Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

5 minut temu

Biznes

9 minut temu

tabernakula sklep

28 minut temu

zakupy internetowe

53 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam
Serdecznie zapraszam na mój profil.
Ubrania damskie, męskie, dziecięce, dodatki

Jestem bardzo ugodowa, chętnie godzę się na obniżki i rabaty.

Przy zakupach powyżej 50 zł - wysyłka gratis

Przy zakupie dwóch przedmiotów - rabat 20 %
Przy zakupie trzech przedmiotów - rabat 35 %

Dodatkowo proszę proponować swoje ceny. Rozważę każdą propozycję.

Zapraszam serdecznie



@aga1616 z całym szacunkiem, ale niektóre rzeczy w Twojej szafie mają ceny wręcz kosmiczne, jak np. ta długa sukienka z pierwszego zdjęcia, którą wystawiłaś za 150 zł. Kiedy miałam studniówkę, czyli niecałe 10 lat temu, takie sukienki były modne i za 150 zł spokojnie kupiło się nową ;)

zweryfikowana
Posty: 591
Ostrzeżenia: 1/5

zapraszam do mnie, modne i nowe rzeczy :)

@mucho_morek Ceny wystawiam orientacyjnie, niektóre rzeczy ciężko mi wycenić, dlatego tak jak pisałam chętnie godzę się na obniżki , rabaty czy też propozycje cenowe ze strony kupującego.
Wszystko jest do dogadania, wystarczy zapytać czy też zaproponować swoją cenę.
Dziękuję również za cenną uwagę, przejrzę rzeczy i pozmieniam ceny.
Pozdrawiam serdecznie

@aga1616 bardzo się cieszę, że w ten sposób podchodzisz do tego, co napisałam, bo to było z mojej strony szczere, a nie uszczypliwe :) Odniosłam się oczywiście tylko do niektórych rzeczy, bo Twoja oferta ogólnie jest ciekawa ze względu na darmową przesyłkę przy zakupach na określoną kwotę i obniżkach. Życzę powodzenia i też pozdrawiam :)

@mucho_morek jak najbardziej cenię sobie takie uwagi, bo dzięki temu wiem jak potencjalni kupujący to widzą. Dziękuję jeszcze raz, w wolnej chwili poobniżam ceny i życzę wszystkiego dobrego:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wyprzedaję ozdoby do pokoju! :)