Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W temacie zbliżającego sie Sylwestra

Cekinowa sukienka CUDOWNA

Śliczna sukienka czarna koronkowa

Gorąca czerwona hiszpańska sukienka

I wiele innych, zapraszam do mojej szafy. Zajrzyj, to nic nie kosztuje☺



Sprzedam nieuzywany odkurzacz do wagrow w promocyjnej cenie 50zl :) Switna rzecz, jesli masz problemy z cera, wykorzystuje podcisnienie, umozliwia oczyszczenie skory :)

Wysysane niedoskonałości osadzają się na szyjce urządzenia. Dzięki temu możemy zaobserwować, ile sebum oraz wągrów udało nam się pozbyć podczas zaledwie pierwszego użycia. Nie jest to przyjemny widok, ale dzięki temu możemy łatwo zauważyć, jak bardzo brudna była nasza skóra.

Aby cały proces oczyszczanie przebiegł pomyślnie i z należytą dokładnością, powinnaś najpierw otworzyć pory. Zagotuj wodę, a następnie przelej ją do miski. Pochyl się nad miską i zakryj głowę ręcznikiem. Odczekaj pięć minut, by para otworzyła pory. Następnie przetrzyj twarz czystym ręcznikiem



Zapraszam - wysyłka od 5 zł, marki takie jak Zara, Asos, Topshop, Bershka, H&M, New Look, Missguided, Stradivarius i inne :)
Ceny do negocjacji, różne rozmiary :)



Witam :)
Czy ktoś z Was poszukuje fajnego płaszczyka w kolorze czerwonym? Rozmiar L (12UK). Serdecznie za zapraszam :) Więcej informacji oraz wymiary w mojej szafie.
Polecam! :)


Zjawiskowa sukienka na Sylwestra, karnawał.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 21:59 przez Emilly7.

Zapraszam do mnie, mam trochę różności i zamierzam systematycznie dodawać :)



nowość w profilu - granatowa sukienka maxi na sylwester lub styudniówkę, nowa z metkami, rozmiar XS :)

Sprzedam bardzo wygodne, lekkie kozaki do kostki na niskim obcasie. W sam raz na sezon jesień/zima. Rozmiar 40/41. Długość wkładki wynosi 26,5cm. Cena wynosi 100 zł, wysyłka butów gratis.



Czesc :) Zapraszam do siebie. Oferuje przede wszystkim bluzki, sukienki i spodnie.



Cześć:) zapraszam na swój profil co chwilę cos nowego :D

zapraszam - wysyłka od 5 zł, różne rozmiary :)



Hej mam na sprzedanie spodnie ocieplane i skórzane po kilka sztuk .



Zapraszam, duży wybór ubrań i sukienek. Nowe z metkami. Rozmiary XS-L.



32F 70F wonderbra
Ann Summers
La Senza



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzedam męskie ubrania !