Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

calominal opinie

30.01 o 21:06

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Czy ktoś tu kupuje?

10 mar 2017 - 11:43:06

Cytat
DobreCiuchy
Cześć, założyłem konto w styczniu i z nawału obowiązków w ogóle nie korzystałem dziś je odświeżyłem i czekam na weryfikacje. Mam pytanko, czy są tu kupujący mężczyźni ? Pozdrawiam.
]są ale raczej an forum się mało wypowiadają :)

Czy ktoś tu kupuje?

10 mar 2017 - 11:59:14

Może się boją kobiecego charakteru :D

Czy ktoś tu kupuje?

10 mar 2017 - 13:12:16

ja kupilam sweterek wlasnie

Czy ktoś tu kupuje?

10 mar 2017 - 13:32:42

Dzięki za info. Pozdrawiam.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ktoś tu kupuje?

10 mar 2017 - 14:24:54

są są. widać czasem na forum

Czy ktoś tu kupuje?

10 mar 2017 - 16:08:07

Sa sa i to duzo :-)

Czy ktoś tu kupuje?

15 mar 2017 - 22:03:20

Podbijam wątek:)

Wystawiam i wystawiam, a tu totalna pustka, 1 rzecz na tydzień, dwa.. Na all te same rzeczy sprzedaję dużo drożej, ale wiadomo opłaty, prowizje..

I tutaj pytanie, opłaca się przenieść na V***d? Czy to znowu strata czasu na wystawianie? Jestem w ciąży i chciałabym jak najszybciej opróżnić szafę, żeby kupić coś większego:D:P

Podbijam wątek:)

Wystawiam i wystawiam, a tu totalna pustka, 1 rzecz na tydzień, dwa.. Na all te same rzeczy sprzedaję dużo drożej, ale wiadomo opłaty, prowizje..

I tutaj pytanie, opłaca się przenieść na V***d? Czy to znowu strata czasu na wystawianie? Jestem w ciąży i chciałabym jak najszybciej opróżnić szafę, żeby kupić coś większego:D:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-15 22:05 przez inka303.

Czy ktoś tu kupuje?

18 mar 2017 - 00:17:31

Witam. Zapraszam do mojej szafy.
Codziennie nowości z metkami.

Czy ktoś tu kupuje?

20 mar 2017 - 18:51:09

Założyłam konto na szafie kilka lat temu, później przeniosłam się na V****d, teraz znowu wracam tutaj..Tam sprzedawałam bardzo dużo,ale teraz kiedy strona główna stoi sprzedaż się zmniejszyła :/ Liczę na to, że tutaj jest lepiej..

Czy ktoś tu kupuje?

27 cze 2017 - 14:14:36

Dziewczyny podpowiedzcie, sprzedajecie coś czy totalnie nic:(?
Od wczoraj wystawiam rzeczy równocześnie na 3 portalach, na tamtych sprzedałam już kilka, tutaj nic? Zależy mi na szybkim opróżnieniu szafy więc mam też atrakcyjne promocje przy zakupie większej ilości, no ale nic się tu nie dzieje, stąd moje pytanie czy warto tracić czas? Czy ktoś tu jeszcze kupuje czy po prostu ja mam tu takiego pecha..

Czy ktoś tu kupuje?

27 cze 2017 - 16:06:12

@inka303 sprzedaje srednio raz w tygodniu, czasem wiecej czasem mniej. Warto sie tu ogłaszać. Im wiecej produktów tym wybor dla konsumenta większy i bardziej atrakcyjny.

Czy ktoś tu kupuje?

27 cze 2017 - 23:31:39

Na innych portalach średnio 1 rzecz tygodniowo. Tutaj dawno nic nie sprzedałam.
Wystawiłam mnóstwo ubrań i tak sobie wiszą, usuwam kolejno po sprzedaży gdzie indziej.
Ale co tam, wchodzę tu tylko po to żeby sobie pogadać na forum.
Tutaj nowych rzeczy nie chce mi się już wystawiać, strata czasu.

Czy ktoś tu kupuje?

28 cze 2017 - 12:36:21

kukingaku - no kurcze, ja na innych portalach prawie codziennie coś tam sprzedaję, udało mi się też trafić na kilka fajnych wymian, więc chyba nie mam aż tak kiepskich/drogich rzeczy.. wczoraj wysyłałam 3 paczki, dziś mam znowu 4. chciałam wystawić także tutaj aby zwiększyć szanse sprzedaży i szybko opróżnić garderobę ale chyba jednak sobie odpuszczę, tym bardziej, że jak widać nikomu tu nie idzie:(..

Czy ktoś tu kupuje?

28 cze 2017 - 17:50:22

Ostatnio sprzedaż na szafie mi ruszyła, ale przez cały rok była cisza. I tak najlepiej idzie mi na olx, za to na vinted same polubienia i ogólnie cisza, jak sprzedam tam 1-2 rzeczy na miesiąc to już jest sukces.

Czy ktoś tu kupuje?

28 cze 2017 - 18:50:53

Najlepiej jest na olx jednak ostatnio. Należy też wziąć pod uwagę sezon wyprzedaży, w nim trudniej coś sprzedać.

A skoro juz padło pytanie - ja dziś dokonałam zakupu na szafie, więc czasem ktoś kupuje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kostium kąpielowy 36