Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

42 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Używane buty Tommy Hilfiger - pytanie

03 paź 2011 - 21:23:02

Drogie Szafowiczki, mam do Was pytanie. Nie myślcie, że to reklama, bo butów nawet jeszcze nie wystawiłam.

Posiadam buty marki Tommy Hilfiger - przechodziłam w nich całe lato i są zniszczone, tzn. "na zewnątrz" wyglądają ładnie, prawie jak nowe, nawet podeszwa jest w stanie nienaruszonym. Ale strona wewnętrzna pozostawia wiele do życzenia (czego nie widać, kiedy but założony jest na stopę) - przypuszczam, że lekko dałoby się je wyczyścić, ale nigdy nie będą wyglądać jak nowe. Dbałam o nie, jak o wszystkie buty, ale wiadomo, że wewnętrzna strona zawsze się brudzi po jakimś czasie. Wiem, że już w tych butach chodzić nie będę i stąd moje pytanie - czy wypada wystawiać takie buty na sprzedaż, choćby za symboliczną kwotę (jeśli tak, to jaką?) czy lepiej sobie darować i je wyrzucić? Wiadomo, ile takie buty kosztują w sklepie, więc trochę mi szkoda tak po prostu je wyrzucić (i nie piszcie, że po co tyle płacić za metkę, firmę itd., bo nie żałuję - buty zdecydowanie "wysłużyły" mi się). Ale z drugiej strony nie chcę, żeby osoba, która ewentualnie kupiłaby takie buty, miała do mnie pretensje i żal, że nie wyglądają jak nówki i że sprzedaję byle co - byłoby mi głupio i wstyd.

Dodaję zdjęcia i czekam na Wasze opinie.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 21:31 przez Madeleine89.

Używane buty Tommy Hilfiger - pytanie

03 paź 2011 - 21:48:24

Sprzedać! Ja bym wystawiła za jakieś 50 zł. Nie każdego stać na takie buty, a po zdjęciach widać, że na stopie nie wyglądają na zniszczone. Szkoda wyrzucać.

Używane buty Tommy Hilfiger - pytanie

03 paź 2011 - 21:51:47

wystaw na licytacje i zobaczysz czy ludzie będą licytować, a na moje oko to będą :P

Używane buty Tommy Hilfiger - pytanie

03 paź 2011 - 21:51:53

15 -20zl jeżeli są podniszczone, ja nie widzę niestety zdjęć ;-)
Ja mam sweterek Tommy Hilfiger i tez jest mi nie potrzebny wiec wystawiłam go chyba za 15zl właśnie ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 21:52 przez maliinka.

Używane buty Tommy Hilfiger - pytanie

03 paź 2011 - 21:52:17

ale materiał brudny....ja 50 zł bym nie dała

Używane buty Tommy Hilfiger - pytanie

03 paź 2011 - 21:53:10

wystaw od 10 zl i napisz co i jak,ludzie sami zdecyduja,chociaz teraz po sezonie wiele za nie nie dostaniesz,moze poczekaj na lato a napewno znajda sie osoby ktore za metke moga wiele dac;)
p.s. nie sa az tak w bardzo zlym stanie jak mowisz;)

Używane buty Tommy Hilfiger - pytanie

03 paź 2011 - 22:31:55

Dziękuję za opinie :)

Używane buty Tommy Hilfiger - pytanie

03 paź 2011 - 22:37:26

Już nie przesadzajcie że 10-15zł ;/ żalosne ;/ dziewczyno wystaw je chociaż za 40. One w ogóle nie sa zniszczone i wyglądaja jak nówki.. na pewno nie kosztowały mało.

Używane buty Tommy Hilfiger - pytanie

03 paź 2011 - 22:37:33

a dlaczego już nie będziesz w nich chodzić skoro takie super były?? tak czy inaczej - wystaw;]

Używane buty Tommy Hilfiger - pytanie

03 paź 2011 - 22:44:53

Nie będę w nich chodzić, bo już mi się "opatrzyły", za często w nich chodziłam i po prostu wiem, że niechętnie będę je nosić. A teraz akurat robię małą selekcję w szafie, stąd to pytanie. Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Taniocha okacja Pilne