2017 - 09:56:16

@karolciad Może można ten portal w jakiś sposób reaktywować, rozkręcić. Może jesteśmy same w stanie coś zrobić.

Czy ktoś tu kupuje?

31 sty 2017 - 09:58:37

ja czasem wspominam na jakichs forach i podaje link do swojej szafy,ale wzmozonego ruchu nie zauwazam..

Czy ktoś tu kupuje?

31 sty 2017 - 10:40:27

u mnie nic nie sprzedałam jeszcze :( vinted lepsze

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ktoś tu kupuje?

31 sty 2017 - 17:18:40

kompletna klapa
zmieniłam zdjęcia, zniżyłam ceny, promowałam profil i nic
od dawnaaa nic się tu nie dzieje

Czy ktoś tu kupuje?

31 sty 2017 - 20:44:27

Cytat
enity
Dziewczyny czy zna któraś z Was portale sprzedażowe typu Sprzedajemy.pl ibutik.pl aledil.pl, odkupuj.pl, z szafy do szafy.pl. Założyłam tam dziś sobie konta ale nie mam pojęcia czy te portale żyją:)

ogólnie wszystkie stoją i jest zastój...ludzie boja się kupować w internecie pogaduszki i przerzucili się na kupno w sklepach

Czy ktoś tu kupuje?

31 sty 2017 - 22:26:09

Cytat
enity
Dziewczyny czy zna któraś z Was portale sprzedażowe typu Sprzedajemy.pl ibutik.pl aledil.pl, odkupuj.pl, z szafy do szafy.pl. Założyłam tam dziś sobie konta ale nie mam pojęcia czy te portale żyją:)

Wiekszości z nich nawet nazw nie znam... Znam sprzedajemy.pl ale tam się moim zdaniem nic nie dzieje, właśnie zamierzam wszystkie oferty stamtąd przenieść na olx (na szafę nie mogę, bo wystawiam tam całkiem inne rzeczy).
Do sprzedaży polecam wspomniany przez wiele osób olx, natomiast jeśli chodzi o vinted to jeszcze nie udało mi się tam nic sprzedać, ale przyznam że jako kupująca znalazłam tam już kilka świetnych rzeczy, których nie było nigdzie indziej :)

Czy ktoś tu kupuje?

31 sty 2017 - 23:14:43

Hej ! co to znów za oszustka tu była SZAFA CIOTKENS i ponaciągała dziewczyny ?
Dziewczyny Wy się nie nauczycie,że od nowej lub bez komentarzy kupuje się "za pobraniem ze spr zawartości ". Ja tak też właśnie jej w/w zaproponowałam , ale się nie zgodziła i podziękowałam. Aha,ona mi zaproponowała że możliwy jest zwrot przedmiotu lub możliwa wymiana /śmiech/
- myślała że dam się nabrać.
Współczuję oszukanym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CZYSZCZENIE SZAFY NOWE UBRANIA BUTY BIZUTERIA OD 5 DO 30zł