Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

40 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

12 cze 2015 - 21:35:02

Witam.

Na szafie jestem już od pewnego czasu. Zauważyłam że trudno jest cokolwiek tutaj sprzedać. Mało odwiedzających a kupujących od pewnego czasu wcale. Mam dużo ciekawych ubrań i dodatków których chciałabym się pozbyć. Lecz nie widzę sensu by wogóle wystawiać. Proszę o jakieś rady najlepiej doświadczonych szafowiczek.

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

12 cze 2015 - 21:41:49

mam tutaj konto od samego początku, kiedyś kupowałam po kilka- kilkanaście rzeczy miesięcznie, potem tak pozmieniali stronę główną że nie było to zbyt atrakcyjne dla oka, pare raazy przejrzałam i koniec, nic nie kupiłam, jeszcze 2 lata temu zarówno forum jak i sprzedaż działały pełną parą teraz to już nie to samo.

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

12 cze 2015 - 21:45:31

Wszytko zależy od tego co sprzedajemy, przede wszystkim nie zawsze to co nam wydaje się super - dla innych też takie jest. Wg mnie najbardziej na sprzedaż wpływa jakość, cena i !aktywność danej szafowiczki na szafie :)
Ja przynajmniej po sobie zauważyłam, że zupełnie inaczej wygląda sprzedaż kiedy jestem aktywna, a kiedy nie ma mnie tu praktycznie wcale - od tyle co sprawdzić pocztę.

Z drugiej strony jednak, sama kiedyś też tutaj kupowałam/wymieniałam się, czego aktualnie nie robię. Czemu? Kilka transakcji w których dostałam szmaty do podłóg (bo inaczej tego nie da się nazwać) spowodowało moją niechęć do zakupów, na tej stronie. I myślę, że znajdzie się wiele dziewczyn, którym się takie "cudeńka" trafiły, po czym, nastawione są negatywnie do zakupów.

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

12 cze 2015 - 22:39:08

Dokładnie nad tym samym się ostatnio zastanawiałam.
I również zauważyłam, że 'ruch' na szafie zdecydowanie zmalał od jakiegoś czasu.
Kiedy miałam pełną skrzynkę wiadomości.. teraz raczej cisza.
Zupełnie nie miałam dylematów coż tu zrobić z nieużywanymi ubraniami.
Fora - kiedyś nowe odpowiedzi w ciągu minuty, teraz pół godziny...
Może wpływ na niechęć do kupowania przez Internet mają droższe, niż kilka lat temu PRZESYŁKI?
Gdy ostatnio wysyłałam spodnie (niespecjalnie ciężkie bo S) i Pani w okienku skasowała mnie na 12 zł to uhhhh naprawdę się zdziwiłam.
Do tego myślę, że za niewielkie pieniądze można kupić nowe ubrania/dodatki w marketach, Pepco itp.. gdzie przymierzymy.. możemy ocenić jakoś i nie kupujemy 'kota w worku'

Hmmm...a więc: nie wiem jak efektywnie zwiększyć sprzedaż na szafie.
Biorąc pod uwagę, że niektóre produkty wystawia się niemal za bezcen (i nie mam tu na myśli 'szmat do podłogi';), a i tak nie przyciągają uwagi... to naprawdę nie wiem :P

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

12 cze 2015 - 22:42:33

miya20 popieram... ceny przesyłek to ostatnio kosmos... kiedyś wysyłałam ciuchy za max 8 zł nawet jakąś dużą paczkę... teraz 8 zł to standard... często przesyłka wychodzi drożej niż sam ciuch...

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

12 cze 2015 - 23:10:33

roniez zauwazylam ze jak jestem aktywna to moge sprzedac trzy rzeczy dziennie, a jak chodze sporadycznie to nikt nawet nie pyta . nie wiem dlaczego az tak od tego to zalezy

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

13 cze 2015 - 17:37:13

ja jestem aktywna cały czas,a nie pamietam kiedy cos sprzedałam. no chyba ze mowimy o szafowiczkach, ktore klikaja kup a potem sie nie odzywaja, coraz gorzej tu sie dzieje ..

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

13 cze 2015 - 17:51:48

Cytat
moniasz92
ja jestem aktywna cały czas,a nie pamietam kiedy cos sprzedałam. no chyba ze mowimy o szafowiczkach, ktore klikaja kup a potem sie nie odzywaja, coraz gorzej tu sie dzieje ..

mi akurat na szczęście taka sytuacja zdarzyła się tylko raz ;)

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

13 cze 2015 - 18:17:19

tutaj już padaka, zresztą na vinted wcale nie lepiej

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

13 cze 2015 - 18:21:33

Cytat
mzap88
tutaj już padaka, zresztą na vinted wcale nie lepiej

mówisz? a myślałam tam co nie co przenieść... hmm

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

13 cze 2015 - 19:01:24

Witam! To prawda ciężko się ostatnio sprzedaje myślę jednak że najlepiej na vinted ;)Mam różne rozmiary i mimo wszystko jest zastój;)

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

13 cze 2015 - 22:59:56

cena cena i jeszcze raz cena oczywiście zachowując dobra jakość :)

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

14 cze 2015 - 09:16:21

Ja uważam, że problem tkwi w tym, ze mało osób zagląda na szafę. Od jakiegoś czasu tu jestem i nic nie sprzedałam pomimo, że mam rzeczy niedrogie i nowe - fakt gusta są różne i nie każdemu mogą się podobać, ale gdy wystawiam rzeczy na all nie ma problemu ze sprzedażą.

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

14 cze 2015 - 10:21:55

Również mam problem ze sprzedażą tutaj. Mimo, że mam modne ubrania i niskie ceny nic mi nie schodzi. Więcej propozycji dostaje od fetyszystów niż ofert kupna.... Na vinted idzie mi o wiele lepiej, od razu po wystawieniu dostaje mnóstwo propozycji, a tutaj nic

Jak zwiększyć efektywnie sprzedaż?

14 cze 2015 - 11:38:28

mysle ze poprostu portal troszke podupadl ze wzgledu na wprowadzona niegdys prowizje - sporo osob ucieklo na vinted i inne podobne. Nastepnie ta prowizja zostala jednak wycofana no ale co sie stalo to sie nie odstanie - osoby ktore juz zaangazowaly sie w inne portale tam pewnie zostaly ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hity na lato